نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اشنایی قبل ازدواج

768
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30857
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اشنایی قبل ازدواج

سلام به روی ماه همه دوستان
    من یه دختر 16 سالم ..به گفته بقیه ی دختر منطقی که احساسم دخیل مسائلم نیست!
    تا حالا با هیچ کسی رابطه ای نداشتم بخاطر یه سری عقاید خودم که مفصله
    راستش چند وقت پیش دوست صمیمیم باهام صحبت کرد و گفت یکی از فامیلاشون منو دیده و تعریف شنیده که دختر خوب و پاکی هستی و از دوستم خواسته بود با من صحبت کنه ب نیت ازدواج و دوستم بهش گفته بود حق نداره تا من محصلم جلو بیاد
    اما ایشون اومد و باهام صحبت کرد و گفت ی رابطه ساده داشته باشیم که با اخلاق و روحیات هم اشنا شیم که بعد کنکور من پا پیش بذاره برا ازدواج
    ایشون کاملا انسان فهیده ای و مورد تاییدین از نظر من و از همه مهم تر پاکن و رابطه نداشتن مثل من با کسی.. دو سال از من بزرگترن و با اینکه سن کنکورشونه اما فارغ التحصیل شدن و به صورت رسمی شاغلن اینا برام شرط اول نیست راستش اما مهمه تو جامعه ما
    اما مشکل من اینه رابطه نمیخوام حتی اگه به قول خیلیا پاک باشه به ایشون گفتم سنتون کمه و ممکن پشیمون شید اما میگن هیچ دلیلی نیس که پشیمونم کنه و اطمینان دارم که پشیمون نمیشم اما باز به نظرم تضمینی وجود نداره.. دلم نمیخواد با کسی که تضمینی برا اینکه مال خودم باشه همیشه رابطه داشته باشم حتی خیلی ساده
    الانم سنم کمه و صلاحیت اینو ندارم برا مسئله به این مهمی تصمیم ب************م.. این سالاییم که در پیش دارم مهم ترین سالای زندگیمه ک روشن میکنه ایندمو ..ادم بگی نگی در گیر میشه نمیخام خراب کنم
    نظر خودم اینه به ایشون بگم صبر کنن اگه تا اون موقع سر حرفشون بودن و بازم میخاستن همون موقع بیان با اطلاع خانواده ها در موردش صحبت کنیم ..اما باز خس میکنم نیاز دارم به راهنمایی
    ممنون میشم شمام راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اشنایی قبل ازدواج

به نظر من شما خودتون خیلی فهمیده این و نیازی به مشاوره ندارین...تصمیمی که گرفتین بهترین تصمیم ممکنه
    خوشبخت باشید دوست من
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

3. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)