نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل در نعوظ مردان

1617
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30590
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation مشکل در نعوظ مردان

با سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم چه کسانی مشکل نعوظ دارن ؟

من نزدیک یکسال هستش که مشکل نعوظ پیدا کردم و در رابطه جنسی مشکل پیش اومده
    بیشتر قرص ها رو استفاده کردم ولی پس از اتمام قرص ها دیگه مشکل نعوظ به سراغم میاد

دکتر هم رقتم ولی پزشک قرص های آرام بخش و قرص تادافیل داده به من که فقط باید قرص تادافیل رو استفاده کنم که نعوظ داشته باشم

یک راه به من نشون بدهید که درمان بشه این مشکلم نه با قرص موقتی باشه!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل در نعوظ مردان

نقل قول نوشته اصلی توسط artin_p نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم چه کسانی مشکل نعوظ دارن ؟

من نزدیک یکسال هستش که مشکل نعوظ پیدا کردم و در رابطه جنسی مشکل پیش اومده
    بیشتر قرص ها رو استفاده کردم ولی پس از اتمام قرص ها دیگه مشکل نعوظ به سراغم میاد

دکتر هم رقتم ولی پزشک قرص های آرام بخش و قرص تادافیل داده به من که فقط باید قرص تادافیل رو استفاده کنم که نعوظ داشته باشم

یک راه به من نشون بدهید که درمان بشه این مشکلم نه با قرص موقتی باشه!

یکی از انواع اختلالات جنسی در مردان، اختلال نعوظ است. 2 دهه قبل، بیش از 80 درصد موارد اختلال نعوظ در مردان را به عوامل روحی‌روانی نسبت می‌دادند. ولی اکنون با پیشرفت علم و روش‌های تشخیصی، در بیش از 80 درصد موارد، با انجام روش‌های تشخیصی مورد نیاز بیمار می‌توان یک علت عضوی برای اختلال نعوظ پیدا کرد.

وقتی مردی از اختلال نعوظ رنج می‌برد، 3 علت بزرگ می‌تواند داشته باشد:
    • علت عضوی: یعنی فرآیند خاصی در بدن مرد سبب اختلال نعوظ شده است؛ به عنوان نمونه، بیماری قند یا دیابت می‌تواند سبب اختلال عروقی و در نتیجه، ناتوانی جنسی مردان شود. یکی از علل شایع اختلال نعوظ مردان، همین بیماری قند است.

• علت عصبی: این گروه از اختلالات نعوظ در مردان که منشا عصبی دارند، در اصطلاح علمی، نوروژنیک نامیده می‌شوند؛ مانند فردی که دچار آسیب نخاعی (مثلا قطع نخاع) شده یا فردی که دچار بیماری ام‌اس است.

• علت روانی: این گروه سوم از اختلالات نعوظ در مردان که منشا روانی دارند، در اصطلاح علمی، سایکوژنیک نامیده می‌شوند؛ مانند بیماری افسردگی که در این افراد، میزان شیوع اختلالات جنسی به‌طور قابل توجهی بیشتر از جمعیت عادی است.

خود علل عضوی یا ارگانیک به 2 دسته بزرگ تقسیم می‌شوند که عبارتند از:
    هورمونی (مانند افرادی که بیماری غدد درون‌ریز مثل تیرویید یا هیپوفیز دارند) و عروقی (مانند افرادی که دچار شکستگی لگن همراه با ضایعات عروقی می‌شوند یا افرادی که میزان چربی خون آنها خیلی بالاست). خلاصه، اختلالات جنسی انواع مختلفی دارند و بدون تشخیص دقیق، نباید فردی تحت درمان قرار گیرد و تشخیص دقیق نیز نیازمند استفاده صحیح و مناسب از اقدامات پاراکلینیک است.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)