نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: علاقه ی همسرم به فیلم های ....

736
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه ی همسرم به فیلم های ....

باسلام.من وهمسرم هردو 28ساله هستیم و7ساله که باهم ازدواج کردیم و5ساله که زیر یه سقف زندگی میکنیم.از ابتدا همسرم به دیدن فیلم های پ و ر ن و علاقه نشون میداد ومن هم با وجود تنفری که از این فیلم ها داشتم اما بخاطر اینکه همسرم بدوراز چشم من این فیلمها راتماشا نکنه همراهیش میکردم اما همیشه باملایمت نارضایتی خودم را ابراز میکردم.سال قبل همسرم به سرطان ب ی ض ه دچارشدویکی از ب ی ض ه هایش را از دست داد.قبل از آن هم از دستگاههای وکیوم برای بزرگ کردن آ ل ت استفاده میکرد اما بعد از بیماری به بهانه ی کوچک شدن آ ل ت ش استفاده از دستگاه را بصورت مداوم انجام میده و بخاطر اینکه ن ع و ظ داشته باشه موقع استفاده ،فیلم های پ و ر ن و نگاه میکنه.من الان باردارم وبا وجود اینکه ارتباط ج ن س ی هم داریم اما وقتی میبینم این فیلمها رو نگاه میکنه خیلی عصبانی میشم اما چیزی نمیگم چون همسرم خیلیییییییییی لجبازه.البته اینو هم بگم که همسرم از لحاظ شرعی کاملا مقیده واهل نمازو روزه هست و اهل خودا ر ض ا ئ ی و... نیست.خودش میگه فقط واسه حالت ن ع و ظ نگاه میکنه وبعدش اصلا این صحنه ها رو یادش نمیمونه اما من باور ندارم .خیلی با دلیل و ملایمت باهاش صحبت کردم اما فایده نداشته.خواهش میکنم زودتر به من بگید باید چکارکنم؟توی این شرایط نباید حرص بخورم اما اینجوری دارم داغون میشم.ضمن اینکه استفاده از این دستگاه بعلت بستن عروق طبق نظر دکتر و باتوجه به سابقه ی بیماری ایشون جایز نیست اما هرچقدر این موضوع رو گوشزد میکنم فایده نداره.میترسم اون یکی ب ی ض ه رو هم از دست بده.خواهش میکنم کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : علاقه ی همسرم به فیلم های ....

متاسفانه راهی نیست که بتونید باعث شید فردی کاری رو انجام نده مگه اینکه خودش بخواد.
    شما از این موضوع ناراحتید و ناراحتی خودتون رو ابراز کردید اما ایشون بازم می خوان که به کارشون ادامه بدن خوب کاریش نمی تونید بکنید.
    اما برای استفاده از دستگاه وکیوم می تونید به پزشکشون یواشکی اطلاع بدید و از ایشون بخواید که بترسوندش تا دیگه استفاده نکنه.
    فقط می تونم که بهتون بگم که خودتون رو زیاد اذیت نکنید شاید به دلیل شرایطش چند وقت دیگه خودش به این نتیجه برسه که دیگه این جور فیلمها رو نگاه نکنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد