نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: ترس از ارتباط با جنس مخالف

10763
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1073
    تشکـر
    3
    تشکر شده 33 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    11

ترس از ارتباط با جنس مخالف

با سلام. مشاور گرامی، من دختری هستم 29 ساله که در سن 11 سالگی متوجه شدم که پدرم با خواهر 13 ساله ام رابطه مقعدی دارد. حتی در همان سن یک بار هم سعی کرد به من نزدیک شود که من اجازه ندادم. همیشه وقتی خواهرم در خانه با پدرم تنها می ماند و من در مدرسه بودم استرس داشتم. از همان زمان نسبت به مرد ها چندش دارم و حالت دافعه پیدا کردم و پرخاشگری با جنس مخالف در من بسیار شدید شده است. الان در این سن حتی با یک خواستگار هم صحبت نکرده ام. همیشه با مردها یک حالت تدافعی داشتم. حتی در مورد کسی که به او علاقه قلبی داشتم نتوانستم حتی یه ارتباط اس ام اسی داشته باشم. لطفا راهنمائیم کنید.ممنون.

2. کاربران زیر از تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1138
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس از ارتباط با جنس مخالف

نقل قول نوشته اصلی توسط تنها نمایش پست ها
    با سلام. مشاور گرامی، من دختری هستم 29 ساله که در سن 11 سالگی متوجه شدم که پدرم با خواهر 13 ساله ام رابطه مقعدی دارد. حتی در همان سن یک بار هم سعی کرد به من نزدیک شود که من اجازه ندادم. همیشه وقتی خواهرم در خانه با پدرم تنها می ماند و من در مدرسه بودم استرس داشتم. از همان زمان نسبت به مرد ها چندش دارم و حالت دافعه پیدا کردم و پرخاشگری با جنس مخالف در من بسیار شدید شده است. الان در این سن حتی با یک خواستگار هم صحبت نکرده ام. همیشه با مردها یک حالت تدافعی داشتم. حتی در مورد کسی که به او علاقه قلبی داشتم نتوانستم حتی یه ارتباط اس ام اسی داشته باشم. لطفا راهنمائیم کنید.ممنون.

سلام به شما

در حال چرخ زدن در اینترنت بودم که با سوال شما مواجه شدم .

دوست عزیز من دکتر و مشاور نیستم اما آنچه که در تجربه خودم داشته ام را با شما به اشتراک میگذارم

میدانم که شما در کودکی تجربه دانستن مطلب تلخی رو داشته اید شاید اگر اکنون با این مورد مواجه می گشتید تاثیری بدین گونه روی شما نمیگذاشت بسیاری از ما در جای جای خاطرات زندگیمان لحظه های فراموش نشدنی از تلخی یا شرینی را تجربه کرده ایم و با این ها زندگی میکنیم و هر زمان هم ممکن است با یاد اوری یکی از آنها خوشحال و ناراحت و یا حتی گریان شویم به یاد داشته باشید که این تنها شما نبوده نیستید و نخواهید بود که اتفاق نا گواری برایش افتاده آیا این توانایی را دارید که در مقابل سیل خروشان موج های سهمگین شکست ها و تلخی های زندگی بایستید یا خواستار این هستید که تا ابد خود را در کابوس های مشکلاتتان زنجیر کنید ؟ زیرا که این ممکن است سیاه ترین لحظه زندگی شما نبوده باشد راه طولانی روزهای پیشه رو در زندگی این را هر بار به ما یاد آوری میکند قصد نامید کردنتان را ندارم اما بی پرده بگویم فراموش کنید و یا پدرتان را ببخشید سخت است اما شدنی من نمیدانم که شما در این چند سال ایا به مشاور و روان شناس مراجعه نموده اید یا خیر به هر حال نباید میگذاشتید که این نقطه تاریک در ذهن شما ریشه محکم کند زیرا تاثیر و تغییر در انسان ها در سنین بالاتر کار سهلی نیست .... اما هنوز فرصت باقیست ....

ناامید نباشید هر روز میتوانید از نو شروع کنید برای خواستن و شروع ببخشش حتی یک لحطه هم کافیست ...

من هم در سنین نوجوانی با این که پسر بودم مورد آزار واذیت .... قرار گرفتم و این موضوع تاثیر سنگینی بر زندگی من در سنین جوانی گذاشت اما در یک کلمه فراموش کردم و درک کردم که فرد مقابل هم چیزی جر یک انسان با غرایض و خواسته های یک انسان نبوده که به لغزش افتاده هر کسی در هر جایگاهی میتواند اشتباه کند ....

همه مرد ها هرگز هرگز شبیه به هم نیستند درست است امیال جنسی در مردان محرک بسیاری از کارهاست اما همه در پی سوء استفاده از جنس مخالف نخواهند بود اگر شما با فردی ارتباط برقرار نموده اید و در او نشانه ای از این مساله مشاهده کردید دلیل بر کثیف و کریه بودن آن مرد نیست این بخشی از ذات مردان است که نیاز جنسی دارند آن را بپذیرید شاید این از دیدگاه شما ناخوشایند و منفی باشد ام برای بقیه بدین شکل نیست اگر هم باشد مردان همانند خانم ها جذابیت های دیگری نیز دارند به دنبال آنها باشید و گر نه خانم ها نیز در این وادی استثناء نیستند .....

افکار منفی را از خود دور کنید آنها هستند که بر خوشبختی سپید شما که با یک ازدواج موفق همراه است سایه تاریک و سیاه خود را کشیده اند ..
    ویرایش توسط YAMAT00 : 12-02-2013 در ساعت 03:24 AM

4. 2 کاربران زیر از YAMAT00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1121
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    پدر شما فردی خاص بوده و متاسفانه کنترل شهوت نداشته که مطمئنا به دوران مجردیش برمیگرده و از نوع رابطه ش مشخصه که آدم هوسران و ضعیف النفسیه اما شما به آینده خودت خوش بین باش و این احتمال رو هم بده که یه مرد خوب نصیبت بشه
    من هم از بعضی اطرافیانم شنیدم که ************ مقعدی یا حتی واژنی بین پدر و دختر بوده نمیخوام بگم کاملا طبیعیه اما توی امریکا و بعضی کشورهای جهان سوم این امر آمار بالایی داره حتی بین بعضی از حیوانات هم وجود داره
    سعی کنین به ************ و ازدواج و رابطه زن و مرد از دیدگاه بهتری نگاه کنین و تا میتونین به آینده بهتر فکر کنین ، آدما موجودات پیچیده ای هستند اما همه مثه هم نیستن
    خوش و خرم باشید.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1073
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    11

YAMATO گرامی،ممنون از همراهیتون. من تازه متوجه شدم که این مسئله توی من طبیعی نیست. سعی میکنم فراموش کنم ولی بخشش رو فکر نمیکنم بتونم.
    Amir2007، خیلی ممنون از کمکت. مسئله اینه که من چون مذهبی هستم زیاد با مردا ارتباط ندارم که بخوام تمرین کنم. میمونه خواستگار که اونم زیاد نیستن. نمی دونم چیکار کنم. اصلا ریشه این حجاب من هم فکر میکنم گریز از مردا باشه.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1138
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مسئله اینه که من چون مذهبی هستم زیاد با مردا ارتباط ندارم که بخوام تمرین کنم. میمونه خواستگار که اونم زیاد نیستن. نمی دونم چیکار کنم. اصلا ریشه این حجاب من هم فکر میکنم گریز از مردا باشه.
    با سلام

من پیشنهاد میکنم حتما تحت نظر یک روانشناس مجرب قرار بگیرید و از راهنمایی های مکرر او بهرمند شوید .

اما در مورد نوشته بالای شما چند نکته را عرض میکنم درست است تا زمانی که شما یک ارتباط مداوم و مناسب حداقل برای مدتی با جنس مخالف نداشته باشید این احساس به طور کامل از شما دور نخواهد شد سعی کنید کم کم به صورت خیلی مختصر شروع کنید سلام و احوالپرسی های کوتاه خوب هستند در ابتدا میتوانید با مردان متاهل شروع کنید و... اما باید همیشه این مسئله را مورد توجه قرار دهید پایه های اصلی این بدبینی در وجود خود شماست ...

بله به احتمال زیاد ممکن است حجاب شما یک واکنش تدافعی در مقابل مردان باشد زیرا احتمالا در ذهنتان ترس و حالت تنفر از نگاه ها و رفتار هایی که در صداقت آن ها شک داشته اید موجب دیده نشدن واقعیات گشته است انسان زمانی که در وجود خود احساس خطر میکند عکس العمل های غیر ارادی زیادی از خود بروز میدهد که گاه اصلا تا به ان حد نیاز نیست به هر حال حجاب اگر در جایگاه یک وظیفه دینی رعایت شود بسیار ممدوح خواهد بود .
    ارتباطات جنسی در چاچوب عشق و علاقه و مهر ورزی بین زن و مرد امری است بسیار مهم و قطعا نیاز هر دو که خود باعث زیباتر شدن احساس آرامش و اعتماد به نفس میشود که روایات بسیاری نیز در این باب از معصومین نقل شده است .

8. 2 کاربران زیر از YAMAT00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1164
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2007 نمایش پست ها
    حتی بین بعضی از حیوانات هم وجود داره
    میشه تعدادی از این حیوانات رو نام ببرید ؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1164
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

میمونه خواستگار که اونم زیاد نیستن.
    ارتباطی به بحث نداره اما میشه بدونم تعریف شما از "خواستگاران زیاد" دقیقا چیه و مجموعه ی "خواستگاران زیاد" حاوی چند عضوه ؟!

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1073
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    11

YAMATO گرامی، ممنون از راهنمائیتون. ولی نمیتونم رو در رو با یه روانشناس صحبت کنم و این مسئله گذشتم رو عنوان کنم... در حقیقت من بیشتر با مردای متآهل صحبت میکنم. و ارتباطم با اونا بهتره. شاید در مقابل اونا احساس امنیت بیشتری میکنم...
    nullگرامی، منظور من هر چند سال می باشد. که نمی تونن کمکی به بهبود وضعیت من بکنند.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1138
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

yamato گرامی، ممنون از راهنمائیتون. ولی نمیتونم رو در رو با یه روانشناس صحبت کنم و این مسئله گذشتم رو عنوان کنم... در حقیقت من بیشتر با مردای متآهل صحبت میکنم. و ارتباطم با اونا بهتره. شاید در مقابل اونا احساس امنیت بیشتری میکنم...
    با سلام

دوست عزیز شما چاره ای جز ارجاع به یک روانشناس ندارید میدانم که بیان بسیاری از مسائل خصوصی به برای شما در مقابل یک مرد میتواند مشکل باشد معمولا پزشکان حاذق در این زمان خود شرایط را طوری برای شما قرار میدهند که راحت تر به عنوان کردن مشکلات خود بپردازید .

اگر باز هم اصرار بر این موضوع دارید به یک روانشناس خانم مراجعه کنید

توکل بر خدا داشته باشید و ارتباط خود را با او محکم تر کنید

ایمان داشته باشید که بدون شکستن حصار خویشتن نمیتوانید بر مشکل خود غلبه کنید

آیا زمانی که انسان بیمار میشود بدون تحمل سختی های درمان که حداقل رنجش تحمل کردن طعم تلخ داروهاست بهبود پیدا میکند ؟
    ویرایش توسط YAMAT00 : 12-05-2013 در ساعت 02:47 AM

13. کاربران زیر از YAMAT00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1073
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    11

Yamato گرامی، ممنون از راهنمائی و همراهیتون. باشه سعیم رو میکنم دوست عزیز.

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام تنهای عزیزم
    مشکلت رو درک میکنم اما به این مسئله که تاحالا با مردی ارتباط نداشتی غبطه میخورم
    درسته که باید حس بدبینیت برطرف بشه ولی از این عصمتت خوشحال باش و خدارو شاکر باش
    عزیزم میتونی به مردای بزرگ فکر کنی منظورم به اساطیر کشورمون هست(مثل آیت الله مطهری، آیت الله بهجت و ...) اگه اونا نمی بودن منم به مردا بدبین میبودم

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

In the name of god

سلام
    به نظرم این حرف شمادارای اشتباهی هست و این جملان برای برخی زن ها نیز صادق است.

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

سلام
    به نظرم این حرف شمادارای اشتباهی هست و این جملان برای برخی زن ها نیز صادق است.

سلام
    منظورتون جمله منه؟ چی برای زنها صادقه؟ متوجه نشدم؟

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1073
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    11

نگین سبز گرامی، ممنون از حسن نگاهت، ولی رفتار من طبیعی نیست. غریضه دارم ولی حالت تدافعیمو نمی دونم چیکار کنم؟

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

عزیز جون غریزه که همه دارن
    مشکل تدافعی رو هم به نظر من با آدمای خیلی مذهبی و مطمئن برطرف کن
    واسه بقیه بذار همین جور تدافعی بمونی
    منظورم اینه که در عمل خیلی خوبه که تدافعی هستی ولی در ذهنت با مطالعه و مشورت و تقویت حس خوش بینی به همه مخلوقات خدا میتونی این حس رو نابود کنی
    من با تمرین عملی مخالفم چون میترسم دختر پاکی مثل تو توی دام یه نفر بیفته
    موفق باشی عزیز دلم
    ویرایش توسط نگین سبز : 12-20-2013 در ساعت 12:05 AM دلیل: غلط املایی

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

خانم تنها شما از اون اتفاق چگونه مطلع شديد؟ ...

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1073
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    11

نگین سبز عزیز.مرسی عزیزم.
    Mhy گرامی، خواهرم برام تعریف میکرد. تو همون موقع ها یه بار خواست به من نزدیک بشه من نذاشتم.

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب پدر کثیفی همچین پدریو که نباید اسم شریف و مقدس پدر رو روش گذاشت بلکه گذاشتن اسم حیوون رو همچین موجودی گناهی بس بزرگ است و جفایی است بر حیوان بیچاره که واسه بچه ش هرکاری میکنه
    این موجود کثیف رو باید آتیش زد اگه شما ادرستونو لطف کنین مایل باشین بنده واسه پاکسازی همین کثافت رو سرشو یمبرم بعدش بعدش با گه آتیشش میزنم

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12454
    تشکـر
    4
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

به یک ************ولوژیست حتمن مراجعه کنید . ایشون به شما کمک بسیاری خواهند کرد.
    دکتر مهرداد افتخار ************ولوژیست خوبی هستند اما سخت وقت می دهند . میتوانید از این نام شروع کنید یا با ایشون وقت بگیرید و یا با کسی دیگر .
    موفق باشید
    حتمن پیگیری کنید و به پزشک مراجعه کنید .
    به روان کاو هم مراجعه کنید ایشون هم همش با همین موضوعات در ارتباط اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد