نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رابطه و خانواده

813
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1112
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه و خانواده

سلام من ٤سال هست که با پسری دوستم ،و ٧-٨ماهی هست که وارد خانوادش شدم و رابطم باهاشون رسمی شده. من متولد ٦٦هستم و ایشون ٦٥. از نظر خانوادگی ایشون فقط یه برادر دارند که ٣سال ازشون کوچیکتر هست،ولی تمام مسئولیت ها رو دوش ایشون هست و برادرش هیچ کاری نمیکنه چه کاری که تو جمع باشیم کمک باشه چه رفت و آمد دیگران و هم مالی و خرید.متاسفانه پدر اینا نقشی که همه دارند و نداره،یعنی نه رفت و آمدی میکنه با اینا.چیزی که منو این مدت اذیت میکنه اینه که این آقا باید همه کارا رو انجام بده،چون پدرشون همراه مادر اینا نیست البته این چند وقتی که من تو جمعشون رفتم یکم بهتر شده از قبل یعنی یه جاهایی که قرار بود بریم و ما دو نفر با هم میرفتیم و برادرشون مادر و اینا رو میبررد.ایشون ملک و ماشینشون به نام مادرشون هست وقتی میگم چرا به نام خودت نیست میگه فرقی نمیکنه،من همش این احساس رو دارن که این خرج مادرشو میده ،چون به نظر نمیاد که پدرش این کارو بکنه. چند روز پیش سر این قضیه بحثمون شد چون دداشت در مورد قسط ها میگفت من گفتم که تو چرا همرو میدی خوب بذار داداشت بده ،که گفت فرقی نمیکنه جیب من و اون نداره از این حرفش حرصم گرفت،تا این چیزا حرفش میشه مخصوصا در مورد مادرشم که میگم میگه ما با همیم خوب ، میدونم که مادر و خانواده آدم خیلی مهمه و خود منم نمیخام مادرم و یا خواهرم چیزی کم داشته باشه ولی تو خوانواده ما پدرم همیشه مادرم رو حمایت میکنه و همراهشه، من واسه این آدم از نظر مالی خیلی خیلی تو این رابطه گذاشتم اون اندازه که من گذاشتم اون نکرده همش این حرف تو دلمه که بگم بهش که تو چون خرج اونارو میدی نمیرسه که واسه من انجام بدی ولی ترسیدم جواب بدی بشنوم، و من همش فکر میکنم که اگه با این آدم بخام بمونم نکنه چیزایی که به دست میاریم به نام مادرش کنه یا بخواد از خودمون به داداشش بده، وقتی میبینم مه فشارا رو اینه و همه چیز و اون میده و مارارو میکنه ازشون بدم میاد. نمیدونم چه جوری باید برخورد کنم مخصوصا اینکه من از نظر مالی زیاد دادم بهشون ولی اون چیزایی که میخاستم از این آقا نگرفتم، این شده یه مشکل واسه من، خیلی وقتا کم داشت یا جایی گیر میکرد من بهش کمک کردم یا بقیه کاراشم انجام دادم ، همیشه تو این مواقع فکر میکنم که وقتی بهم میگه دلم میخواد بگم که بده مامان و داداشت واست بکنن ولی همیشه حرفم و خوردم میشه منو راهنمایی کنین که چه رفتاری کنم که هم خودم راضی بشم و به خیلی چیزام برسم و هم با طرفم به مشکل نخورم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1112
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه و خانواده

ميشه منو راهنمايي كنيدددددد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1121
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه و خانواده

شما تو یه فرصت مناسب بهش بگو که میخوای سهمت از زندگی خودتون مشخص باشه اما به خانوادش و برادر و مادرش هم احترام میذاری و بهش حق میدی که به اونا هم کمک کنه اما تا حدی که در حق خودت اجحاف نشه
    معمولا فرزند اول و بزرگ خانواده مسئولیت پذیرتر از بقیه س
    پس بهش حق بده و حتما بدون رودربایتسی باش صحبت کن و مطمئن باش اونم عاقله و منطقی برخورد میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد