نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشكل با نامزدم

1012
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشكل با نامزدم

يه ساله نيمه ك نامزدم اصلا باهم مشكل نداشتيم اما الان يه هفته زست ك اصلا نميتونيم باهم كنار بيايم اصلا تفهم نداريم هرچي حرف ميزنيم داد و بيداد و عصباني ميشيم و قبلا اينطوري نبود يعني من خودم قبول دارم اخلاق بد و خرابي دارم و با هر چيز كوچيكي داغ ميكنم اما نامزدم اينحور نيست قبلنا هر چي رو هر چيز عصاني ميشدم زود دداريم ميداد با ارومي منو اروم ميكرد و اصلا نسبت ب هر چيزي ك بگم دعوا ميكرديم اين با رو خوش استقبال ميكرد و دعوا رو خاموش ميكرد اما الان تا ميگم چرا اينكارو نكردي يا چرا انجام ندادي و باهاش ميخوام قهر كنم يا اصلا بفهمه ناراحتم يا بگم من ناراحتم ميگه تو بيخود من كاري نكردم ك تو ناراحت بشي تو خودت رو همه چي ايراد ميگيري و داد ميزنه رو سرم اصلا يه ذره هم ب ناراحتيم توجه نميكنه و ميبينه ك عصبانيم جوابمو ميده و بحث ميكنه بهش ميگم الان قطع كن داغ كردم تلفنو قطع نميكنه خودم ك از روش قطع ميكنم پشت سر هم ز ميزنه ج ك ميدم بجايه معذرت خواهي و اروم كردنم باز بحث ميكنه الان يه هفتست روزي دوبار باهم بحث و دعوا داريم ديشبم ك دعوا كرديم باز امروز صبح هم دعوا كرديم اصلا هم گوش نميدهك چي دارم ميگم بخدا خسته شدم اونم خسته شده وله بيشترش حق با منه تو اين دعوا ها ولي اون همش حرف خودشو ميزهمثل اينكه من دارم با ديوار يا بلا نسبت يه ادم نفهمحرف ميزنم اين موضوع بيشتر اذيتم ميكنه ك حرفمو نميفهمه و حرف خودش ميخواد بزنه چيكار كنم بخدا خيلي خسته شدم ميگه امشب ميخوام بياك ببينمت ميگم نميخوام بيام اخه دلم شكست قبلنا تا ناراحتم ميكرد خيلي ب ناراحتيم اهميت ميداد و ميگفت چشم ولي الان عصبانيم داد ميزنم انقد امرو عصباني شدم فشار ب دندونام اومد ك درد دندون گرفتم بهش گفتم فقط سكوت كرد

2. کاربران زیر از بشري بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    تشکر شده 634 بار در 364 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشكل با نامزدم

متنتون رو خوندم

بنظر من توو زندگی باید یه وقتایی شما کوتاه بیاین و یه وقتایی طرف مقابلتون

اینکه تموم این یکسال و نیم ایشون کوتاه اومدن ، خب بنده خدا هم حق دارن این همه عصبانیت شما رو تحمل کردن

و ان عصبانیت از دیدگاه من حق طبیعیه این آقا هست

بهترین کار اینه که عاقلانه با هم بشینین بدون دعوا با همدیگه صحبت کنین

میتونین شما اول به تک تک حرفاشون گوش بدین و ببنین چی میگه بدون اینکه وارد حرفشون بپرین و بعد از ایشون بخواین به تک تک حرفاتون گوش بده

بعدش یه توصیه واسه شما دارم ، خانوما مامن آرامش واسه مردا هستن ، سعی کنین مردتون به شما از لحاظ آرامشی تکیه کنه

آرومتر و لطیف تر باشین ، و واسه هر حرفی عصبی نشین ، مهربان بودن شما توو همچین مواقعی خیلی موثره

اگه میخوان شما رو ببینن این اجازه رو بهشون بدین

و اجازه ندین این رفتار ادامه پیدا کنه ، سعی کنین یه جایی این مشکل رو با مشورت همدیگه حل کنین
    امضای ایشان
    زندگی تو فقط در خدا خلاصه کن

4. کاربران زیر از nepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    میزان امتیاز
    9

اینو هم بگم بین دعوای دو نفره نمیتونین اطمینان صد در صد بدین ک حق با کدوم یکیه

زن و مرد مکمل همدیگه هستن ، یه جاهایی شما خطا دارین ، یه جاهایی همسرتون

امضای ایشان

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نميشه بخدا سعي دارم ارم صحبت كنم اما تا بحث باز ميشه دوباره بحث ميكنه باهام و يا همون حرفايي رو ميزنه ك بهش ميگم اين رفتارات و عصبانيم ميكنه بعد ميگه من چيزي نگفتم كاري نكردي امروز خيلي ناراختم كرد و منو ب گريه انداخت اما انگاو ن انگار دو ساعت ديگه ز ميزنه ميگم چ خبر خوبي حتي ي ابراز پشيموني هم نميكنه قبلنا اصلا اشك منو در نمياورد نميدونم چطور مدارا كنم حرفاش بيشتر عصبيم ميكنه ك نميدونم چطور خودمو كنترل كنم بخدا ، رو اين نوضوع ك حرفمو نميفهمه بشتر هم ناراحتم ك دوباره همون كار يا اشتباه رو انجام ميده

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بشري نمایش پست ها
    نميشه بخدا سعي دارم ارم صحبت كنم اما تا بحث باز ميشه دوباره بحث ميكنه باهام و يا همون حرفايي رو ميزنه ك بهش ميگم اين رفتارات و عصبانيم ميكنه بعد ميگه من چيزي نگفتم كاري نكردي امروز خيلي ناراختم كرد و منو ب گريه انداخت اما انگاو ن انگار دو ساعت ديگه ز ميزنه ميگم چ خبر خوبي حتي ي ابراز پشيموني هم نميكنه قبلنا اصلا اشك منو در نمياورد نميدونم چطور مدارا كنم حرفاش بيشتر عصبيم ميكنه ك نميدونم چطور خودمو كنترل كنم بخدا ، رو اين نوضوع ك حرفمو نميفهمه بشتر هم ناراحتم ك دوباره همون كار يا اشتباه رو انجام ميده
    اینکه شما رو بعد یکسال و نیم تازه نمیفهمه یه خورده عجیبه

سعی کنین یه مدتی مدارا کنین باشون ، ببینین وضعیت چی میشه

شاید از یه مسئله یی داره رنج میبره

شما باید مرحم دردش باشین

نیازیم نیست راجب موضوعی ک ایشون رو ناراحت میکنه صحبت کنین ، بذارین یه مدت همه چی آروم باشه ، هم خودتون و هم ایشون نیاز به آرامش دارین

وقتی محیط آروم رو واسه خودتون فراهم کردین میتونین دوستانه با همدیگه صحبت کنین ، نه در این شرایطی ک جنگ اعصاب شده

چون دراین حالت عصبانیت نه شما میتونین درست تصمیم بگیرین و نه ایشون

این موضوع رو رها کنین و به فکر آرامش هردوتون باشین

شما پیش قدم شین و بهشون زنگ بزنین و باهاشون صحبت کنین بدون اینکه بخواین راجب موضوع گذشته صحبتی کنین

اگه ایشون هم خواستن صحبت کنن شما اجازه رو بهشون بدین ولی سکوت کنین تا ایشون رو هم به آروم شدن دعوت کنین
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از nepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد