نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره ازدواج: نداشتن علاقه

851
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30124
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مشاوره ازدواج: نداشتن علاقه

باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما وهمکاران محترمتان.بنده دختری ۱۷ساله دارم که درتابستان ۱۳۹۶امتحان کنکورداردوبه همین خاطرقصدازدواج نداردوذهنش برروی درسش متمرکزمیباشد وبه گفته خودش امادگی ازدواج نداردوهرکسی به خواستگاری می ایدفوراجواب منفی میدهدتااینکه۶ماه قبل پسری درخواست خواستگاری رامطرح کردکه ماشناخت خوبی ازایشان داشتیم وپس ازصحبت بادخترم پذیرفت که یک دوره ارتباط برای شناخت بیشترداشته باشن پس ازگذشت چندماهدخترم عنوان کردکه ایشان ازهمه نظرخوب میباشند بسیارباشخصیت مودب عاقل باایمان و...امانمیدانم چراهیچ حسی به ایشان ندارم ازنظرظاهری هم تاییدش میکنم اماهرچقدرفکرمیکنم نمیتوانم حسی به ایشان داشته باشم وهیچ دلیلی هم ندارم برای نداشتن حس وعلاقه.ازشماتقاضادارم مراراهنمایی کنیدکه ایابه وجودنیامدن حس به علت عدم امادگی برای ازدواج بوده ویادلیل دیگری داردباسپاس وتشکرفراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشاوره ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط loveyou نمایش پست ها
    باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما وهمکاران محترمتان.بنده دختری ۱۷ساله دارم که درتابستان ۱۳۹۶امتحان کنکورداردوبه همین خاطرقصدازدواج نداردوذهنش برروی درسش متمرکزمیباشد وبه گفته خودش امادگی ازدواج نداردوهرکسی به خواستگاری می ایدفوراجواب منفی میدهدتااینکه۶ماه قبل پسری درخواست خواستگاری رامطرح کردکه ماشناخت خوبی ازایشان داشتیم وپس ازصحبت بادخترم پذیرفت که یک دوره ارتباط برای شناخت بیشترداشته باشن پس ازگذشت چندماهدخترم عنوان کردکه ایشان ازهمه نظرخوب میباشند بسیارباشخصیت مودب عاقل باایمان و...امانمیدانم چراهیچ حسی به ایشان ندارم ازنظرظاهری هم تاییدش میکنم اماهرچقدرفکرمیکنم نمیتوانم حسی به ایشان داشته باشم وهیچ دلیلی هم ندارم برای نداشتن حس وعلاقه.ازشماتقاضادارم مراراهنمایی کنیدکه ایابه وجودنیامدن حس به علت عدم امادگی برای ازدواج بوده ویادلیل دیگری داردباسپاس وتشکرفراوان

سن بلوغ عاطفی بین 21 سالگی تا 25 سالگی اتفاق میفته و تعجب میکنم چطور شما قبول کردید دختری به این سن رو وارد روابط عاطفی کنید ؟

ایشون در این سن باید کسب تجربه کنه و ادامه درس بده و شما باید در شناخت درست این مسیر همراهیش کنید ... تا بتونه انتخاب درستی داشته باشه

جای خوشبختیه که ایشون تونستن مدتی رو برای چنین کاری در نظر بگیرن و امروز به صراحت از نبود حسشون از طرف مقابل حرف میزنن ...

چون قدم اول در ازدواج به دل هم نشستنه که حرف ایشونو تایید میکنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : مشاوره ازدواج: نداشتن علاقه

نقل قول نوشته اصلی توسط loveyou نمایش پست ها
    باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما وهمکاران محترمتان.بنده دختری ۱۷ساله دارم

سلام
    من واقعا تعجب میکنم شما مادر هستید ولی دخترتون عاقلانه تر از شما داره تصمیم میگیره!

اولا سنش واسه ازدواج خیلیی کم این همه روانشناس ها میگن درست نیست سن پاین ازدواج کنن باز هیچ و هیچ راحت میگذرید ....

چرا میخواید زود ازدواج کنه ؟

میترسید شوهر گیرش نیاد ؟؟؟

میترسید به گناه بیافته ؟؟

یا میخواید از سر خودتون زود بازش کنید ؟؟

یا اطرافیانتون دختراشون زود شوهر دادن شما هم میخواید همینکار و کنید؟

به غیر این دلایل چی میتونه باشه ؟؟؟

دوست عزیز درجامعه. الان با دلایل بالا فقط کوتاه فکری هستش

لطفا تفکرات سنتی و قدیمی رو بذارید کنار شما سال 95 هستید با سال 50 مقایسه میکنید ؟؟!

دختر شما دختر الان نه دهه 50 تو سنی که باید تجربه کسب کنه شاد باشه با دوستاش درس بخونه هدفش تو رشتش دنبال کنه

هرچی دختر شما مراتب بالاتر بره موقعیت های ازدواج بهتری گیرش میاد !

تو این سن هنوز معیار هارو دقیق نمیدونه چیه ولی سنش.بالاتر بره تا به بلوغ فکری برسه معیاراش مدام عوض هم میشه الان ازدواج کنه بزرگتر شد یه معیار های دیگه ای به دست اورد عقید هاش فرق کرد ممکن اون چیزایی که میخواد داخل همسرش نبینه درنتیجه یه مهر طلاق. !

وقتی خودش میدونه وقت ازدواجش نیست نباید اذیتش کنید اصرار شما باعث میشه فکر کنه اضافی و مجبور برای راحتی از حرف های شما هرکی رسید جواب مثبت بده و در اخر......

در هر اجتماعی که وارد بشه خود به خود همه چیز عوض میشه دخترتون مجبور به کاری نکنید جواب معکوس میده و در اخر این شما هستید که پشیمون میشید!

درضمن اون پسره شاید تو دل شما نشست ولی تو دل دخترتون ننشست

اشتباه شما این که دخترتون و با خودتون مقایسه میکنید! !!!!

به عنوان یه مادر لطفا عاقلانه تصمیم بگیرید نه احساسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد