نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: نشانه های دوست داشتن و عشق

1214
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نشانه های دوست داشتن و عشق

سلام من پسر 25 سالمه . چند وقتیه با یک دختری بصورت تصادفی اشنا شدم . 4 سال از من کوچکتر هست . به واسطه ی شغلم برای اموزش و رفع مشکلات و چیزای مختلف افراد بهم معرفی میشن و معمولا دختر هستن .

من توی دانشگاه با دخترا خیلی سرد برخورد میکردم . کلا اخلاقم اینطوریه که راحت با کسی گرم نمیگیرم . با افراد معمولی و مودبانه برخورد میکنم و جوری نیستم که سریع صمیمی یا به قولی پسرخاله بشم .

یک دختری سوالی داشت که من بهش معرفی شدم و در مورد کار و اینا کمکش کردم و پاسخ دادم . چند باری این تکرار شد و منم کاملا معمولی پاسخ دادم .

من در قبال راهنمایی و مشاوره هزینه ایی نمیگیرم و فقط کار افرادا انجام میدم مگر اینکه پروژه ایی باشه که بحث فرق داره .

یکم رابطه ی ما ادامه پیدا کرد تا اینکه یک روز ایشون گفتن که بقیه ی پسرا از ایشون در قبال کمک تقاضای رابطه ی جنسی و اینا کردن و هیچ کسی حاظر نشده بدون چشم داشت کمک کنه غیر من . و

من با بقیه فرق دارم و خیلی زیاد ازم تعریف کرد . و این تفریف هم نتیجه ی حدود 2 ماه تست کردن من بوده البته . و گفت روز اول که باهام اشنا شد پیش خودش فکر کرده به این راحتیا نمیشه مخ منا زد و

خیلی محکم برخورد میکنم بخاطر همین از من خوشش اومده .

رابطه ی ما صمیمی تر شد و من هم به اخلاق و رفتارش علاقه پیدا کردم . خیلی مهربون هستن . البته اینم بگم که 2-3 ماه اول فقط تلفنی و از طریق تلگرام با هم ارتباط داشتیم بعدش بواسطه ی پروژه ایی

که من کمکشون میکنم و یک کار خیر برای موسسه ایی هست قرار گذاشتیم و یک بهانه ی اولین دیدار شد .

ایشون از یک خانواده ی نسبتا مرفه هست و من شرایط مالیم خیلی خوب نیست و از یک خانواده با سطح مالی پایین تر هستم .

به گفته ی خودش اصلا براش مهم نیست و قیافه و پول اهمیت نداره . کلی هم پسر خوشگل و پولدر اطرافش هست همه را رد کرده .

البته قبلا 2 بار شکست عشقی خورده و با احساساتش بازی شده و ولش کردن . در حد قول ازدواج بوده که بهم خورده .

از من خیلی خوشش اومده حتی بیش از انتظارم . قیافه و هیکل و اخلاق - رفتار و همه ی خصوصیاتم را به گفته ی خودش پسندیده . حتی خودم در این حد انتظار نداشتم .

خیلی دختر خوبیه و چیز بدی ازش ندیدم . مهربون و خوش قلب .

صحیت هایی که بین ما رد بدل میشه خیلی خیلی دوستانه و صمیمانه هست . حتی به قول خودش اولین باره با پسری تا این حد گرم میگیره . چون کوچکترین موارد هم بهم میگه . تمام حالات روحیش .

حتی دلتنگیاش و احساس شهوت و این چیزا هم برام میگه . البته میگه کنترل میکنه و گرم مزاجه و نمیزاره کسی ازش سو استفاده کنه و دلش ازدواج میخواد . خیلی حرفشا میزنه .

حس میکنم دوستش دارم ولی نمیدونم حسم هوس و شهوته یا عشق . این دختر خیلی ظاهر زیبایی داره . خیلی خوشگله و همه ی پسرا بخاطر همین بهش نزدیک میشن .

خوب من به بقیه هم کمک کردم فقط این رابطه باعث صمیمی شدن و ارتباط طولانی شده . حس میکنم دوستش دارم فقط تردید دارم . نمیدونم چکار کنم چون نمیخوام باعث شکست عشقی بعدیش بشم .

از طرفیم حرف ازدواج بین ما غیر مستقیم زده میشه . یعنی کلمه ی عزیزم و دوست داشتن و اینجور الفاظ رد و بدل میشه ولی قرار ازدواج نگذاشتیم اصلا . احساس کردم خودش تمایل داره بهش بگم ولی

چند بار گفتم وضعیتم برای ازدواج مناسب نیست . اگرم از کسی خوشم بیاد نمیگم الان . چون هنوز خودمم دانشجو هستم و میخوام ارشد هم پایان سال بخونم و خدمت هم نرفتم . حداقل تا قبولی ارشد باید صبر کنم تا وضعیتم پایدارتر بشه .

