نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: رابطه برادرم با یک خانم

1646
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30488
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه برادرم با یک خانم

محترم.
    برادر من برای مدتی با یک خانم در ارتباط بودند . این خانم دو بار ازدواج کرده و طلاق گرفته و دارای یک دختر می باشد. برادرم این موضوع را مطرح کرد که تصمیم دارد با او ازدواج کند ولی خانواده من به شدت مخالفت کردند. این خانم از خانواده خوبی به هیچ عنوان برخوردار نیست. و اصلا مورد مناسبی برای ازدواج نمی باشد.
    ما همگی تقریبا در جریان بودیم که با برادرم رابطه دارد هم من مادرم و پدرم.
    امروز من به طور اتفاقی گوشی قدیمی برادرم را روشن کردم البته خودم تصمیم داشتم از آن استفاده کنم که از روی کنجکاوی به پیام های ان توجه کردم. متاسفانه با چیزهایی رو به رو شدم که نمی دانم باید آن را چگونه هضم کنم. خیلی معذرت می خوام اون خانم تعدادی پیام جنسی برای برادرم فرستاده بود که من دوست دارو تو الان اینجا باشی و فلان کار رو برات انجام بدم. برادرم هم جواب داده بود ولی نه با شدتی که او پیام داده بود. احساس کردم حدود شش ماه با هم صیغه بودن و رابطه هم داشته اند چون در متن پیام ها به یکسری از این نوع مسائل اشاره شده بود. ما یک خانواده چهار نفره هستیم و من دختر بزرگ خانواده و یک پدر بسیار مریض و مادری دارم که بسیار درگیر زندگی ماست.
    حقیقت الان بسیار ذهنم درگیر این مسائل شده و نمی دونم باید چکار کنم . به خانواده ام هنوز نگفتم و این پیام ها مربوط به حدود 10 ماه قبل است . البته گوشی برادرم عوض شده . فکر اینکه چه باید بکنم بسار آزارم میدهد . برادرم در این مدت که پدرم بیمار بوده واقعا در حد توان احساسی و عاطفی برای خانواده ما انرژی گذاشته. نمی خواهم او آزرده شود و دنبال بهترین راه ممکن هستم. حتی تصور این خطا هم مرا بسیار افسرده میکند. از شما تقاضا دارم با راهنمایی کارساز خود من را به بهترین سوی ممکن هدایت کنید. چگونه برادرم را از شر این خانم نجات دهیم و اآیا با مادرم در رابطه با این موضوع صحبت کنم؟ مادرم مقداری زود رنج است و می ترسم چیزی بگوید که برادرم بیشتر به طرف اون خانم جلب بشه. من دانشجو هستم و در شهر دیگری زندگی می کنم الان برای تعطیلات تابستان به خانه امدم.
    سپاس فراوان از راهنمایی بی دریغ شما

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه برادرم با یک خانم

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30471
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آنیتای عزیز... از اینکه برادرتون رو تو این شرایط توصیف کردید واقعا متاسفم ... مخام در مورد ی تجربه تلخ باهاتون صحبت کنم تا شاید شما رو ی کم آگاه کنه ... در حال حاضر تو جامعه ما زنان مطعلقه زیاد شده البته نمیخام توهین کنم چون خیلی از این زنها از پاک دامنی زیادی برخوردار هستن... عموی من ۲۳ سالش بود و پیش ما زندگی میکرد متاسفانه ما هم ب طور تصادفی ی عکس رو تو گوشیش دیدیم ک این باعث کنجکاوی ما شد دائم مراقبش بودیم تا کم کم متوجه تغییر رفتارای زیادی ازش شدیم... بعد از گذشت ۷ ماه ما فهمیدیم با ی زنی ک یک بار ازدواج کرده و دوتا پسر داره ارتباط پیدا کرده . طوری ک حتی بعضی از شبا خونه نمیومد تا اینکه پدر من رو رفتارش خیلی حساس شد و مدام تو خونه ی ما جنگ و دعواهای بدی بود... عموی من نظامیه تمام موقعیت های خوب رو هم داره ... تا اینکه نا آرومی خونه ی ما باعث شد عموی من بیشتر ب اون زن پناه ببره و اون زن هم از موقعیتای عموم سوء استفاده میکرد... بالاخره اون زن موفق شد ک عموی من رو ب خودش جذب کنه و آخرش باهاش ازدواج کنه... اما الان عموی من از زندگیش اصلا راضی نیست و خیلی از کارش پشیمون شده ک دیگ فایده نداره ... آنیتای عزیز شما باید از در محبت وارد شید و تا میتونید برادرتون رو بخودتون نزدیک کنید. ب هیچ عنوان پنهانکاری نکنید و این موضوع رو با خانواده در میون بذارید چون اوایل ک ما فهمیدیم ۷ ماه از پدرم پنهان کردیم ولی شای اگ از اول ب پدرم میگفتیم کار ب اینجاها نمیکشید... با خانواده صحبت کنید تا از موضوع آگاه باشن ولی ب روی برادرتون نیارن ک دیگ همه چی براش عادی بشه و حرمت شکسته شه. فقط تا با محبت برای برادرتون دخترای خوب پیدا کنید و بهش پیشنهاد بدید ک انتخاب کنه. با این روش میفهمید ک رابطه برادرتون تا چ حد جدیه با اون خانم ... اگ جدی نباشه مث شما شوق نشون میده ب این انتخاب ها و پیشنهادها.... فقط از راه محبت وارید شید و رفتارهایی نشون بدید ک برادرتون واسه شما دلسوزی کنه....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آنیتا 222 نمایش پست ها
    محترم.
    برادر من برای مدتی با یک خانم در ارتباط بودند . این خانم دو بار ازدواج کرده و طلاق گرفته و دارای یک دختر می باشد. برادرم این موضوع را مطرح کرد که تصمیم دارد با او ازدواج کند ولی خانواده من به شدت مخالفت کردند. این خانم از خانواده خوبی به هیچ عنوان برخوردار نیست. و اصلا مورد مناسبی برای ازدواج نمی باشد.
    ما همگی تقریبا در جریان بودیم که با برادرم رابطه دارد هم من مادرم و پدرم.
    امروز من به طور اتفاقی گوشی قدیمی برادرم را روشن کردم البته خودم تصمیم داشتم از آن استفاده کنم که از روی کنجکاوی به پیام های ان توجه کردم. متاسفانه با چیزهایی رو به رو شدم که نمی دانم باید آن را چگونه هضم کنم. خیلی معذرت می خوام اون خانم تعدادی پیام جنسی برای برادرم فرستاده بود که من دوست دارو تو الان اینجا باشی و فلان کار رو برات انجام بدم. برادرم هم جواب داده بود ولی نه با شدتی که او پیام داده بود. احساس کردم حدود شش ماه با هم صیغه بودن و رابطه هم داشته اند چون در متن پیام ها به یکسری از این نوع مسائل اشاره شده بود. ما یک خانواده چهار نفره هستیم و من دختر بزرگ خانواده و یک پدر بسیار مریض و مادری دارم که بسیار درگیر زندگی ماست.
    حقیقت الان بسیار ذهنم درگیر این مسائل شده و نمی دونم باید چکار کنم . به خانواده ام هنوز نگفتم و این پیام ها مربوط به حدود 10 ماه قبل است . البته گوشی برادرم عوض شده . فکر اینکه چه باید بکنم بسار آزارم میدهد . برادرم در این مدت که پدرم بیمار بوده واقعا در حد توان احساسی و عاطفی برای خانواده ما انرژی گذاشته. نمی خواهم او آزرده شود و دنبال بهترین راه ممکن هستم. حتی تصور این خطا هم مرا بسیار افسرده میکند. از شما تقاضا دارم با راهنمایی کارساز خود من را به بهترین سوی ممکن هدایت کنید. چگونه برادرم را از شر این خانم نجات دهیم و اآیا با مادرم در رابطه با این موضوع صحبت کنم؟ مادرم مقداری زود رنج است و می ترسم چیزی بگوید که برادرم بیشتر به طرف اون خانم جلب بشه. من دانشجو هستم و در شهر دیگری زندگی می کنم الان برای تعطیلات تابستان به خانه امدم.
    سپاس فراوان از راهنمایی بی دریغ شما
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

شما باید به برادرتون کمک کنید... اونطور که معلومه برادر دلسوزی دارید و شاید هم گول اون دختر رو خورده باشه و ... سن شما و برادرتون و پدر و مادرتون چنده و وضعیت مالی و شغلتون و اینکه در کدام شهر زندگی می کنید...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد