نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: عدم اعتماد به دوست پسر

1025
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1084
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم اعتماد به دوست پسر

دختری 22 ساله هستم و پدر و مادرم از هم جدا شدند ولی از لحاظ مادی و معنوی هر دو منو حمایت می کنند از لحاظ تحصیلی هم موفق هستم به تازگی با فردی از دانشگاه که در دوره ی کارشناسی تحصیل می کردم اشنا شدم از لحاظ خانوادگی و مالی و تحصیلی شرایط خوبی دارد . ( اکنون کارشناسی ارشد می خوانم )که از لحاظ تحصیلی برابریم ولی خانواده و محل کارش در شهری نزدیک شهر خودم است که پیشنهاد ازدواج جدی به من داده و من شرایط خانوادگی ام را شرح دادم و قبول کرد اندکی از لحاظ اعتقادی متفاوتیم در یکی از تماس هایمان صادقانه گفت وقتی در شهر ما دانشجو بود با افراد زیادی رابطه جنسی و دوستی داشته ولی نه در یک زمان واحد یعنی وقتی با کسی ارتباط داشته فقط با او بوده و ادعا می کند که اگر با من ازدواج کند فقط با من خواهد بود و از من می خواهد نگران خیانت او و رابطه اش با کس دیگری نباشم من خودم فردی تند رو نیستم و لی اعتقاد اندکی داردم می خواهم بدانم آیا ممکن است اگر اکنون این موضوع را بپذیرم در آینده برایم مشکل ایجاد شود ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اعتماد یا نه ؟

سلام
    شما گفتید که به تازگی با هم آشنا شده اید پس بعید میدونم خیلی شناخت از روحیات و اعتقادات ایشون داشته باشید . پس بهتره خیلی عجله نکنید برای جواب + دادن .
    در مورد مسئله ای که دارید خوبه که باهاتون صادق بوده و گفته چون چه بسا خیلی افراد رابطه دارن و میگن با کسی نبودیم که البته صحبت در مورد گذشته مجردی فرد و تجسس توی گذشته اصلا کار درستی نیست و روابط را خدشه دار میکنه . حتی اگر ایشون در مورد رابطه هاش چیزی هم به شما نمیگفت مشکلی پیش نمیومد و چه بسا اگر نمیدونستید الان دچار سردرگمی در این رابطه نبودید .
    افرادی زیادی را می شناسم که در دوران مجردیشون با کسی رابطه نداشتند و خیلی سربه زیر بودند ولی بعد از ازدواج تازه چشم و گوششون باز شده و دنبال این کارها رفتند . پس این مورد نمیتونه دلیلی برای رد یا قبول کردن ازدواج باشه.
    فقط امیدوارم زود جواب ندهید و تمام جوانب را بررسی کنید. ریشه اختلافات اعتقادیتان را بررسی کنید و ببینید ایا برای شما و دوستتون قابل حا هست و یا در اینده ممکن است دچار بحران شوید.

3. 2 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1084
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واسه پاسخ + دادن مردد نیستم واسه ادامه رابطه مرددم می ترسم این موضوع تو آینده اذیتم کنه چون خودم کسی بودم که با اینکه موقعیت زیادی واسه رابطه داشتم ولی خیلی دقت کردم و حتی واسه یه دوستی معمولی هم همه ی جوانب رو می سنجم و تا حلا با هر کسی حرف زدم در حد آشنایی بوده و رابطه جدی نداشتم در ضمن موقعیت های دیگه ای هم دارم و هنوز از لحاظ عاطفی وابسته نشدم فقط احساس می کنم فردی هست که خوب درک می کنه .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

خوب ببینید این دلیل نمیشه که اگر کسی در دوران مجردی با کسی رابطه ای داشته باشته دیگه قابل اعتماد برای زندگی مشترک نباشه .
    چه بسا خیلی ها میگن رابطه ای نداشتن در حالی که داشتن. مهم بعد از ازدواجه. از کجا می دونید که اگر با فرد دیگری ازدواج برقرار کنید ممکنه اونم همین جواب را به شما بده که اره با کس دیگه ای رابطه داشتم و حرف همین اقا را بزنه
    من مشاور نیستم ولی به نظرم شما خیلی این مسئله را برای خودتان بزرگ کردید و مطمئنا اینجوری فقط ایندتونو تیره میکنید. شما نباید در گذشته افراد به این شدت تجسس کنید و ذهنتونو درگیر این مسائل کنید که با کی بوده ، چطوری بوده و .....

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1084
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرتون رابطه جنسی چیز کوچکیه ؟ البته می گفت با یکی از دوستاش که اونم توجیه می کنه که تقصیر اون نیست و در واقع اون خانونم در حالت مستی باعث شده ، که گویا خانومی بوده که با چند نفر رابطه داشته ،و می خواسته با این کار ایشون رو وادار به ازدواج کنه
    در ضمن واسه خودم رابطه دوستی زیاد مهم نیست و من خودم تجسس نکردم تو یکی از بحث هامون خودش گذشته اش رو تعریف کرد و باعث مردد شدن من شد ، الانم نمی دونم می تونم تو آینده باهاش کنار بیام یا نه !! مطمئنا هیچ زنی دوست نداره شوهرش به جز اون با کس دیگه ای رابطه برقرار کنه خودشم از نوع جنسی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1084
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنییییییی اینجا کسی نیست منو راهنمایی کنههههههههههههههه پس کو این مشااااااااااااااااااااااا اااور

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

man age to in sharayet bodam hargez etemad nemikardam

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

تصمیم سختی هست و تا ازش مطمئن نشدید و تضمینهای لازم رو نگرفتید بنظرم اقدام به ازدواج نکنید ...

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1084
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با اصرارش خانواده ها رو در جریان آشنائیمون گذاشتیم ، البته من می خواستم کامل مطمئن بشم بعد این کار رو بکنم ولی ایشون اصرار داشتن . توجیه ایشون اینه که اگه می خواستن تو این شرایط می موندند و دیگه نیازی به ازدواج نداشتن ولی تصمیم گرفتن که گذشتشون رو جبران کنند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)