نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تحصیلات و شغل همسر

822
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30781
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تحصیلات و شغل همسر

با سلام و احترام
    من دختری 25 ساله هستم که دارای یک دختر 2ساله هستم همسرم هم 30سالشونه همسرم در حال حاضر بیکاره و درآژانس کار مکنه و ما از وضعت مالی خوبی برخوردار نیستیم و بنده نیز در کنار همسرم در شرکتی که پدرم مدیرعامل آنجا هست کار میکنم و این را هم بگویم که بنده درسم تمام نشده .
    مشکل اینجاست که بنده درسم را درست نتوانستم بخوانم و با معدل پایین هم به بنده در دانشگاه پیام نور مدرک نمیدهند و خودم صلاح دیدم که تا اینجاییکه درس خواندم فوق دیپلم بگیرم اما پدرم به من اجبار کرده که درس بخوان و درست را تمام کن درس نشانه شخصت است فردا دخترت به تو افتخار می کند اما بنده نه دیگر توان دارم نه پولی دارم و اینکه من اصلا با خانوادم راحت نیستم و خانواده من اخلاق و رفتار خشکی دارند و من تا الان حتی نتونستم به پدر و مادرم ابراز احساسات کنم و همینطور آنها.
    حالا موندم که چطوربه پدرم بگویم دیگر نمیتوانم درس بخوانم چون در شرکتی کار می کنم که ایشون مدیرعاملش هست شاید به من سخت بگیرن و نزارن ب نظرتون چکار کنم خسته شدم هم از کار هم از درس هم از این زو گویی ها
    در ضمن من دختری بودم که از بچگی مرا در خانه یا خانه ماربزرگ تنها میزاشتن و میرفتن سر کار و من همیشه میگفتم وقتی بزرگ شم با دخترم این کار را نمیکنم چون بشدت رو بنده اثر گذاشته و افسردم کرده اما الان بخاطر مشکل مالی مجبورم برم سرکار و دخترم را پیش مادرم میزارم بشدت افسرده ام و همش احساس تنهایی دارم تروخدا کمکم کنید واز این سردرگمی نجات بدید اگر بصلاح که دیگه کار نکنم وزندگیم بهتر بشه حاضرم این کار را انجام بدم.
    مشکلات من: خانواده-شغلم- درسم

2. کاربران زیر از یسنا-سمیه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : تحصیلات و شغل همسر

اگه توان درس خوندن ندارید فعلاً همون فوق دیپلم رو بگیرید.

به پدرتون بگید میخوام یه مدت استراحت کنم، بعداً هم میشه درسو ادامه داد.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : تحصیلات و شغل همسر

سلام عزیزم

حالت بهتره ؟

دوست ندارم این جمله کلیشه ای که " این مشکلات برای همه هست " رو بگم اما عین واقعیته

ببین از نظر من شما فرد منفعلی هستید چرا که حرفهاتون رو نمی تونید جراتمندانه بیان کنید و به اجبار شخص دیگه ای مجبور به انجام کارهایی

شدید که دوست ندارید.

حرف پدرتون درسته خب اما به چه قیمتی؟

من نمیدونم الان ترم چند هستید ولی بنظرم راهیه که رفتید ادامه بدید و اینکه بنظرم تایپیک زیر رو مطالعه کن تا یاد بگیری جراتمندانه رفتار کنی

http://forum.moshaver.co/f124/%D8%A8...C%D9%85-22471/

بعدش میتونی با پدرت درمیون بزاری مشکلات مالیت رو تا حداقل توی مخارج تحصیل کمکت کنه (البته حتما قبلش با همسرت مشورت کن)میدونم پدرتون وظیفه ای در قبال خرج تحصیل

شما نداره اما خب میتونی به عنوان قرض ازش بگیری چون راهیه که رفتی رها کردنش ضرر بیشتری برات داره

و اینکه دنبال کار باش برای شوهرت و تو سایتها و روزنامه ها میتونی بگردی

نگران نباش عزیزم همه ی ما دوران سختی داشتیم یا خواهیم داشت روحیه خودتو از دست نده

امیدوارم کاربا درامد بهتری پیدا کنن که شما وقتتون رو بتونید برای فرزندتون بزارید

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)