هر روز دلبسته تر میشیم . خیلی صمیمی شدیم . یعنی یک روز ازدواج کنه نمیدونم میتونم باهاش کنار بیام یا نه . چون هنوز نمیدونم حسم چیه . یکبار احساس شدید دوست داشتن میکنم یکبار نه عادی .
    نمیدونم واقعا .

هر روز با هم ارتباط داریم . یکم فاصله بیفته نگران میشیم . خیلی رابطه دیگه عمیق شده . هدف و راهمون یکیه . فقط تفاوت هایی توی دیدگاهمون در مورد مسائل دینی شد یکبار پیش اومد که باعث بحث شد .

میگه خارج برم حجابما بر میدارم و فقط اینجا میزارم چون جامعه نمیتونه قبولش کنه . منم ادم مذهبی نیستم ولی میگم حجاب یک چیز شرعیه . کسی یا مسلمون نیست یا اگر هست خودشا گول نزنه . میتونه حتی با کلاه حفظش کنه چون چیز شرعیه . اینجا و خارج نداره .

از طرفیم چون ایشون مرفه زندگی کرده و لباس های مارک دار و مسافرت با هزینه های زیاد اینا را تجربه کرده نمیدونم یکم سختی و بالا پایینی توی زندگی با کسی مثل من که از صفر شروع کرده و به اینجا رسیده و ماشینش مدل بالا نیست و خونه هم فعلا نداره میتونه تحمل کنه و تا اخرش بمونه یا نه .

خودش میگه برام مهم نیست کسی وضعیتش خوب نباشه مشکلی نیست میمونم اخلاق و عشق میگه براش مهمه . وضعیتم را قبول کرده ولی نمیدونم این حرفا احساساته و بعدا عوض میشه یا واقعیته .

مورد بعد اینکه خیلی گرم مزاجه . خیلی زیاد هوس رابطه میکنه . البته خودشا کنترل میکنه فقط حسشا به من میگه چون بهم اطمینان داره و خیلی زیاد صمیمی هستیم و تنها کسیه که میگه اینطوریه باهاش . میترسم این مورد بعدا باعث خیانت بشه . یک دختر خیلی خیلی زیبا و گرم مزاج . یعنی خیلیا میتونن ازش سو استفاده کنن و میخوان داشته باشنش .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نشانه های دوست داشتن و عشق

یک رابطه می تواند گیج کننده باشد؛ دانستن این که آیا یک مرد مجرد در محل کارتان به شما علاقه دارد یا این که صرفا مودب است سخت است. آیا واقعا تمایل دارد شما را بهتر بشناسد، یا این که حوصله اش سر رفته است و تنها می خواهد زمان را سپری کند؟ مجرد ها به یک سری نکات برای این که چگونه یک دوست یا همکار را از کسی که می خواهد شما را بهتر بشناسد تشخیص دهند نیاز دارند.

ممکن است در یک جمع دوستانه یا با همکارانتان متوجه شوید که کسی بیشتر از حد معمول به شما توجه میکند. در ادامه نشانه هایی هستند که ممکن است بتوانید با او رابطه مناسبی داشته باشید.

نمی تواند چشم از شما بردارد
    مردها موجودات بصری هستند. زمانی که یک مرد زنی را می بیند که به نظرش جذاب می آید، دوست دارد دوباره به او نگاه کند، و دوباره، و دوباره. اگر یک مرد توجهش به شما جلب شده باشد و به طرف شما نگاه کند، احتمال زیادی وجود دارد که چیزی دیده است که نظرش را جلب کرده است. مراقب باشید که نگاهش به کجا می رود، آیا به دیگر زنان نگاه می کند، و یا این که نگاهش مرتبا به شما برمی گردد؟

به شما نزدیک تر می شود
    اگر او تلاش آگاهانه ای برای نشستن در کنار شما و یا نزدیک تر به شما بکند، می توانید شرط ببندید که توجه اش را جلب کرده اید. نزدیک تر شدن به شما برای صحبت، و یا تمرکز تمام توجه اش تنها به شما و مکالمه تان نیز نشانه خوبی از این است که به شما علاقه مند شده است.

با شما شوخی می کند
    زنان به مردان بامزه جلب می شوند، و به نظر می رسد مردان به طور ذاتی می دانند که این یکی از سلاح های قوی ای ست که مردان در مقابل زنان به کار می برند. اگر یک مرد با شما، و تنها شما شوخی کند، می توانید نتیجه بگیرید که به تعامل بیشتر با شما علاقه دارد. اگر او با همه افراد دیگر در گروه نیز شوخی کند، ممکن است تنها در حال لذت بردن از بودن در مرکز توجه است.

رفتارش را تغییر می دهد تا رفتار شما را بازتاب دهد
    نشانه های غیر کلامی اغلب واضح تر از نشانه های کلامی هستند. شخصی که از نظر احساسی به شخص دیگری وابسته است اغلب عادت های شخصی اش را تغییر می دهد تا شخصی را که با او تعامل دارد بازتاب دهد. پس اگر زمانی که به طرف او خم می شوید تا با او صحبت کنید او هم به طرف شما خم شد، و یا او با حالتی شبیه به شما رو به شما بنشیند، شما توجه و علاقه اش را جلب کرده اید.

به طور گذرا به تماس در آینده اشاره می کند
    اگر مردی اظهار کند که می خواهد در آینده بیشتر با شما ارتباط داشته باشد، می توانید فرض کنید که به شما علاقه مند است و تلاش می کند که بفهمد آیا شما تمایل دارید تا بیشتر او را بشناسید. اگر شما به این که تنیس بازی می کنید اشاره کنید و او بگوید "شاید بعدا یکی دو توپ با هم زدیم"، احتمالا به شما علاقه مند است.

اگر با هم کار می کنید
    اگر او تنها به دلایل مرتبط با کار به کنار میز شما می آید، نمی توانید توجه یا حالت دوستانه اش را به عنوان نشانه ای از علاقه در نظر بگیرید. با توجه به این، اگر او برای صحبت درباره چیزهای دیگر نزد شما بیاید، می توانید حدس بزنید که او حداقل به نوعی به شناختن شما علاقه مند است.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من زيادتومسائل عشقي سررشته ندارم اماباتوجه به صحبتهاي شمابرداشت من اينه كه شمانميدونين اين رابطه عشقه ياعادت...من اگرباشم مدتي ازايشون فاصله ميگيرم
    اينجوري مشخص ميشه وابستگيه يادلبستگي ....اين نكته روهم درنظربگيريدمن نوعي اگردررفاه بزرگ شده باشم احتمالش خيلي خيلي ضعيفه كه بتونم سختي تحمل كنم مگراينكه ازپول وثروت بابام استفاده بشه كه دراينصورت شمايه آدم بي كفايت تلقي ميشين كه اين موضوع براي طرفين عذاب آوره وخيلي زودارزشتون ازبين ميره

5. کاربران زیر از mahsan91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    سلام
    من زيادتومسائل عشقي سررشته ندارم اماباتوجه به صحبتهاي شمابرداشت من اينه كه شمانميدونين اين رابطه عشقه ياعادت...من اگرباشم مدتي ازايشون فاصله ميگيرم
    اينجوري مشخص ميشه وابستگيه يادلبستگي ....اين نكته روهم درنظربگيريدمن نوعي اگردررفاه بزرگ شده باشم احتمالش خيلي خيلي ضعيفه كه بتونم سختي تحمل كنم مگراينكه ازپول وثروت بابام استفاده بشه كه دراينصورت شمايه آدم بي كفايت تلقي ميشين كه اين موضوع براي طرفين عذاب آوره وخيلي زودارزشتون ازبين ميره
    خیلی زود از هم باید خبر دار بشیم وگرنه نگرانی بوجود میاد . هفته ی قبل رفته بود مشهد ساعت به ساعت تماس و پیام داشتیم .

در مورد رفاه منم تردیدم بخاطر همینه . چون روی حرف نمیشه اصلا حساب کرد . منم ادمی نیستم که بخوام مفت بخورم و از پول بقیه زندگیما بچرخونم .

میترسم بعدش یکم با بالا پایینی اوایل زندگی خسته بشه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

من اگرجاشمابودم اين رابطه رو جدي نميگرفتم چون عاقبت نداره يعني زندگي كه طرفين باهم تناسب مالي وفرهنگي ندارن پايان خوشي نداره مخصوصاًاگرزن سطحش بالاترباشه....اكثر دختراوقتي فازعاشقي دارن هرقول وهرحرفي ازشون ميشنوي دست خودشونم نيست بااحساساتشون تصميم ميگيرن

8. کاربران زیر از mahsan91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    من اگرجاشمابودم اين رابطه رو جدي نميگرفتم چون عاقبت نداره يعني زندگي كه طرفين باهم تناسب مالي وفرهنگي ندارن پايان خوشي نداره مخصوصاًاگرزن سطحش بالاترباشه....اكثر دختراوقتي فازعاشقي دارن هرقول وهرحرفي ازشون ميشنوي دست خودشونم نيست بااحساساتشون تصميم ميگيرن
    فکرما مشغول کرده . احساس میکنم بهم نزدیکیم دوستش دارم . خیلی بهش فکر میکنم بخاطر همین برام انگیزه شده خودما بکشم بالا تا بتونم باهاش ازدواج کنم ولی نمیدونم برام صبر میکنه یا راحت با اولین فرصت خیلی خوبی که براش پیش میاد میره .

البته اینجور که معلومه خانوادش روی وضعیت مالی پسر حساس نیستن و بیشتر اخلاق براشون مهمه .

ولی خوب از نحوه ی صحبت هاش میشه کاملا فهمید که تا حالا سختی مالی نکشیده و همه چیز براش عالی مهیا بوده . اصلا نمیدونه نداشتن چه شکلیه ولی ازش حرف میزنه و میگه مشکلی نداره با این قضیه .

یه روزی اگرم بهش نرسم باز بهش فکر میکنم و تو خاطرم میمونه .

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

یکم توی این موندم حسم نسبت بهش بخاطر زیباییشه یا واقعا دوست داشتنه . میترسم شهوت باشه .

یعنی کسی که عاشق یک نفر میشه شهوت توش هیچ تاثیری نداره ؟ اصلا هوس و شهوت توش دخیل نیست ؟ یا باهم هستن ؟

ببینید از این مورد خوشم میاد که اهل ارایش زیاد نیست . اصلا ارایش نمیکنه یجورایی . خود خودشه .

مثل بعضی پسرا عاشق چشم و ابروی زیبا نمیشم ولی میترسم توی حسم اشتباه کرده باشم .

ملاک من برای انتخاب همسر زیبایی زیاد نیست . حالا این اینطوریه .

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دیروز متفاوت ترین و بهترین روز زندگیم بود . کسی که دوستش داشتم و نمیخواستم بهش بگم خودش از روی حسم فهمید چقدر میخوامش . البته من اشاره هایی کردم ولی اخر خودش گفت و خیلی خوشحال شد و اونم گفت خیلی منا دوست داره .

دیشب تا صبح جفتمون خوابمون نبرد .

گفت که فکر نمیکرد تا این حد بخوامش . فکر میکرد یکی دیگه را میخوام .

پسر پولدار زیاد اطرافش هست و اگر میخواست ازدواج کنه ردشون نمیکرد . اخلاق براش مهمه که منا بخاطر همین خیلی دوست داره و خانوادش هم روی مسئله ی مالی حساس نیستن . خواستگار اولش

وضع مالیش خوب نبود ولی قبولش کردن البته سر یک مسئله ی دیگه بهم خورد .

حالا من تلاشما میکنم خودما به موقعیت ازدواج برسونم و اونم برام صبر میکنه و توی این مدت هما بیشتر میشناسیم .

من خودم توی این سنم خیلی پیشرفت شغلی خوبی داشتم و فقط سطح مالی خانواده ی خودم خوب نیست که با تلاش خودم و پیشرفت شغلی تا همین حالا جایگاهم خوب بوده و در اینده خیلی بهتر خواهد شد.

ازدواج ما هم شاید چند سال دیگه بشه چون هم رشته اییم و راهمون یکیه فعلا فقط میخوایم با هم پیشرفت کنیم .

همین که بدونم یکی مثل خودم باهام هست و عاشق همیم و برام صبر میکنه حس دلگرمی و انگیزه ی زیادی بهم میده .

خیلی خوشحالم حرف دلما فهمید سبک شدم .

جرات نداشتم بهش بگم دوستش دارم چون فکر میکردم شاید یکی دیگه را بخواد یا یکی بخوادش یا روی تجربه ی قبلیش از همه بدش بیاد یا از من برای ازدواج خوشش نیاد و اینکه چون الان موقعیت ازدواج ندارم باز هیچی نمیخواستم بگم بهش .

سر بسته غیر مستقیم مثل اینکه پای یک شخص دیگه وسطه بهش حسما گفتم . اون لحظه که گفت اونی که میخوایش منم قلبم از جا داشت کنده میشد . چه حس خوبی بود .

دیالوگ های قبل و بعدش یادم نمیره هیچ وقت ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)