نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: مطرح کردن روابط قبلی با نامزد

1531
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30011
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مطرح کردن روابط قبلی با نامزد

سلام دوستان
    من در حال برنامه ریزی با دختر خانم خیلی محترمی هستم برای ازدواج. ایشون که نسبتا سنتی هستند و رابطه ای نداشتن یه چیز توی صحبتهاش به من گفته، اینکه از روابط قبلی من نمیخواد خبردار بشه مگر اینکه به ************ ختم شده باشه، چون مساله سلامتشه.
    من 38 سالمه و طبیعتا قبلا چندین مورد رابطه منجر به ************ داشتم، منتها نمیدونم آیا باید اینو بهشون بگم، نگم، چکار کنم.
    اولا خیلی دوست دارم صادق باشم ولی میدونم کمکی نمیکنه و حتی خودش هم دوست داره ندونه مگر اینکه به سلامتیش بتونه ضربه ای بزنه.
    ممنون میشم نظری دارین بدین. مخصوصا خانمها.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11777
    تشکـر
    50
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مطرح کردن روابط قبلی با نامزد

چه طبیعتا نی این چیز طبیعی نیست که چندین رابطه ... داشتین تا حالا
    ایا تا حالا ازمایشی رفتین که ببینید مریضی دارید یا نه اونم باید هر 6 ماه یکبار ازمایش تکرار بشه تا مطمئن بشید واقعا بیماری مقاربقی و ایذر و ... ندارید
    وقتی میبینید ایشون تا حالا خودشون رو و پاکیشون رو حفظ کردند یعنی این که پاکی و پاک بودن براشون اهمیت داره و کلی تلاش کردن که پاک بمونن
    و نه این که سنتی باشن . پاک بودنه که سخته وگرنه هر کسی میتونه به راحتی همه جور رابطه رو تجربه کنید

تصمیم با خودتون ببینید لایق چنین فردی هستند
    الان شما تنوع طلب شدین ایا بعد از این میتونید با یکی باشید و بعد از بدست اوردنش خیانت نکنید بهش
    ایا واقعا این قدرت رو تو خودتون میبینید
    ایشون این همه سال پاک موندن تا کس پاکی نسیبشون بشه که حداقل چنین مواردی رو تجربه نکنند
    ایا میتونید چنینی باشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30011
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آزمایش دادم و مشکلی ندارم.
    در پاکی ایشون که ذره ای تردید ندارم، فرشته ایه که خدا سر راه من قرارش داده.
    روابط من هم انقدر متنوع نبوده، ولی بلاخره مرد باکره هم نیستم و تجربه داشتم.
    ضمن اینکه مطمئنم میتونم شوهر خوبی باشم و هیچوقت خیانت نخواهم کرد. نمونه اش هم این که با وجود اینکه به واسطه کارم مدام به اسپانیا سر میزنم و اینها هم از بازترین ملت های دنیا هستن و امکانش هم برام خیلی زیاده، ولی فکرش رو هم نکردم. مثلا همین چند روز پیش مهمونی بودم که کم کم حالت خاصی داشت میگرفت و بهونه ای جور کردم و اومدم بیرون.
    به هر حال سوال من چیز دیگست. این که من باید اینها رو به ایشون بگم؟ اگر بگم تو دهنش تاثیر بدی میذاره و خودش هم اینو نمیخواد. دوست نداره تو گذشته آدمها زیاد جستجو کنه.
    اگر نگم و سالها بعد مثلا اتفاقی بفهمه ممکنه فکر کنه من به خاطر نفع شخصی گولش زدم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

درسته گفتن این مسئله فقط فکرشون رو خراب میکنه ولی اینرو هم در نظر بگیرید اگر نگید و به قول خودتون بعد از ازدواج بفهمن اوضاع خیلی بدتر میشه و شمارو دروغگو خطاب میکنن علاوه بر اینکه تک تک روزهاتون با استرس و ترس از لو رفتن سپری میشه و لذتی از زندگیتون نمیبرید

پس به نظر من به صورت سر بسته بهشون برسونید که رابطه ی جنسی هم داشتید ، از جزئیاتش نگید ، اگه هم از جزئیات پرسید باز هم نگید ، چون گاهی افرادی با شرایط خانم یا بالعکس خانم رابطه داشتن و آقا کنجکاوی میکنن تو گذشته ی خانم ، میان میگن کاشکی از جزئیات رابطه نمیپرسیدم چون شبو روز دارم به اون حالت و اون صحنه فکر میکنمو دیوونه میشم .

پس کلی بگید که آرامشتون تو زندگی هم بهم نخوره .

اگه هم خدای نکرده نتونستن با رابطه ی جنسی شما کنار بیان و جواب رد بهتون دادن ناراحت نشید با کسی برید زیر یک سقف که گذشتتون رو بپذیره و خدای نکرده سرکوفتی براتون نباشه .

5. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تنها توصیه من :

خودت باش

این فرشته ای که میگی دنبال فرشته هستش اگه میدونی با شنیدن حرفهات حتی بعدها از زبان فرد دیگه ای قراره واسش یه شیطان بشی پس الان حرفاتو بگو

7. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

اگه فکر میکنی بعدا ممکنه از کسی یا طریقی بفهمه بهش بگو که بعدا فکر نکنه بهش دروغ گفتی و گول خورده وگرنه اگه امکان برملا شدنش وجود نداره به قول دوستمون یه چیزایی سربسته بگو و اینم بگو که شما قطعا بعد ازدواج به ایشون پایبند این . ولی اینو بدونین اون خانم خودش حدسایی زده و وقتی داره این موضوع رو مطرح میکنه میخواد ببینه میتونه بهتون اعتماد کنه و شما بهش وفادار میمونین یا نه . دیگه این زرنگی شماست که بدون دروغ گفتن این اطمینان رو بهش بدین

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

بنظر من بهتره به ایشون بگید که در گذشته رابطه داشتید باچند دختر

نیاز نیست که با جزئیات بیان کنید همین قدر کافیه

اگه واقعا ایشون رو دوست داریدو میخواید پاک زندگی کنید توبه کنید به ایشونم بگید که توبه کردیدو چون صداقت براتون مهمه خواستید بیان کنید

مطمنا اگر حسن نیت شمارو ببینه و باور کنه توبه کردید قبول میکنن باهاتون زندگی کنن

شمام میتونید در کنارشون ارامش داشته باشید

چرا که پنهان کاری همیشه با استرس همراهه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

10. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اولا که امیدوارم خوشبخت بشی
    شما که ازمایش دادی و ... و پاک بودی خدا رو شکر دیگه چرا میخای بهش بگی ؟
    خودش بهت گفته بهم نگو یعنی اگه بهش بگی باعث ناراحتیش میشی
    تو که نمیخای باعث ناراحتی عشقت بشی ؟
    خوشبخت بشی و در این مورد چیزی بهش نگو خودت هم گذشته رو فراموش کن و زندگی جدیدی رو شروع کن

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29118
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من هر اشتباهی یه تاوانی داره به عبارتی لقمه گنده تر از دهنت برداشتی باید بهش بگی

13. کاربران زیر از MissJoker بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahan2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال برنامه ریزی با دختر خانم خیلی محترمی هستم برای ازدواج. ایشون که نسبتا سنتی هستند و رابطه ای نداشتن یه چیز توی صحبتهاش به من گفته، اینکه از روابط قبلی من نمیخواد خبردار بشه مگر اینکه به ************ ختم شده باشه، چون مساله سلامتشه.
    من 38 سالمه و طبیعتا قبلا چندین مورد رابطه منجر به ************ داشتم، منتها نمیدونم آیا باید اینو بهشون بگم، نگم، چکار کنم.
    اولا خیلی دوست دارم صادق باشم ولی میدونم کمکی نمیکنه و حتی خودش هم دوست داره ندونه مگر اینکه به سلامتیش بتونه ضربه ای بزنه.
    ممنون میشم نظری دارین بدین. مخصوصا خانمها.
    ببینید چون خودشون شخصا گفتند اگر رابطه جنسی داشتید بگید دیگه مجبوری بگی. دیگه تصمیم با خودشون که شمارو قبول کنه یا نه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25514
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    من دختر حساسی بودم دقیقا دو سال و چهار ماه پیش!از دوستم ک ب تازگی باهم آشنا شده بودیم همین سوالو پرسیدم ایشون گفتند میخوان حقیقتی رو از گذشته ای بگن ک دست رو قرآن میذارن ک ازش متنفرن و حتی فکرشو هم نمیکنن اون زمان ک من تو زندگیش نبودم با دختری ب قصد ازدواج آشنا میشه ک با شرم گفتند یه مرتبه از مقعد رابطه داشتند بعدها ب چشم شاهد خیانتشون شدند و فهمیدند ک انتخاب درستی نبود.....خلاصه این آقا پسر ازم خواست ک تصمیم احساسی نگیرم و فکر کنم و با این ک هر لحظه بهم ابراز علاقه میکرد اون لحظه خودداری کرد تا منو لای منگنه نذاره من از صداقتش خیلی خوشم اومد بعدها متوجه پاکی چشم و حیا و ....در او شدم بعد 10ماه تلاش بسیار برای رسیدن ب من ک حتی شبها خواب راحت نداشت ما عقد کردیم و افسردگی سراغم اومد خودمم باورم نمیشد!!!!!حس میکردم در چاله افتادم و کاش با او عقد نمیکردم هرچند عاشقانه همو دوس داشتیم همش اون صحنه ای ک حتی توصیف نشده بود در تخیلم ساخته میشد و من در معاشقه هم طبعأ لذت نمیبردم چون فکرم افسارگسیخته میتاخت به سمت گذشته و حال رو نمیدیدم شب ها گریه میکردم و این ک چندبار با خودش ناخواسته و از رو کلافگی در میون گذاشتم و اشکش رو در اوردم ک از خودم بدم میاد با راهنمایی دوستان عزیز این انجمن حالم بهتر شد ولی هنوز بعد از 2سال و 4 ماه هنوز کامل خوب نشدم گناهم چی بود؟این افکار ناخواسته سراغم میومدن حتی خودمم نمیخواستم ب ایشون بگو دوتایی بریم آزمایش بدیم تا مطمئن از پاکی بشیم در اسلام آمده ک زن و شوهر را هیچ حقی نیس ک در گذشته ی هم جستجو کنند....پاک هم ک هستی تمام آثار دوستانتون رو نابود کن سعی کن دوستانتون آدرس خونتون رو نداشته باشن و عکساشونو پاک کن و....شماره چت و ....رو عوض کن دسترسی 0 بشه و استثنا:اگه دوستت از فامیل بود باید سربسته به عشقت بگی چون امکانش بالاس ک بفهمه صداقت ب چ قیمت؟به قیمت افسرده شدن یک بی گناه؟

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

16. کاربران زیر از رزمینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30682
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

این کار از نظر روانشناسی رد شده هست و می گن نه خودتون در باره گذشتتون توضیحی بدید نه در گذشته طرف مقابل کنکاش کنید. تا جایی که به فرد مقابل آسیبی نمی رسه دلیلی نداره درباره گذشتتون بدونه. می تونید سوالتون رو از یه مشاور هم بپرسید اینم لینکیه که مشاورش کمتر از 24 ساعت جوابتونو می ده: http://goo.gl/nXWoSg

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15760
    تشکـر
    792
    تشکر شده 133 بار در 89 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    خوشحالم که یه فرشته پیدا کردی
    هم دونستن و هم ندونستن این مسایل خانمها رو اذیت میکنه مخصوصا اگر خانم سنتی هم باشن
    اگر فقط به خاطر مساله سلامت شماست و شما سالم هستی نیازی نیست بگی ولی راستگویی خیلی بهتره حداقل خودت بعدها اذیت نمیشی. خودشم متوجه میشه که یه آقای 38 ساله غیر ممکنه رابطه نداشته باشه تا حالا
    فقط جزییاتشو نگوو چون معلوم نیست خانمها چه عکس العملی نشون میدن.
    پاک بودن بعد از ازدواج مهمتره

با آرزوی خوشبختی

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

طبیعتا؟!!!!!!!!!!!!!!!!
    به نظرتون اینکه چند بار قبل ازدواج ***** داشتید طبیعی هست؟!!!من که به هیچ وجه جدا از سلامت نمیتونم اینو برای همسرم هضم کنم؟!!
    نظر خودم هم اینه که به همسرتون بگید از نظر سلامت مشکل ندارید اما به هیچ وجه روابطی که داشتید رو پنهان نکنید چون خودتون میگید یه دختر سنتی بوده و حق داره همسری انتخاب کنه که مثل خودش اهل این حرفا نبوده شما باید واقعیت رو بگید اون بسته به خود دختر داره که انتخابش چی باشه.
    به نظرم شمام اشتباه کردید روی این دختر دست گذاشتید چون اولا اصلا بهم نمیخورین ببخشید که اینو میگم شما دست چندم هستید ولی اون دختر دست اول پس بی انصافیه که حق داشتن مردی رو که پاک بوده از او بگیرید هر کسی باید با هم کفو و هم شخصیت خودش ازدواج کنه شما هم با وجود گذشته ای که دارید باید یه دختر باز مثل خودتون رو بگیرید توی قران اصلا اشاره شده که مردان پاک با زنان پاک مردان ناپاک با زنان ناپاک.شما چون چند تجربه داشتید حتی ممکنه بعدا به همسرتون خیانت هم بکنید چون تو خط این کارا افتادید پس زندگی یه دختر خوب رو خراب نکنید.

20. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30011
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه کسانی که نظر دادند. نظرات طبیعتا کاملا متضاد هم بود، ولی در نهایت تصمیم گرفتم قضیه رو بگم بهش. خیلی ناراحت شد و گریه کرد، و از من فرصت خواست برای فکر کردن. در این مدت هم ظاهرا با دو تا مشاور شناخته شده و دوستان معتمدش مشورت کرده بود، و خداروشکر رابطه ما به حالت قبلیش برگشت. امیدوارم کار درست رو کرده باشم.
    و امیدوارم اون مشکلاتی که رزمینا اشاره کرد بعدا سراغش نیاد.
    ضمنا خیلیی سربسته مطرح کردم و با وجود این که چندین بار جزئیاتی ازم پرسید هیچوقت جواب ندادم، بعدا خودش بابت این کار تشکر کرد.
    امیدوارم همگی خوشبخت باشید

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

ممنون از همه کسانی که نظر دادند. نظرات طبیعتا کاملا متضاد هم بود، ولی در نهایت تصمیم گرفتم قضیه رو بگم بهش. خیلی ناراحت شد و گریه کرد، و از من فرصت خواست برای فکر کردن. در این مدت هم ظاهرا با دو تا مشاور شناخته شده و دوستان معتمدش مشورت کرده بود، و خداروشکر رابطه ما به حالت قبلیش برگشت. امیدوارم کار درست رو کرده باشم.
    ضمنا خیلیی سربسته مطرح کردم و با وجود این که چندین بار جزئیاتی ازم پرسید هیچوقت جواب ندادم، بعدا خودش بابت این کار تشکر کرد.
    خیلی هم خوب ...

خوب میکنی من یه دخترم هیییچ وقت از جزیات نگو. فکرش و درگیر میکنه حتی یکبار برای همیشه ازش بخواه که دیگه نپرسه و چون بهش علاقه داشتی صادقانه باهاش رفتار کردی حالا که قبول کرده دیگه هییییچ وقت پیشو نگیره

و امیدوارم بتونید از ذهنش پاک کنید با عشق و علاقه ای که بهش میدید و تا حد ممکن اعتمادش و به دست بیارید

موفق و خوشبخت باشید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من هم لزومی نداشت که ایشون بدونند چون :
    با توجه به شرایط کاریو سنی شما و سوال ایشون که دربار ه روابطت نمیخوام بدونم مگر اینکه به جنسی ختم شده باشه ، ایشون تا حدود زیادی میتونستن حدس بزنن و با توجه به شناختی که از خودشون دارن ، نخواستن بدونن که با روحیه مثبت شمارو بپذیرن .

شمام بخاطر دینی که از سوال ایشون داریدمیتونستید ازمایشات کلی و جزعی و جدی رو انجام بدید تا؟از سلامتتون مطمین بشید و بعداقدام کنید برای ازدواج .

حالا دیگه شما گفتید و بالاخره طول میکشه تا هضمش کنه ..
    پس از این به بعد اولا خودتون کاملا روابط قبلی رو فراموش کنید و ثانیا هرگز توضیح بیشتری در برابر اصرارهای نامزدتون بهش نگید .

مثلا عذر میخوام ایشون ممکنه تو روابطتون در شرایط غیر عادی اصرار کنه به بیشتردونستن شما هرگز بهش نگید ما از همه اونها بهتری و ..ازش تعریف کنیدو ... هرگز !!

اینجوری اون میفهمه که شما همه چیز تو یادتونه که الان دارید مقایسه میکنید و میگید که تو از همشون بهتری .

بلکه خودتونو بزنین ب فراموشی، یک فراموشی واقعی ، و بگین راجع به چی حرف میزنی و .... حتی اگر ناراحتم شد شما باید برای همیشه فراموش کنید که قبلا رابطه ای داشتید و ....

فقط در این صورته که همسرتونم میتونه به مرور فراموش کنه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد