نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: طلاق

1038
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طلاق

یکسال و چندماهه که با شوهرم ارتباطی ندارم 8 ماه که طلاق گرفتم یه دختر 5 ساله دارم حدود چندماهی هست که ماهیانه مبلغی برای دخترم پرداخت میکنه و میاد بچه رو می بینه و می ره اما چون کارثابتی نداره با اینکه پولداره و چیزی به نامش نیست نمی تونم ازش مهریه ام رو بگیرم و باتوجه به اینکه آخرین حکمی که مجلس تایید کرده اینه که به خاطر مهریه دیگه نمی شه خکم جلب گرفت با هیچ شرایطی نمی تونم مهریه ازش بگیرم با توجه به اینکه من شاغل بودم و تمام دریافتی خودم رو خرج زندگی با اون کردم اما اون هیچ احساس دینی نمی کنه
    جالا بهش پیشنهاد دادم که با نصف مهریه ام یه جایی رو رهن کنه برامون به اسم من اونوفت منم باهاش صیغه میکنم و به خاطر بچه یه بار دیگه شانسمون رو امتحان کنیم و یه فرجه چند ماهه کنار هم باشیم ولی از این می ترسم که اگر دوباره به اختلاف بخوریم که مطمئنم می خوریم به روحیه بچه آسیب نمی خوره چون یکسال و چند ماهه که عادت کرده با من تنها باشه و اگر دوباره بعد از چند ماه تنها بشیم آسیب روحی می خوره یانه ؟ اما منم چاره ای ندارم از خودم پولی ندارم باید به خاطر پول و بچه این کارو امتحان کنم لطفا منو راهنمایی کنید ؟
    در ضمن علت جداییمون خودش و خودش یه روز گذاشت رفت و هز چی داشت و به حساب باباش گذاشت که اگه من اقدام کردم دستم به هیج حا بند نباشه و بعد از سه ماه پیداش شد و گفت اشتباه کردم اما اصلا حاضر نیست حق و حقوق منو بده
    لطفا کمکم کنید بگید باید چیکارکنم دارم داغون می شم الان خونه مادرم هستم ولی برام خیلی سحت دیگه انگیزم و برای همه چیز از دست دادم با این که بهم نازو زده اما نمی توم بهش نازو بزنم از خدا می ترسم حق هیچکش و پایمال نکردم این زندگیمه وای به روزی که این کارو بکنم دلم میخواد پولو بگیرم و صیغه هم نشم تا بسوزه اما به خاطر دحترم می خوام یه بار دیگه امتحان کنم البته اگه بتونم چون حتی تحمل اینکه دست به دستم بخوزه رو ندارم امیدوارم خدا بهم صبر بده و یه بار دیگه کمکم کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1212
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : طلاق

گور باباش ولش کن
    اگه مرد بود بچشو ول نمیکرد بره تو روح هرچی مرده وهر منم میگه اگه طلاقت بدم دیگه روی بچرو بهت نشون نمیدم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1212
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : طلاق

صیغه کردن همانا و یه بچه دیگه تو بغلت گدذاشتن همانا
    معلوم نیست رابطه داشته با زن دیگه ولش کن صبر کن بخت بخت میاره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد