نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: علاقه ی همسرم به فیلم های پورنو

1459
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه ی همسرم به فیلم های پورنو

باسلام.من وهمسرم هردو 28ساله هستیم و7ساله که باهم ازدواج کردیم و5ساله که زیر یه سقف زندگی میکنیم.از ابتدا همسرم به دیدن فیلم های پ و ر ن و علاقه نشون میداد ومن هم با وجود تنفری که از این فیلم ها داشتم اما بخاطر اینکه همسرم بدوراز چشم من این فیلمها راتماشا نکنه همراهیش میکردم اما همیشه باملایمت نارضایتی خودم را ابراز میکردم.سال قبل همسرم به سرطان ب ی ض ه دچارشدویکی از ب ی ض ه هایش را از دست داد.قبل از آن هم از دستگاههای وکیوم برای بزرگ کردن آ ل ت استفاده میکرد اما بعد از بیماری به بهانه ی کوچک شدن آ ل ت ش استفاده از دستگاه را بصورت مداوم انجام میده و بخاطر اینکه ن ع و ظ داشته باشه موقع استفاده ،فیلم های پ و ر ن و نگاه میکنه.من الان باردارم وبا وجود اینکه ارتباط ج ن س ی هم داریم اما وقتی میبینم این فیلمها رو نگاه میکنه خیلی عصبانی میشم اما چیزی نمیگم چون همسرم خیلیییییییییی لجبازه.البته اینو هم بگم که همسرم از لحاظ شرعی کاملا مقیده واهل نمازو روزه هست و اهل خودا ر ض ا ئ ی و... نیست.خودش میگه فقط واسه حالت ن ع و ظ نگاه میکنه وبعدش اصلا این صحنه ها رو یادش نمیمونه اما من باور ندارم .خیلی با دلیل و ملایمت باهاش صحبت کردم اما فایده نداشته.خواهش میکنم زودتر به من بگید باید چکارکنم؟توی این شرایط نباید حرص بخورم اما اینجوری دارم داغون میشم.ضمن اینکه استفاده از این دستگاه بعلت بستن عروق طبق نظر دکتر و باتوجه به سابقه ی بیماری ایشون جایز نیست اما هرچقدر این موضوع رو گوشزد میکنم فایده نداره.میترسم اون یکی ب ی ض ه رو هم از دست بده.خواهش میکنم کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : علاقه ی همسرم به فیلم های پورنو

احتمالا ما هر پیشنهادی هم بدیم. شما طی این پنج سال. انجام دادید. باید برید با یه. روانپزشک صحبت کنید.
    باید دارو. مصرف کنن

حتی اگر خودشون هم نیاد شما خودتون برید دکتر و تمام حالت هاش رو بگید. و به صحبتاشون گوش کنید و دارو. رو. تهیه کنی د .

این مساله. با حرف حل نمیشه. روی روانشون تاثیر گزاشته.
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)