نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی میلی به ادامه زندگی مشترک

1038
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی میلی به ادامه زندگی مشترک

سلام
    من ۲۸ سالمه و پنج سال از ازدواجم میگذره همسرمو خودم انتخاب کردم و دوسش داشتم قبل از ادواج دوسال باهم بودیم و خوب بودیم ولی از بعد ازدواج من همیشه میگفتم بهم توجه نمیکنی که نمیکرد تشویقم نمیکرد رابطه جنسی خوبی نداشتیم انتقادای منو مسخره میکرد یمدت یبار که بحثمون شدید بود عذرخواهی ثابتی میکرد و یک هفته ای خوب بود باز مثل قبل من دوسال اول کلی واسه اینکه مبادا من باعث اینا باشم کتاب خوندم و مقاله. و از مشاورین راهنمایی خواستم ولی اونحاضر نبود پیش مشاور بیاد میگفت ما رابطمون عالیه احتیاجی نیست دوسال بعد ازدواجمون چیزایی ازش دیدم و واسه توجیه گفت من عادت به خودارضایی دارم بازم عذرخواهی همیشه و ادامه مسیر قبل بعد از اونروز زندگی و بحثا از ثابتی دراومدن و هرروز بدتر میشدن تا دیگه تو مهمونی دوستان منو تحقیر میکرد خیلی حرفا بار خم کردیم و هیچ حرمتی بینمون نمونده بود واسش بی اهمیت تر بودم منم سال اخر خیلی واضح تر شاکی بودنمو نشون میدادم ولی اونم بیشتر خودشو به خواب میزد و توجهی به حرفام نمیکرد بارها بهش میگفتم اینکارا رو میکنی ازت سرد میشم ولی واسش اهمیتی نداشت دعواهامون به حدی شدید شدن که تصمیم به.جدایی گرفتیم
    نمیدونم چی شد که یدفه دیدم با یه پسر دیگه دوستم و خیلی دوستش دارم و باهاش شادم دوستیمون در حد کلامی بود اونم منو ترغیب کرد که جدا بشم نه واسه اینکه با اون ازدواج کنم واسه اینکه زندگیمو بسازم از این وضع دربیام
    بعد بخاطر فشارایی که از جانب خانواده و دوستان و اطرافیان بود از طلاق منصرف شدم دوستیمم با اون قط کردم و با همسرم زندگی میکنیم ولی واسه شروع مجدد قضیه دوستیمو کامل به خمسرم گفتم و اونم کنار اومد گفت از الان به بعد مهمه واسم پیش مشاور رفتیم گفت تصمیم گرفتم تغییر کنم ولی هیچ تغییری نکرده و الان من چیزایی قبلا اذیتم نمیکردنم الان اذیتم میکنه و همش به فکر دوست سابقمم هیچ لذای از کنار اون بودن ندارم و همش ته دلم امیدی هست که اونی که دوسش دارم و به فکرشمو باز ببینم و هیچ رویا و عشقی با همسرم ندارم نمیتونم یه حرف خوبم بهش بزنم
    بچه هم نداریم
    الان نمیدونم باید چکار کنم و اون اصرار شدیدی داره به بچه دار شدن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بی میلی به ادامه زندگی مشترک

سلام عزیزم

اول اینکه این جمله به من توجه نمیکنی خیلی خیلی خیلی تخریبگره

دوم اینکه بهتره از خودت شروع کنی و انقدر به همسرت اسراااار نکنی پیش مشاوره بره وقتی میگن همچی عالیه مطمن باش اگرم به

مشاوره مراجعه کنه راهکاراشو بکار نمیگیره

سوم از انتقادهایی که از شوهرت میکنی مشخصه غرغر زیاد میکنی انتقاد جا و مکان داره شیوه داره اگر مدام انتقاد کنی مدام غر بزنی شوهرتو از خودت زده میکنی

اینا نکته هایی بود از تو حرفهات متوجه شدم که هیچکدوم صحیح نیست

این تایپیک رو به دقت بخون ببین کجاها اشتباه کردی عیوبتو رفع کن اینکه از همسرت مدام طلب محبت کنی کاملا اونو از خودت دور

میکنی عوضش تایپیک زیر بهت یاد میده چطوری قلب شوهرت رو تسخیر کنی.

امیدوارم به دقت بخونی و نت برداری کنی

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%84...C%D8%AF-30478/
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بی میلی به ادامه زندگی مشترک

ورود فرزندان به زندگی همان قدر که علتی برای امکان بیشتر با هم بودن است، در اثر غفلت زن و شوهر بخصوص زن می تواند خود علتی برای فراموش کردن و کم رنگ شدن طرف مقابل باشد.

حل نکردن اختلافات در زمان مناسب
    زن و شوهر هر چقدر هم که زندگی خوبی داشته باشند بالاخره گاهی اختلاف پیدا کرده و ممکن است در حین بگو مگو حرف هایی را که نباید، بگویند. بعضی از همسران کدورت ها را از بین نمی برند، راجع به آن با یکدیگر حرف نمی زنند و بدین صورت گره های کوچک را تبدیل به گره یی کور می کنند که به این سادگی ها قابل گشودن نیست و همین باعث می شود تا هرگاه به زندگی مشترک شان فکر می کنند، یاد ناملایمات و خاطرات تلخ شان بیفتند.

از بین رفتن جاذبه های زن و شوهری
    خیلی از همسران بعد از بچه دار شدن و گذشت چند سال احساس می کنند دیگر از آنها گذشته است! حلال خداوند را بر خود حرام کرده و از هر گونه ابراز محبت نسبت به همسر اجتناب می کنند، در صورتی که نیازها به قوت خود باقی است و همین دوری کردن از نیاز طبیعی باعث بد خلقی و بهانه گیری طرفین می شود.

ادامه ی تحصیل و علایق شغلی
    هر کدام از همسران ممکن است در طول زندگی مشترک به فکر ادامه ی تحصیل بیفتند یا در شغل شان پیشرفت کرده و وقت بیشتری را صرف آن کنند یا حتی زمانی که در کارشان دچار بحران شده اند، هم وقت بیشتری را بیرون از خانه صرف کنند و هم از لحاظ روحی تحت فشار باشند. هر کدام از این عوامل اگر درست مدیریت نشود، می تواند به ارتباط زن و شوهر لطمه وارد کند.

تغییر در طول زمان
    بین دو نفر که تصمیم به ازدواج می گیرند نقاط مشترک زیادی وجود دارد، ولی از آن جا که انسان ها در طول زمان تغییر می کنند هر کدام از همسران هم در طول سالیان تغییر کرده، اما با هم و به یک سمت تغییر نمی کنند. به همین دلیل بعد از ده سال هر کدام کیلومترها از نقطه ی آغاز و در مسیرهای مختلف فاصله گرفتند.

عدم تلاش برای جذب یکدیگر
    دختر و پسری که برای جای شدن در دل یکدیگر هر کاری می کردند و زیبا ترین واژه ها را به کار می بردند، دیگر اهمیتی به احساس همسرشان در قبال عملکرد خود نمی دهند و برای شان دیگران(فامیل، همکار، همسایه و...)مهم تر از شریک زندگی شان است.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    قانون هایی مهم برای رابطه صحیح
    درباره احساسات و عواطف واقعی تان با همسرتان صادق باشید:
    زمانی که درباره احساسات و عواطف درونی خود صداقت نداشته باشیم، روابط ما دستخوش ناملایمات روحی و اخلاقی می شود. فیلم بازی کردن، تظاهرکردن، پنهانکاری ها و حتی دروغ گفتن ها نشانه های عدم صداقت در یک زندگی زناشویی است.

از نظر عاطفی ـ احساسی سخاوتمند باشید و هرگز خساست به خرج ندهید:
    سخاوت احساسی ـ عاطفی به این معناست که شما بدون هیچ گونه قید و شرطی آزادانه عشق، محبت و قدردانی و تشکر خود را به همسرتان ابراز کنید. البته منظور این نیست که هر پنج دقیقه یکبار قربان صدقه او بروید، بلکه باید سنجیده و مناسب سخاوت خود را نشان دهید.

به همسرتان تعهد روحی ـ قلبی داشته باشید، البته این تعهد باید دوجانبه باشد:
    به خاطر داشته باشید مراسم ازدواج باشکوه، حلقه الماس، شیک ترین لباس عروسی​ یا دامادی هیچ کدام نمی تواند به شما در داشتن یک ازدواج موفق و شاد کمک کند و تنها تعهد احساسی ـ عاطفی است که زندگی مشترکتان را تا پایان عمر ضمانت می کند.

همسرتان را دوستدار تفکر و ذهنیت خود کنید:
    جذاب ترین بخش از وجود زنان و مردان را فکر و ذهنیت آنها تشکیل می دهد. پس سعی کنید همسرتان را عاشق تفکر و ذهنیت خود کنید و هر گز از ظاهر و اندام خود برای شیفته کردن وی استفاده نکنید؛ چراکه این امر، واهی و زودگذر است و با گذشت زمان و پیر شدن از جذابیت ها و زیبایی هایتان کم می شود.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد