نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: مخالفت مادر

1260
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت مادر

سلام خدمت شمااساتیدمحترم, من پنج ساله که باهمکلاسیم درارتباط هستم تواین پنج سال پسره خوبی بوده و به نظرم میتونم باهاش
    خوشبخت بشم خیلی دوسم داره واقعابهم ثابت کرده طاقت دیدن یه قطره اشک منم نداره, مادرم سه سال پیش اومددانشگاه دیدش ازظاهرش
    اصلاخوشش نیومداخه من خوش قیافم ولی اون خیلی معمولیه ازنظرظاهری اصلابهم نمیخوریم راستش اولش خودمم باهاش میرفتم بیرون
    خوشم نمیومد همه وقتی باهم میدیدنمون باتعجب نگاه میکردن ایناروم تاثیرمیزاشت ولی چون دوسم داره هرسری انقدمحبت میکردوالتماس
    میکرددلم میسوخت باهاش میموندم الان قیافش برام عادی شده مخصوصا چون بامحبته ایناباعث شدکه بهش دل ببندم ولی مادرم ازهمون اول
    مخالفتشواعلام کردهمش میگه من روم نمیشه که پیش مردم بگم این دومادمه ازنظرقیافه اصلابهم نمیاینوبهم نمیخورین ولی من اهمیت ندادم
    وبه رابطه م ادامه دادم حالا مادرم مجبورم کرده که باکس دیگه ای ازدواج کنم آرش هم الان شرایط اینکه بیادخواستگاریونداره منم ازاین وضع
    خسته شدم بهش میگم بیاجلومیگه الان شرایطشوندارم ولی تااخرامسال میام میگم خانواده م دیگه نمیزارن مجردبمونم بزارازدواج کنم میگه
    بخدا من بدون تومیمیرم زندگیم خراب میشه دیگه نمیتونم به دختری اعتمادکنم نابودمیشم یه موقع هاهم میگه بخوای مال کس دیگه ای بشی
    زندگیتوخراب میکنم بایدفقط مال من بشی من خوشبختت میکنم,و...حالامن واقعانمیدونم چیکارکنم ازیه طرف دلم براش میسوزه ازیه طرفمم
    واقعاتوی خانواده تحت فشارم وازطرف دیگه ای هم چون پنج ساله باهاشم بهش عادت کردم جدایی ازش سخته واسم ,ممنون میشم منوراهنمایی
    کنید,باتشکرازشماعزیزان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مخالفت مادر

دوستتون چند سالشونه؟
    چ شرایطی مدنظرشونه که ندارن؟

شماهم که ظاهرا فقط از روی دلسوزی و محبت باهاش در ارتباطین که اصلا و ابدا معیار خوبی برای ازدواج نیست..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

25سالشه , ازنظرمالی شرایط نداره خانوادشم اصلا کمکش نمیکنن تاامسالم داشت درس میخوندخرج تحصیلشم خودش میدادتازه داره پس انداز
    میکنه چون دانشگاه آزاددرس خوندیم, یه موقعها بخاطرخودش میخوام باهاش ازدواج کنم چون به نظرم خوبه ولی یه موقعهاحس میکنم ازروی دلسوزی
    باهاش موندم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین۲۳ نمایش پست ها
    25سالشه , ازنظرمالی شرایط نداره خانوادشم اصلا کمکش نمیکنن تاامسالم داشت درس میخوندخرج تحصیلشم خودش میدادتازه داره پس انداز
    میکنه چون دانشگاه آزاددرس خوندیم, یه موقعها بخاطرخودش میخوام باهاش ازدواج کنم چون به نظرم خوبه ولی یه موقعهاحس میکنم ازروی دلسوزی
    باهاش موندم
    ازدواج با دوستی دو کانال جدا از هم هستن... اینو از من به عنوان یک تجربه داشته باشین...
    شما هرچقدرم ایشون رو بخواین (که ظاهرا اینجور نیست و فقط از روی تنهایی و وابستگی باهشون بودین) اگه خودش نخواد نمیتونید قدمی رو ب جلو بردارین

اگه برای ایشون توی ایندتون جایی وجوود نداره بهتره بیش از این معطلشون نکنی و زودتر اب پاکی رو رو دستش بریزی

اما اگه ته دلت میخوایش؛ ولی بری دنبال عشق جدید مطمین باش ضربه میخوری؛

البته استقلال مالی برای تشکیل خانواده لازمه

پیشنهاد میکنم
    اگه میتونید بهش وقت بدین البته نه زیاد... و ازش بخواین خیلی زود پا پیش بزاره

اگه امتناع کرد به هر بهانه ای/؛ بهتره بیخیالش بشین چون قصد ایشون ازدواج نیست!

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اینوکه مطمعنم قصدش ازدواجه چون واقعاداره تلاش میکنه, به نظرشما مسعله ظاهری مهم نیست؟؟؟ یه موقعها نگاه های مردم و حرفای مادرم
    اذیتم میکنه دلموخالی میکنه ولی بعدش باخودم میگم مهم اینه که اخلاقش خوبه دوسم داره و...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اینوکه مطمعنم قصدش ازدواجه چون واقعاداره تلاش میکنه, به نظرشما مسعله ظاهری مهم نیست؟؟؟ یه موقعها نگاه های مردم و حرفای مادرم
    اذیتم میکنه دلموخالی میکنه ولی بعدش باخودم میگم مهم اینه که اخلاقش خوبه دوسم داره و...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

بهتر اینه که زن و مرد تناسب ظاهری داشته باشن...البته بهتر...
    ولی ظاهر تضمین کننده خوشبختی و یا بدبختی نیست...

به حرف مردم زیاد توجه نکنین این جماعت اگه هرکاری بکنی بازم حرفی برای گفتن دارن..!

تلاش ایشون به چه شکل هست؟ ببینید ایشون میتونن برای خواستگاری قدم بردارن و تا موقعی که کارها پیش بره زمان میبره و ایشون هم میتونن به اخر سالی که گفتن نزدیک بشن و شرایطشون محیا بشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

5 سال با یکی زندگی کردین!! خواستگار اومده!! 5 سال خاطره فکر کنم یک هفته ، یک ماهه و یک ساله و.... فراموش بشه!! حالا بماند خواستگارت بفهمه 5 سال با یکی بودی چه عکس العملی داشته باشه!!

قمار کردی!!! بهرته تا اخر سال به این دوست پسرت فرصت بدهید هر چند با این دید که خودت سر می دونی ازش مشکل ساز هستش!!

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

توی آموزشگاه زبان تدریس میکنن که البته حقوقش کمه به تازگی هم دفترکوچیکی زدن (دفترمجالس عروسی), خب الان هیچ پولی نداره که بخواد
    پاپیش بزاره همه پولشوواسه دفترخرج کرد, تلاششوشاهدم چون یه موقعهاکارهای متفرقه هم انجام میده تافقط زودترپولاش جمع بشه مثلا چندروزپیش
    یه جا کاربازاریابی انجام داد ,خودش میگه همه این کارابخاطرمنه وقتی حرف جدایی میزنم میگه من همه این تلاشاروواسه رسیدن به توانجام میدم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله میدونم من بادلسوزی رفتم جلووالان پشیمونم ولی خب به گفته شماواقعافراموش کردنش سخته عادت کردم بهش به این که باشه حامیم باشه بهم
    محبت کنه دوسه روز قطع رابطه کردیم به اصرارمن داشتم دیونه میشدم توی بددوراهی ای گیرکردم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

خانم عزیز وابستگی برای انتخاب همسر اصلا درست نیست و جلوی تصمیم عاقلانه رو میگیره؛

ایشون به هر حال کار و کاسبی دارن و پا پیش گذاشتن برای خواستگاری نمیدونم چه هزینه ای داره که ازش سرباز میزنه!؟!

یا اینکه تا 6 ماه دیگه چه شق القمری قراره بشه که وضع ایشون برای ازدواج اوکی بشه؟!!

بازم با خوشبینی میگم پا پیش بزارن و خود به خود تا تحقیقات و کارهای معمول پیش بره زمان لازم و مدنظر ایشون طی میشه...
    البته هیچوقت همه چیز رو تموم شده قلمداد نکنین ؛همونطور که گفتم رابطه دوستی با رابطه ازدواج کاملا متفاوته و در حین پروسه خواستگاری ممکنه مسایلی مطرح بشه که شرایط رو تغییر بده

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله متاسفانه تصمیم من برای ازدواج بیشترازروی وابستگیه و میترسم بعدچندسال باشکست مواجه بشم واقعا نمیدونم چیکارکنم,

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

بله متاسفانه تصمیم من برای ازدواج بیشترازروی وابستگیه و میترسم بعدچندسال باشکست مواجه بشم واقعا نمیدونم چیکارکنم,
    قطعا ازدواج از روی وابستگی عاقبتی نداره...
    بشینید و خوب فکر کنید... خوب فکر کنید و همه ی خصوصیاتشو بریزین بیرون...
    خواسته های خودتم بزار کنارش؛ بعد محاسبه کن ببین چقدر بهم شباهت و نزدیکی دارین اونوقت تصمیم بگیر...

با بزرگتری که رابطه ی خوب و راحتی داری مشورت کن؛ از یه مشاور حضوری هم کمک بگیر و نهایتا تصمیم درست رو خودت بگیر

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازراهنماییتون و ممنون ازسایت خوبتون ,لحظات خوبی داشته باشین...

15. کاربران زیر از نازنین۲۳ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد