نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: چگونه همسر پیدا کنم؟

2329
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30174
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونه همسر پیدا کنم؟

سلام

من یک پسر ۲۷ ساله هستم راستش از وقتی که یادم میاد دلم میخواست ازدواج کنم کسی رو داشته باشم که دوسم داشته باشه و من دوسش داشته باشم ولی هیچ وقت کاری نکردم
    راستش ۳ بار اینترنتی با ۳ نفر آشنا شدم و توی پارک قرار گذاشتم ولی هر ۳ بار قلبم اومد تو دهنم حتی نمیتونستم به طرف نگاه کنم یعنی حتی به چشم های طرف نمیتونستم نگاه کنم
    یکیشون ولم نکرد حدود ۳ ماه هم دیگه رو میدیدیم دلش میخواست من و به گفته خودش درست کنه ولی بعد ۳ ماه با اینکه کلی با هم رستوران رفتیم و بیرون رفتیم من هنوز نمیتونستم بش نگاه کنم

البته هر ۳ نفر گرگی بودن واسه خودشون بعدش من سعی کردم ببینم با همه دخترا اینجوریم یا نه دیدم هرچی دختری که باش برخورد میکنم ساده تر و بی آلایش تر باشه من کمتر احساس استرس میکنم
    خوب تا اینجا فهمیدم با چه مدل دختری راحتم ولی خوب بازم چند تا مشکل هست مهمترینش اینکه که تعداد دختر هایی که پیدا کردم من باشون راحت هستم خیلی خیلی خیلی کم هست

۱- من اصلا جرات اینکه برم با طرف حرف بزنم رو ندارم و بگم که ازش خوشم اومده (من اصلا آدم خجالتی ای نیستم اتفاقا خیلی هم پرروم و تو جمع معمولا خیلی زبون دارم و اتفاقا میتونم جلوی یک جمعیت سخن رانی کنم بدون کوچکترین استرسی فقط جلوی دخترا وقتی قضیه احساسی میشه اینجوریم اگر قضیه احساسی نباشه یا طرف شوهر داشته باشه اصلا مشکلی ندارم و راحت صحبت میکنم)

۲- من با شرایطی که این مدل دخترا واسه شروع زندگی میزارن مشکل دارم
    به طور مثال از نظر من زندگی مشترک یعنی زندگی ای که ۲ نفر از صفر شروع میکنن با هم زندگی شون رو میسازن و اینکه دختر از ابتدا یک شرایط مالی مثل مهریه رو میزاره و تحت اون شرایط قبول میکنه با کسی زندگی کنه از نظر من اون خانم فاحشه است حتی اگر خودش قبول نداشته باشه و من اینجور دختر رو نمیتونم به چشم شریک زندگیم بش نگاه کنم، به چشم کسی که دوسش دارم اصلا وقتی قرار پولی بابت یک دختر پرداخت شه من هیچ جوره نمیتونم کنار بیام و به اون دختر دیگه به چشم شریک زندگیم نگاه نمیکنم
    البته شرایط مالی بدی ندارم الان حدود ۴-۵ تومان در میارم (برنامه نویس کامپیوتر هستم) حدود ۷۰-۸۰ تومان هم پسنداز دارم به اندازه خودم شرایط مالیم بد نیست ولی همونطور که گفتم اصلا نمیتونم با قضیه مهریه کنار بیام

خوب حالا به نظرتون من باید چکار کنم؟ هم اکثر دختر های توی جامعه ما واقعا کثیفن و ارزش ازدواج کردن رو ندارن هم اونایی که ارزشش رو دارند عقایدی دارند که ...
    البته این که من هیچ راهی واسه اینکه با دختری آشنا بشم و عقیده اش رو بدونم قبل اینکه بخوام بش ابراز علاقه بکنم هم خیلی مشکل هست

وای خدا سرم گیج رفت چقد حرف زدم اومیدوارم کسی فهمیده باشه من چی گفتم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : چگونه همسر پیدا کنم؟

واقعا متاسفم بخاطر این طرز فکر

3. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30174
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله خوب باید هم باشید زن های ایرانی تنها زن هایی در کل دنیا هستند که برای بودن با یک مرد پول میخوان و اسمش رو فاحشگی نمیزارن
    هیچ کجای دنیا زن و مرد با هم ازدواج نمیکنن بر اساس قرار داد مالی همه جای دنیا ۲ نفر بر اساس احساسشون با هم زندگی رو شروع میکنن ولی زنان این سرزمین ...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام.کثیف یودن رو من نظری ندارم ،اما اینجور که گفتی هم نیست اما در مورد پول پرستی دخترها کاملا موافقم.دخترها پول پرست شدن.شما بگرد دنبال دختری که تو رو برای خودت بخاد نه پولت...یک چیز هم بهت دوستانه میگم...اگر با کسی اشنا شدی که واقعا به دلت نشست بیشتر از 14 تا مهر نکن

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

اول ازهمه شما باید دیدگاهتونو نسبت به قضیه مهریه و... تغییر بدین اگه خوب به اطرافیانتون نگاه کنید از مادر و خواهر و خاله و عمه و... مطمنن مهریه داشتن و این دیدگاهتون به اینکه کسانی که مهریه تعیین میکنن رو ناسالم میدونید با در نظر گرفتن اقوام خودتون منتفی میشه حتی در خارج هم وقتی قراره ازدواجی صورت بگیره با هم قرار میزارن بعد ازدواج همه چیز از خانه گرفته تا وسایل خانه نصف نصف باشه پس شریک زندگی.یعنی در همه چیز باید شریک باشن. برای تشخیص اینکه مثلا این خانم زن زندگی هست یا نه هم معتقدم باید به خانواده ی دختر نگاه کنید که در چه محیطی بزرگ شدن .
    روش پیدا کردن مورد مناسب هم مثلا در محیط کار یا دانشگاه یا مثلا کسایی هسن که معرفی میکنن میتونه روشی برای پیدا کردن همسر آیندتون باشه فقط برای جلوگیری از وابستگی و درگیری عاطفی حتما از روش خاستگاری و با نظارت خانواده ها این آشنایی ها صورت بگیره تا در آیندم خانواده ها با انتخاب شما مخالفتی نکنن و در انتخابتون بهتون راهنمایی کنن
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30174
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیر خانم هیچ کجای دنیا اینکه شما میگید نیست اگر کمی در مورد دیگر کشور های دنیا تحقیق کنید میبینید که در انور پری ناپ دارن یعنی اگر قبل از ازدواج امضا کننش بعد از طلاق هرکس فقط اون چیزی که خودش داشته بش میرسه و از اموال دیگری سهمی نداره به عبارتی ازدواجی که بر اساس پول نیست
    اینکه مادر پدر ما یک اشتباهی رو کردن دلیل نمیشه من هم تکرار کنن اون زمان اونا نمیفهمیدن ولی الان چشم و گوش جوون های الان باز و ازدواجی که توش مهریه وجود داشت باشه هیچ فرقی با بودن با دختر های فاحشه کنار خیابون نداره تازه اونا ارزون تر هستند و لازم نیست بشون پایبند باشی
    حرف من اینه ازدواج باید بر اساس احساس باشه نه پول ۲ نفر باید در زندگی شریک هم باشند نه اینکه خانم به فقط در خونه یک فاحشه خدمتکار آشپز باشه و آقا هم قول چراغ جادو
    ۲ نفر باید بدون هیچ چشم داشت مادی از یک دیگر با هم باشن و هر ۲ در همه ی کار ها با هم شریک باشن از شستن یک لیوان گرفته تا خرید یک خونه

متاسفانه ازدواج در کشور ما راه کسب درآمد خانم ها شده و بیشتر از اون چیزی که من میگم به فاحشگی شباهت داره

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    عنوان تاپیک شما اینه که... چگونه همسر پیدا کنید؟
    باتوجه به توضیحات من جوابم اینه
    1. این تفکر بدبینانه ت نسبت به جنس مخالف را کنار بذار، تا وقتی درک نکنی در هر جنسیتی همه جور آدمی هست و نمیشه برچسب زد اصلا آمادگی ازدواج نداری
    اینکه دخترا دنبال مهریه اند یه قسمت زیادیش به این بر میگرده که میترسن از بی وفایی پسرا ( تایید نمیکنم مهریه بالا رو، فقط دلیلشو از نظر احساسی میگم)
    هستند دخترایی که به خاطر خود شما خودتون بخوان، و مهریه هم نخوان
    موضوع اینه که باید شخصیتت اونقدر دلنشین باشه که طرف باتمام وجود احساس کنه ارزششو داری
    احساس کنه اونقدر قابل اتکا هستی که وسط راه یهو پشتشو خالی نکنی و جلوش در نیای
    و تا وقتی شما اینقدر نسبت به دخترا بدبینی فکرمیکنی این حس حمایت و اطمینان را میتونی به کسی بدی؟! نه

2. اگه به نظرت مهریه نا عادلانه ست، راه هایی هست که مهریه را حذف کنی اما در مقابلش باید از یسری آپشناو حقوق دیگه ای که مردای جامعه ما دارند بگذری
    یکم فکر کن ببین حاضری از حق تمکین، حق وکالت مطلق طلاق، حق حضانت فرزند، شرط تقسیم اموال بعد از عقد و... در مقابل عدم پرداخت مهریه بگذری؟
    این تاپیک در همین مورده : http://forum.moshaver.co/f24/%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%B6%D9%85%D9%86-%D8%B9%D9%82%D8%AF-30301/

پ ن : درضمن جالبه که به دخترای ایرانی که اکثرشون قبل از ازدواج پاک و باکره اند نسبت فاحشگی میدی ، اونوقت دخترای اروپایی که همه شون بلا استثنا قبل از ازدواج هزار بار رابطه جنسی داشتن شدن مریم مقدس!
    امضای ایشان

9. 7 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب بدبختی زن ها حق مهریه بخوان از این القاب رکیک استفاده میکنن برنم مثل زن های خارجی کار کنن پولشونو در بیارن میگن از خونه داری بازمیمونه و به ما نمیرسه خدایا !!!!! بعدشم اگر امار بگیری 90 درصد مردا کثیف اندپس فکر کنم برعکس میگید مردایی که لیاقت زندگی مشترک رو ندارن بیشترن!! تازه یه سریاشون که اونقدر پست و خائن هستن که وقتی ازدواج میکنن تازه خیانتشون شروع میشه!!!

11. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    سلام
    عنوان تاپیک شما اینه که... چگونه همسر پیدا کنید؟
    باتوجه به توضیحات من جوابم اینه
    1. این تفکر بدبینانه ت نسبت به جنس مخالف را کنار بذار، تا وقتی درک نکنی در هر جنسیتی همه جور آدمی هست و نمیشه برچسب زد اصلا آمادگی ازدواج نداری
    اینکه دخترا دنبال مهریه اند یه قسمت زیادیش به این بر میگرده که میترسن از بی وفایی پسرا ( تایید نمیکنم مهریه بالا رو، فقط دلیلشو از نظر احساسی میگم)
    هستند دخترایی که به خاطر خود شما خودتون بخوان، و مهریه هم نخوان
    موضوع اینه که باید شخصیتت اونقدر دلنشین باشه که طرف باتمام وجود احساس کنه ارزششو داری
    احساس کنه اونقدر قابل اتکا هستی که وسط راه یهو پشتشو خالی نکنی و جلوش در نیای
    و تا وقتی شما اینقدر نسبت به دخترا بدبینی فکرمیکنی این حس حمایت و اطمینان را میتونی به کسی بدی؟! نه

2. اگه به نظرت مهریه نا عادلانه ست، راه هایی هست که مهریه را حذف کنی اما در مقابلش باید از یسری آپشناو حقوق دیگه ای که مردای جامعه ما دارند بگذری
    یکم فکر کن ببین حاضری از حق تمکین، حق وکالت مطلق طلاق، حق حضانت فرزند، شرط تقسیم اموال بعد از عقد و... در مقابل عدم پرداخت مهریه بگذری؟
    این تاپیک در همین مورده : http://forum.moshaver.co/f24/%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%B6%D9%85%D9%86-%D8%B9%D9%82%D8%AF-30301/

پ ن : درضمن جالبه که به دخترای ایرانی که اکثرشون قبل از ازدواج پاک و باکره اند نسبت فاحشگی میدی ، اونوقت دخترای اروپایی که همه شون بلا استثنا قبل از ازدواج هزار بار رابطه جنسی داشتن شدن مریم مقدس!
    اصلا توی اروپا همون موقع بچگی باکره بودن دختر رو از بین میبرن که وقتی بزرگ بشه ازاد باشه و اونجا برعکس ایران اگر دختر ها قبل ازدواج دوست پسر نداشته باشن این رو بد میدونن و میگن حتما دختره جذاب نبوده و مشکلی داشته!!

13. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30174
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اصلا توی اروپا همون موقع بچگی باکره بودن دختر رو از بین میبرن که وقتی بزرگ بشه ازاد باشه و اونجا برعکس ایران اگر دختر ها قبل ازدواج دوست پسر نداشته باشن این رو بد میدونن و میگن حتما دختره جذاب نبوده و مشکلی داشته!!
    شما هنوز خیلی بچه هستید و هیچی در مورد دنیای اطرافتون نمیدونید

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sina123456 نمایش پست ها
    شما هنوز خیلی بچه هستید و هیچی در مورد دنیای اطرافتون نمیدونید
    اگر فکر میکنید21 سال برای یه دختر کمه باید خودتون خیلی پیر باشیدفامیلامون هم خیلیاشون اروپاو امریکا زندگی میکنن پس خیلی بهتراز شما میدونم.

16. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30174
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اگر فکر میکنید21 سال برای یه دختر کمه باید خودتون خیلی پیر باشیدفامیلامون هم خیلیاشون اروپاو امریکا زندگی میکنن پس خیلی بهتراز شما میدونم.
    من امریکا زندگی میکنم

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sina123456 نمایش پست ها
    من امریکا زندگی میکنم
    خب پس باید بدونید.

19. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7571
    تشکـر
    9
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

اول اینکه منم مثل تو در بپیدا کردن دخترخوب و مناسب مشکل دارم.
    دوماینکه به نظر من در دین سالام تا جایی که دستور داده گفته مهریه رو سبک باشه در حد یه قران اینجوری یعنی ازدواج بر اساس علاقه و نه پول. در هر صورت این چشم و هم چشمی هاس که مهریه ها رو بالا برده و دوم اینکه با اینهمه طلاق در جامعه دیگه خانواده دختر میترسه که نکنه شادومادش دوروز دیگه به خاطر اینکه دخترش مهریه ی سبک داره رو طلاق بده، و بره سراغ یکی دیگه بره. خب دنبال یه پشتوانه ی مالی واسه دخترشون هم هستن.
    سوم اینکه اگه شما دختره رو واقعا بخوای و با توجه به اینکه گفتم مهریه بیشتر از سمت خانوادس که اعمال میشه نه از طرف دختره فک کنم راحت تر بتونی باهاش کنار بیای

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30682
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درباره روش های آشنایی یا مشکلاتی که عنوان کردی می تونی نظر یه روانشناسو بپرسی که بهت کمک کنه. من شنیدم که بعضی از مراکز روانشناسی، از طریق تست هایی که می گیرن و ... زوج هایی که از لحاظ روانی و اخلاقی باهم همخونی دارند رو به هم معرفی می کنن. به این انجمن هم سر بزن و نظر حرفه ای روانشناساشو بپرس: http://goo.gl/nXWoSg

22. کاربران زیر از انوشه ح بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)