نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رابطه ی قبل از ازدواج دختر

1995
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    تشکر شده 113 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    8

رابطه ی قبل از ازدواج دختر

سلام یه مدتیه از دختری خوشم اومده 2 ماه و نیمه میشناسمش و از روی شناخت عاشقش شدم و اونم بهم علاقه مند شد . در مورد ازدواج صحبت کردیم و بهم قول دادیم بیشتر هما بشناسیم تا احساسی تصمیم نگیریم .
    قبل اینکه اصلا در مورد ازدواج باهاش صحبت کنم و بهش بگم دوستش دارم با هم یک رابطه ی کاری داشتیم و دوست صمیمی بودیم . توی این مدت همش بهم میگفت من رو سیاهم گناه کارم خدا منا ببخشه . گذشته بد بودم . منم از روی اینکه خیلی دختر احساسیه گفتم حتما یک اشتباه کوچیکی کرده هی داره بزرگش میکنه و خودشم نمیخواست بگه چیکار کرده .
    حالا گذشت و گذشت و بحث ازدواج که شد گفتم صادقانه بگو چی شده . نمیخواست بگه تا بزور مجبورش کردم حرف بزنه .
    گفت قبلا رابطه های عاشقانه با پسر همسایه و 2 تا خواستگارش داشته . تماس جنسی نبوده ولی بوسیدن و لب و لمس و اینا بوده .
    تعدادش هم گفت زیاد بوده یادش نمیاد چند تاست .
    اخریش هم 1 ماه بعد از اشنایی ما بوده که هنوز با هم صحبت ازدواج نکرده بودیم و اینطوری عاشق و صمیمی نشده بودیم .
    میگه توبه کرده و خودش خیلی ناراحته و رفته زیارت و نمیخواد تکرارشون کنه .
    الانم برای جبرانش به موسسات خیریه کمک میکنه و کارای خیر انجام میده و دغدقش یجورایی شده اینکه براشون کاری بکنه . منم دارم کمکش میکنم .
    گفت اگر میدونستم ازم خوشت میاد هیچ وقت بهم نمیگفت .
    من خیلی دوستش دارم ولی از دیشب همش این تصویر جلوی چشمم بود که چندین نفر دارن ازش لذت میبرن و عشقم داره توسط بقیه دستمالی میشه . خیلی اعصابم خورد شد.
    فقط خوشحالم که رابطه جنسی نبوده و بکارت داره .
    کاش میگفت اخریش 1 سال پیش بوده و گول خورده بهتر قابل هضم بود .
    کلا دختر احساسی و خیلی گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجیه . کلا خیلی خیلی گرم مزاجه و همش حرفای عاشقانه ی داغ میزنه .
    خود من هم گرم مزاجم ولی خودما کنترل کردم و اصلا با کسی رابطه ی عاشقانه ی جنسی نداشتم و اولین باره از دختری خوشم میاد .
    بهم گفت تو لیاقتت یکیه که اولین تجربه ی عاشقانش باشه و گفت خودش لیاقت منا نداره ولی دوستم داره چون صادقم و مهربون .
    من متولد 70 و اون 74 هست .
    بهم گفت توقع نداره با این رابطش کنار بیام چون اگر اون بود کنار نمیومد .
    من گفتم به ادما یک فرصت دیگه میدم ولی باید خیلی خودشا عوض کنه . اگر خدا بخشیده باشه و کاملا تغییر کرده باشه و اون ادم سابق نباشه منم شاید با گذشت زمان فراموش کنم .
    هدف و دیدگاهمون مثل همه ولی اون اعتقادات مذهبیش یکم ضعیفه . نماز میخونه ولی مثلا لباسهای خیلی زیاد شاد توی خیابون میپوشه که من خوشم نمیاد . حجابش میشه گفت بد نیست .
    بهش گفتم باید بیشتر رعایت کنه میگه دلم میگیره تیره بپوشم .
    من کلا اعتقادات مذهبیم منطقی هست و روی نماز و روزه و حجابی که روی عرف باشه حساسم ولی اینطوری نیستم که بگم فقط چادر . در حد اینکه ضایع نباشه و عرف جامعه و انگشت نما نباشه و تو چشم نباشه خوبه .
    میترسم بعد ازدواج بهش شکاک بشم و همش بترسم با مرد غریبه یجا تنهاش بزارم بهم خیانت کنه .
    خیلی گرم مزاجه و این منا میترسونه یکم .
    ویرایش توسط Dev : 08-11-2016 در ساعت 01:31 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : رابطه ی قبل از ازدواج دختر

دوستان نظری ندارید ؟

3. کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Dev نمایش پست ها
    دوستان نظری ندارید ؟
    ببینید دوست عزیز هیچکس نمیدونه در آینده چی پیش میاد ولی

اولا میگید این خانم از گذشتش پشیمونه و الان دغدغش کمک به خیریه هست پس خودشم پشیمونه .

دوما این رو بدونید که بدون شک و ظن باید باهاش ازدواج کنید ، اگر بخاطر عشقی که الان بهش دارید چشمتون رو بروی روابط گذشتش بستید و بعدها بعد از ازدواج دیدید نمیتونید بی تفاوت باشید خیلی دیر شده ... چون هم خودتون عذاب میکشید از این حس هم اون خانم رو عذاب میدید با کنترل گریهاتون .

پس

اگر فکر میکنید میتونید گذشتش رو فراموش کنید ادامه بدید

اگر فکر میکنید در آینده هم خودتون عذاب میکشید هم دختر پس از الان جلوی ادامه ی رابطه رو بگیرید .

5. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

اولا میگید این خانم از گذشتش پشیمونه و الان دغدغش کمک به خیریه هست پس خودشم پشیمونه .

دوما این رو بدونید که بدون شک و ظن باید باهاش ازدواج کنید ، اگر بخاطر عشقی که الان بهش دارید چشمتون رو بروی روابط گذشتش بستید و بعدها بعد از ازدواج دیدید نمیتونید بی تفاوت باشید خیلی دیر شده ... چون هم خودتون عذاب میکشید از این حس هم اون خانم رو عذاب میدید با کنترل گریهاتون .

پس

اگر فکر میکنید در آینده هم خودتون عذاب میکشید هم دختر پس از الان جلوی ادامه ی رابطه رو بگیرید .
    موافقم

7. 2 کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

اشتباه ممکن است توسط هر انسانی سر بزند

در این جمله منظور از اشتباه اشتباهات کوچک... اشتباهاتی هست که بشود از ان ها صرف نظر کرد.

مثلا کشتن ادم یک ادم می شود اشتباه بزرگ و جمع و جور کردن این اشتباه خیلی سخت هست اما از طرفی دروغ با این که یک اشتباه است اما حداقل جز اشتباهات بزرگ قرار نمی گیرد.
    هر چند که بعضی از دروغ ها هم بزرگ هستند ... مثل سوگنذ دروغ....

فروش عفت و پاکدامنی هم اشتباه بزرگ هست...
    اما این که بتوانید با اشتباه بزرگ به کنار بیاید به خودتان و ذات درونیتان بستگی دارد....

این خود شما هستید که باید این سوال را از خود بپرسید و به آن پاسخ دهید‌....
    که ایا می توانید کنار بیاید یا نه

اگر پاسخ مثبت است پس از امروز ان حرف او را فراموش کنید انگار حرفی از ان موضوع به شما نگفته است...ً...
    اگر پاسخ منفی است بهتره جلوی رابطه را از همین الان بگیرید چون بعد از ازدواج اگه نتپانید با او کنار بیاید و حرفی بزنید گناهی بدتر از او ... شکستن دل ادم مرتکب شدید که حتی ممکن هست نیاز به حلالیت در بعضی مواقع داشته باشد.....

من و دوستان فقط و فقط یک پاسخ کلی گفتیم شاید از روی تجربه شاید هم از روی گفته های دیگران ...

جهت این که خیالتان از تصمیمی که میگیرید مطمن باشد با یک مشاور خانواده مشورت کنید. ....

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

پس

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    اشتباه ممکن است توسط هر انسانی سر بزند

در این جمله منظور از اشتباه اشتباهات کوچک... اشتباهاتی هست که بشود از ان ها صرف نظر کرد.

مثلا کشتن ادم یک ادم می شود اشتباه بزرگ و جمع و جور کردن این اشتباه خیلی سخت هست اما از طرفی دروغ با این که یک اشتباه است اما حداقل جز اشتباهات بزرگ قرار نمی گیرد.
    هر چند که بعضی از دروغ ها هم بزرگ هستند ... مثل سوگنذ دروغ....

فروش عفت و پاکدامنی هم اشتباه بزرگ هست...
    اما این که بتوانید با اشتباه بزرگ به کنار بیاید به خودتان و ذات درونیتان بستگی دارد....

این خود شما هستید که باید این سوال را از خود بپرسید و به آن پاسخ دهید‌....
    که ایا می توانید کنار بیاید یا نه

اگر پاسخ مثبت است پس از امروز ان حرف او را فراموش کنید انگار حرفی از ان موضوع به شما نگفته است...ً...
    اگر پاسخ منفی است بهتره جلوی رابطه را از همین الان بگیرید چون بعد از ازدواج اگه نتپانید با او کنار بیاید و حرفی بزنید گناهی بدتر از او ... شکستن دل ادم مرتکب شدید که حتی ممکن هست نیاز به حلالیت در بعضی مواقع داشته باشد.....

من و دوستان فقط و فقط یک پاسخ کلی گفتیم شاید از روی تجربه شاید هم از روی گفته های دیگران ...

جهت این که خیالتان از تصمیمی که میگیرید مطمن باشد با یک مشاور خانواده مشورت کنید. ....

دارم با خودم میجنگم فراموش کنم چون دوستش دارم ادمیه که اشتباه کرده ولی میترسم بازم تکرار کنه . چون گذشتش خیلی دور نیست و برمیگرده به کمتر از 1 ماه پیش .
    میترسم یکم بهش بی توجهی کنم برگرده به قبلش . خودش میگه معامله ی اون با خداست و هیچ کس براش مهم نیست دیگه . و خودشا به خدا ثابت کرده که واقعا پشیمونه و نیازی نیست به کسی ثابت کنه .

من توی چند روز نتونستم هنوز باهاش کنار بیام. دارم دنبال بهونه میگردم ولی سخته .
    ازش پرسیده بودم این حرفای عاشقانه را با کس دیگه هم زدی . گفت نه . الان فهمیدم دروغ گفته .

اخه رابطه ی ما حتی قبل اینکه هما دوست داشته باشیم خیلی عاشقانه بود و حرفای گرم رد و بدل میشد. البته بیشتر از سمت اون و منم ناچار به پاسخ بودم .
    گاهی بهم میگفت بدت میاد پ خجالت میکشی من اینجوری حرف میزنم . منم گفتم اگر فقط با من بوده و دوستم داری که نه طوری نیست درک میکنم .
    همش روی این باور بودم داره راست میگه و من اولین کسیم که اینقدر باهام راحته . چون خودش گفته بود.
    کلا رابطه ی اجتماعیش خیلی زیادی گرمه با بقیه .
    خودش میگه منظوری نداره فقط رابطه کاریه و میگه سراغ بقیه فقط وقتی میره که کارشون داره و بقیش فقط با منه .
    من خانوادم نسبتا مذهبین و روی مسائل و ارتباطات حساسن . من حالا باز خشک فکر نمیکنم و انعطاف پذیر ترم بخاطر همین تصمیم دارم بعد ازدواج شهر دیگه یا خارج زندگی کنم تا کسی توی زندگیم دخالت نداشته باشه .

خودمم نمیدونم باهاش میتونم کنار بیام یا نه . فعلا تصویرش جلوی چشممه و نمیخوام از روی دلسوزی باهاش باشم چون بعد ازدواج همه چیز عادی میشه و نمیخوام این موضوع را خدای نکرده بروش بیارم و تو سرش بزنم .

از طرفیم دوستش دارم .
    اونم خیلی منا دوست داره.
    از نظر سطح مالی و ارتباطات و شغلی از ما بالاترن و مطمئنم موقعیت های خیلی خوبی براش هست . در حال حاظر بهتر از من .
    ولی میگه منا میخواد چون این چیزا براش مهم نیست و کسیم واقعا دوستش نداشته و محبت را تو چشمام میبینه .
    نمیدونم چکار کنم .
    فقط شاید بهترین تصمیم این باشه که محتاطانه باهاش باشم و رابطه ی دوستانه ی معمولی داشته باشیم تا زمان بگذره ببینم وضعیت چی میشه ...

10. کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد