نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشقی عاطفی

1165
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30291
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy عشقی عاطفی

با سلام و دورود.من یک مادر 37 ساله دارای دو فرزند هستم که متاسفانه ناخاسته وارد یک رابطه شدم و الان به اون شخص شدیدا علاقه دارم و اون شخص هم از نزدیکان است که من تا آخر عمرم هم ایشان رو میبینم پس بنابراین فراموش کردنش برام زجر آوره .من میدونم که شروعش کاملا اشتباه بودبا وجود اینکه دو نفری تصمیم گرفتیم این رابطه ی اشتباه رو تموم کنیم و تموم کردیم اما من دارم داغون میشم زندگیم به هم ریخته اگر به خاطر بچه هام نبود به زندگیم خاتمه میدادم من عاشق اون شخصم دیوانه وار هر چند که میدونم اشتباه.لطفا راهنمایی کنیدچطور فراموشش کنم .تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشقی عاطفی

تنها راهی که به ذهنم خطور میکنه تغیر محل زندگی و محدود کردن رفت و امدهاست حالابه نحوی که خودتون برنامه ریزی کنید
    چون هرچی بیشتر طرف رو ببینید مدام بهش فکر میکنید و بیشتر وابستش میشین

بعضا بیکاری توی خانه هم عامل مهمیه .
    سعی کنید خودتون رو بیشتر مشغول کنید
    به هرحال ریشه خیانت ها در مسائل عاطفیه و این مسئله رو با کمک شوهرتون حل کنید

راه حال های حیاتی و علمی رو اساتید سایت بهتون میگن
    مواظب زندگی تون باشید و خودتون رو ارزون نفروشید
    امضای ایشان
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

3. 3 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : عشقی عاطفی

سلام

ما نمیتونیم معجزه کنیم یا یه راه حل ماورایی بهتون بگیم ، چون خودتون همه ی راهها رو میدونید و میدونید که باید دور بمونید ازش و نهایت تلاشتونو بکنید که علاقتون رو از بین ببرید .

باید بدونید که این علاقه فقط شمارو تو گندآب فرو میبره و هیچ سودی براتون نداره جز اینکه روزگارتون رو روز به روز بدتر و بدتر و سردتر میکنه .

این رابطه باعث شده از همسرتون دور بشید و بدیهاشو دوچندان ببینید و خوبیهاش رو اصلا نبینید ، درصورتیکه اگه شخص سوم نبود تلاشتون رو میکردید تا مشکلاتتون رو حل کنید جدای از اینکه الان همسرتون هیچ جایگاهی توی قلبتون نداره .

پس اگر میخواید به زندگی عادی برگردید اول باید از ته دل بخواید که دور اون آقارو خط بکشید ، ازش دور بشید ، یا اگر میبینیدش بهش نگاه نکنید ، درعوض بیشتر به همسرتون نزدیک بشید ، هم بهش محبت کنید چون این برای خودتون هم خوبه ، هم ازش بخواید که بهتون توجه بیشتری کنه ، بیشتر وقتتون رو برای هم بزارید و با هم باشید .

توی این رابطه بودن نه لذت داره نه آرامش ، آرامش و لذت واقعی رو فقط میتونید با همسرتون تجربه کنید ، پس زودتر زندگیتون رو از نو بسازید و ازین باتلاق بیرون بیاید .

5. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد