نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: ازدواج و مشکل مالی

2719
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

ازدواج و مشکل مالی

با سلام و خسته نباشید
    دوستان من یک مشکل خانوادگی سر این موضوع " منبع درامد " که اصلا قابل حل نیست و هر روز یا اکثر روز ها بر سر این موضوع سر و صدا می کنن و من هم که چون بزرگترم هستن فقط سکوت می کنم

من چجوری می تونم وارد بازار کار بشم
    بازار کاری تو زمینه مورد علاقه من "برنامه نویسی" باشه

الان خانوادم فکر می کنن من چون منبع درامدی ندارم نباید ازدواج کنم چون در سر آخر ....

نمی دانم چگونه وارد بازار کار شوم
    یا این که چگونه با این مشکل مقابله کنم که دیگه سر و صدایی گوش نکنم...

من بیست و سه سالم هست و خانواده هرگاه که در مورد ازدواج با من صحبت می کنن همیشه به این موضوع "منبع درامد" ختم می شود که خودم هم ته دلم خالی میشه که بخام برم خاستگاری و و و ...

من تا حالا هیچ نگاه شهوت آمیزی یا نگاهی که ... به جنس نامحرم نداشتم حتی تو مغازه پدرم که کار می کنم با جنس مخالف که صحبت می کنم و این ها ( حالا یا قیمت میپرسه و این ها ) باهاش خیلی سنگین برخورد می کنم.

اما هر وقت که به این حرف ها دقت می کنم و زیاد بهشون فکر می کنم به این نتیحه میرسم که اصلاً ... .. .
    نمی دونم چیکار کنم و با این موضوع "منبع درامد" کنار بیام.

به نظرتون چجوری می تونم وارد بازار کار بشم ( بدون سرمایه زیاد ( و سرمایه ای که بشه حداقل یک خانواده را چرخاند ) ) .

البته هنوز دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و انشاا... به امید خدا سه سال دیگر کارشناسی ارشدم را میگیرم و میرم سربازی و شما رو اینجا تنها میزارم

2. کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : بازار کار

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    خب پس هیچی اگه تهران بودید من یه برنامه نویس احتیاج داشتم.
    تشکر و سپاس فراوان
    ولی من برای بازار کار چیکار کنم؟

چجوری وارد بازار کار بشم ؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

شروع کار تو رشته شما که خیلی راحته افراد کمی هستن که تخصص دارن و بازار تشنه است.
    می تونید اول از نوشتن سایت شروع کنید مثلا ما یه گروهی داریم که با 150 هزار تومان سایت می نویسن و کامل تحویل می دن . دو سه روزه . انقدر کارشون خوبه همون روز که قرار داد می بندن یه عکاس و برنامه نویس با هم به محل کار مشتری مراجعه می کنن و مطالب رو جمع آوری می کنن و تو قالبهای از پیش تعیین شده یه سایت براش می سازن ولی خب اگه بخوای اون سایتو تغییر بدی و جوری باشه که خودت می خوای هزینش فرق می کنه.
    بعد که یکم قدرت گرفتی می تونی پروژه ای کار کنی که یه بخش دیگه کار ماست می تونی بری ادارات یا شرکتها و مثلا نرم افزار براشون بنویسی و سفارشی کاری کنی. یکم که کارت بگیره و اسمت در بره دیگه وقت سر خواروندن نداری.
    راستش من زیاد به برنامه نویسی تسلط ندارم اما بخش برنامه نویسی شرکت ما رو برادرم می چرخونه و هر چی نیرو می گیره بازم کم میاره. فکرم نکن که سرمایه داری چیزی بودیم هممون از صفر مطلق شایدم از زیر صفر شروع کردیم . اما تلاش کردیم و متوقف نشدیم . شما هم همین کار رو بکن. بگو بسم الله و از فردا شروع کن.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج و مشکل مالی

درود بر شما
    دوست عزیز متاسفانه باید عرض کنم که شما اراده ندارید !!!!
    بنده 18 سالمه و برنامه نویس وب ، اندروید ، سئو و .... انجام میدم و خدا رو شکر درامد خوبی هم دارم
    یادمه اول با 18 هزار تومان شروع کردم ولی حالا به درامد خوبی رسیدم
    ببینید شغل و حرفه شما شغلیه که خیلی پول داخلش زیاده البته اگه بلد باشین
    به عنوان مثال بنده در وب سایتم ( ThemMaker.ir ) امور خدماتی انجام میدم
    شما هم به نظر بنده اولا سعی کنید که در یک جا استخدام شوید ( مثلا ارگان دولتی و ... که کار بلدایی مثل شما رو خیلی میخان )
    بعدش هم یک وب سایت خدماتی راه بیندازید ( مثل من ) و شروع کنید به سفارش گرفتن و کمی تبلیغات
    مطمئن باشید با مرور زمان به درامد خوبی میرسید ):
    بنده متاسفانه نه دانشگاه رفتم و نه چیزی ولی خب ارادشو داشتم و تونستم
    شما هم اراده داشته باشید مطمئن باشید که موفق خواهید شد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    شروع کار تو رشته شما که خیلی راحته افراد کمی هستن که تخصص دارن و بازار تشنه است.
    می تونید اول از نوشتن سایت شروع کنید مثلا ما یه گروهی داریم که با 150 هزار تومان سایت می نویسن و کامل تحویل می دن . دو سه روزه . انقدر کارشون خوبه همون روز که قرار داد می بندن یه عکاس و برنامه نویس با هم به محل کار مشتری مراجعه می کنن و مطالب رو جمع آوری می کنن و تو قالبهای از پیش تعیین شده یه سایت براش می سازن ولی خب اگه بخوای اون سایتو تغییر بدی و جوری باشه که خودت می خوای هزینش فرق می کنه.
    بعد که یکم قدرت گرفتی می تونی پروژه ای کار کنی که یه بخش دیگه کار ماست می تونی بری ادارات یا شرکتها و مثلا نرم افزار براشون بنویسی و سفارشی کاری کنی. یکم که کارت بگیره و اسمت در بره دیگه وقت سر خواروندن نداری.
    راستش من زیاد به برنامه نویسی تسلط ندارم اما بخش برنامه نویسی شرکت ما رو برادرم می چرخونه و هر چی نیرو می گیره بازم کم میاره. فکرم نکن که سرمایه داری چیزی بودیم هممون از صفر مطلق شایدم از زیر صفر شروع کردیم . اما تلاش کردیم و متوقف نشدیم . شما هم همین کار رو بکن. بگو بسم الله و از فردا شروع کن.
    سلام
    بنده اگه کمکی بود در این زمینه خوشحال میشم که در خدمتتون باشم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

کار ما وبمسترا مثل یه رودخانه میمونه که باید رو به جلو حرکت کرد

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام توی این رشته نباید فقط درس خوند . خود من 25 سالمه هنوز یک ترم دیگه تا پایان کارشناسی دارم ولی از دوران دبیرستان شروع به یادگیری و پیشرفت توی برنامه نویسی کردم و الانم 2 ساله کاملا حرفه ایی توی شرکتی مشغولم .

متاسفانه دانشجو ها فقط فکر درس خوندن و با نمره ی بالا فارغ التحصیل شدن هستن ولی بعدش میفهمن کاملا اشتباه بوده . دوستای خودم درسشون تموم شده بعضیاشون خدمت هم رفتن ولی بیکارن اما من درامدم هم خوبه و ارشد هم میخوام بخونم در کنارش کارمم دارم . حالا درس دیرتر تموم بشه مشکلی نیست ولی عوضش حرفه ایی دارم جلو میرم .

شما هم وقتتون را بزارید برای یادگیری حتما درامد خوبی پیدا میکنید .

ازدواج بدون درامد نمیشه مگر اینکه پشتوانه ی مالی قوی باشه و خانواده ها سر این مسئله کنار بیان .

من موقعیت ازدواج برام هست و با اینکه درامدم خوبه و از خیلی اطرافیان بهترم بقیه هم میگن ولی به نظر خودم کافی نیست و مجبورم یکم صبر کنم تا پیشرفتم بیشتر بشه تا مطمئن ازدواج کنم و دغدقه ی مالی نداشته باشم . شما هم عجله نکنید بهتره توی این سن بچسبید به یادگیری .

برنامه نویسی چیزی نیست که با 1سال اموزش به درامد بالا برسید . باید حداقل 2-3 سال یادگیری و کاراموزی کنید و توی شرکتی با درامد پایینتر کسب تجربه کنید .

9. 2 کاربران زیر از h@3!n بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    درود بر شما
    دوست عزیز متاسفانه باید عرض کنم که شما اراده ندارید !!!!
    بنده 18 سالمه و برنامه نویس وب ، اندروید ، سئو و .... انجام میدم و خدا رو شکر درامد خوبی هم دارم
    یادمه اول با 18 هزار تومان شروع کردم ولی حالا به درامد خوبی رسیدم
    ببینید شغل و حرفه شما شغلیه که خیلی پول داخلش زیاده البته اگه بلد باشین
    به عنوان مثال بنده در وب سایتم ( ThemMaker.ir ) امور خدماتی انجام میدم
    شما هم به نظر بنده اولا سعی کنید که در یک جا استخدام شوید ( مثلا ارگان دولتی و ... که کار بلدایی مثل شما رو خیلی میخان )
    بعدش هم یک وب سایت خدماتی راه بیندازید ( مثل من ) و شروع کنید به سفارش گرفتن و کمی تبلیغات
    مطمئن باشید با مرور زمان به درامد خوبی میرسید ):
    بنده متاسفانه نه دانشگاه رفتم و نه چیزی ولی خب ارادشو داشتم و تونستم
    شما هم اراده داشته باشید مطمئن باشید که موفق خواهید شد
    با سلام و خسته نباشید

من ادم بی اراده ای نیستم اما کاری که باید شروع کنم و شروع می کنم و باید تمامش کنم اگه نه ول کنش نیستم...

من برنامه نویسی سی شارپ و برنامه نویسی لینوکس زیاد کار کردم

-----
    چی بگم ...

امروز از جای خونمون تا جایی که می تونستم رفتم اما همه جا شده برنامه نویس وب / اندروید...

مشکل من اینه که نه اندروید کار کردم نه وب اما در بحث شبکه توی توی زبان های دات نتی نمونه کارهایی دارم که شاید کمتر دیده شود. ( ای دی تلگرام رو در پیام خصوصی برایم بفرستید تا یک نمونه کار برایتان بفرستم )

اکثر جاها یا برنامه نویس نمی خواستند یا خودشان داشتند...

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط h@3!n نمایش پست ها
    سلام توی این رشته نباید فقط درس خوند . خود من 25 سالمه هنوز یک ترم دیگه تا پایان کارشناسی دارم ولی از دوران دبیرستان شروع به یادگیری و پیشرفت توی برنامه نویسی کردم و الانم 2 ساله کاملا حرفه ایی توی شرکتی مشغولم .

متاسفانه دانشجو ها فقط فکر درس خوندن و با نمره ی بالا فارغ التحصیل شدن هستن ولی بعدش میفهمن کاملا اشتباه بوده . دوستای خودم درسشون تموم شده بعضیاشون خدمت هم رفتن ولی بیکارن اما من درامدم هم خوبه و ارشد هم میخوام بخونم در کنارش کارمم دارم . حالا درس دیرتر تموم بشه مشکلی نیست ولی عوضش حرفه ایی دارم جلو میرم .

شما هم وقتتون را بزارید برای یادگیری حتما درامد خوبی پیدا میکنید .

ازدواج بدون درامد نمیشه مگر اینکه پشتوانه ی مالی قوی باشه و خانواده ها سر این مسئله کنار بیان .

من موقعیت ازدواج برام هست و با اینکه درامدم خوبه و از خیلی اطرافیان بهترم بقیه هم میگن ولی به نظر خودم کافی نیست و مجبورم یکم صبر کنم تا پیشرفتم بیشتر بشه تا مطمئن ازدواج کنم و دغدقه ی مالی نداشته باشم . شما هم عجله نکنید بهتره توی این سن بچسبید به یادگیری .

برنامه نویسی چیزی نیست که با 1سال اموزش به درامد بالا برسید . باید حداقل 2-3 سال یادگیری و کاراموزی کنید و توی شرکتی با درامد پایینتر کسب تجربه کنید .
    من برنامه نویسی سی شارپ و خوشبختانه توانستم اپدیت نگه دارم و نمونه کارهای جالبی رو از این بابت یاد گرفتم
    مثل برنامه نویسی چند ریسمانی
    async , sync
    Encryp And Decrypt
    و و و

توی پیام خصوصی ایمیل بدید برایتان نمونه کار می فرستم...

------------------------------------------------------------

موضوع بحث یادگرفتن نیست
    موضوع بحث چجوری وارد بازار کار شوم و یک شغل مطمن که بشه ازش یک درامدی داشت که بشه حداقل یک خانواده رو جرخوند داشته باشم

امروز هم رفتم برای این موضوع توی چند شرکت اما نتیجه ای نگرفتم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

من چیکار کنم؟

بد جور ذهنم درگیره این ماجرا هست و همین نیم ساعت پیش هم دوباره در رابطه با کار تو می خواستن من و از طناب دار آوزیون کنن

نمی دونم چجوری با این مشکل کنار بیام

اخه هر وقت می بینم پدر و مادرم سر این موضوع باهام دعوام میکنن تو دلم آشوب میشه که مبادا پدرم ازم ناراحت بشه و ...

چیکار کنم ...

بازار کار حتماً نمی خوام برنامه نویسی باشه ( اگه باشه که چه بهتر ) حتی اگه تو یک پیتزا فروشی یا هرجایی استخدام بشم که پدر و مادرم دیگه دعوام نکنن چون دوست ندارم اونا رو ناراحت کنم ...

چیکار کنم

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نه همون برنامه نویسیو بچسبی بهتره.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    من برنامه نویسی سی شارپ و خوشبختانه توانستم اپدیت نگه دارم و نمونه کارهای جالبی رو از این بابت یاد گرفتم
    مثل برنامه نویسی چند ریسمانی
    async , sync
    Encryp And Decrypt
    و و و

توی پیام خصوصی ایمیل بدید برایتان نمونه کار می فرستم...

------------------------------------------------------------

موضوع بحث یادگرفتن نیست
    موضوع بحث چجوری وارد بازار کار شوم و یک شغل مطمن که بشه ازش یک درامدی داشت که بشه حداقل یک خانواده رو جرخوند داشته باشم

امروز هم رفتم برای این موضوع توی چند شرکت اما نتیجه ای نگرفتم

دوست عزیز اگر نمونه کار واقعا قوی و درخور بازار کار داشته باشید قطعا براتون کار هست ولی خوب بستگی به شهری که توش زندگی میکنید هم داره .

مثلا شهرهای ای تی ایران تهران - مشهد - اصفهان - شیراز - همدان هستن که نسبت به بقیه ی شهرها بازار کار حرفه ایی تر و بهتری دارن .

البته همونطور که خودتون گفتید الان وب و اندروید خیلی بازار عالی داره . اگر فعالیتتون توی این زمینه بود خیلی بهتر میتونستید وارد بازار کار بشید .

ولی خوب هنوز شرکت هایی هستن که برنامه نویس ویندوز میخوان و تعدادشون هم کم نیست .

پیام خصوصیتون را چک کنید ...

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

سلام

خوبید

من هنوز نتوانسته ام کاری که می خوام و پیدا کنم

توی مشهد داخل دو سه مغازه رفتم برای مشورت و از تجربه های قدیمشون استفاده کردیم ..

اما داخل اکثر شرکت هایی که رفتم کادر فنیشون کامل بود یا این که نیاز به طراح وب یا برنامه نویس اندروید یا دستگاه های موبایل می خواستند ...

همچنین از دوست عزیزمون اقای h@3!n هم تشکر می کنم که واقعاً در پیام های خصوصیشان به من روحیه دادن ..

اما من با گشت و گذار زیاد نتونستم یک کار خوب و منظم برای خودم دست و پا کنم...

بازار کار الان خیلی اشباح شده هست ...

منم که دارم فشارهای خانواده رو تحمل می کنم

نمی دانم سربازی بروم یا نه یا بعد از سربازی بیام و دنبال کار باشم

واااای ذهنم داره درگیره همه چیز هست ...

از طرفی از این که من باید همیشه در اتاق باشم و منبع درامد من فقط خانواده هست
    از طرفی از این که وقتی پدر یا مادرم این نکته رو بهم گوش زد میکنن قند تو دلم اب می شه و بغض تو گلوم و میگیره ...

نمی دونم چیکار کنم

16. کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    تو دانشگاتون نمیتونین کار دانشجویی پیدا کنین
    مثلا مسول سایت بشین یا تو کتابخانه مشغول بشین
    یا برین عضو بسیج دانشجویی بشین هم واسه سربازیتون خوبه هم اونحوری تو سرتون گرم کارها میشه و تو دانشگاه واستون خوبه

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    تو دانشگاتون نمیتونین کار دانشجویی پیدا کنین
    یا برین عضو بسیج دانشجویی بشین هم واسه سربازیتون خوبه هم اونحوری تو سرتون گرم کارها میشه و تو دانشگاه واستون خوبه
    نمی دونم مسئول سایت میزارن یا نه ....

این مورد و نمی دونم اما اگه دانشگاه هم بخواد کسی و میزاره که بدون هزینه براشون کار کنن

دانشگاه های الان اکثراً اینجوریه ولی باید موقع شروع ترم برم ببینم میزارن یا نه ...

عضو بسیج هستم و بسیج فعالم ...

موضوع خانواده من سرگرم شدن یا نشدن نیست

موضوع خانواده منبع مالی هست

من هیچ منبع مالی مطمئنی ندارم

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    نمی دونم مسئول سایت میزارن یا نه ....

این مورد و نمی دونم اما اگه دانشگاه هم بخواد کسی و میزاره که بدون هزینه براشون کار کنن

دانشگاه های الان اکثراً اینجوریه ولی باید موقع شروع ترم برم ببینم میزارن یا نه ...

عضو بسیج هستم و بسیج فعالم ...

موضوع خانواده من سرگرم شدن یا نشدن نیست

موضوع خانواده منبع مالی هست

من هیچ منبع مالی مطمئنی ندارم
    شما تا سربازی نرفتین نمیتونین دنبال ی کار دایمی باشین
    اتفاقا تو دانشگاه پول میدن اما خوب کار دانشجویی و حقوق دانشجویی
    حقوق کم میدن اما خیلی راهدهست واسه پول دراوردن مثلا مسول سایت بشین وقتی سیستم خرابهدیا نیاز به ارتقا داره یا عوض کردن ویندوز همه اینا براتون پول سازه
    عوض کردن ویندوز از بیست تا پنجاه میگیرن

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29968
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کاش یه جواب مثمر ثمر داشت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد