نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ترس یک ترنسکشوال

1219
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question ترس یک ترنسکشوال

سلام.من یک ترنسکشوال اف تو ام هستم.برای بیرون رفتن ما با ظاهر پسرانه ای ک دوست داریم،برگه ای میشه صادر بشه که بهش برگه تردد میگن.اگه این رو داشته باشی اگه بیرون بفهمن دختری هم ظاهر پسرونت قانونیه چون ثابت شده که یه ترنسی.
    اما ترس منی که در آستانه ورود به دانشگاه هستم اینه که اگر این برگه رو بگیرم و جایی ثبت شه که من ترنسم بعدا دانشگاه میتونه این موضوعو(ترنس بودنم رو)بفهمه؟چون میدونم که اگر احیانا بفهمن دردسر و اذیت برام خواهد داشت.
    ممنون میشم که اگر هر اطلاعاتی که میتونه کمکم کنه رو بهم بدین.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ترس یک ترنسکشوال

نقل قول نوشته اصلی توسط mtina77 نمایش پست ها
    سلام.من یک ترنسکشوال اف تو ام هستم.برای بیرون رفتن ما با ظاهر پسرانه ای ک دوست داریم،برگه ای میشه صادر بشه که بهش برگه تردد میگن.اگه این رو داشته باشی اگه بیرون بفهمن دختری هم ظاهر پسرونت قانونیه چون ثابت شده که یه ترنسی.
    اما ترس منی که در آستانه ورود به دانشگاه هستم اینه که اگر این برگه رو بگیرم و جایی ثبت شه که من ترنسم بعدا دانشگاه میتونه این موضوعو(ترنس بودنم رو)بفهمه؟چون میدونم که اگر احیانا بفهمن دردسر و اذیت برام خواهد داشت.
    ممنون میشم که اگر هر اطلاعاتی که میتونه کمکم کنه رو بهم بدین.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، با، تو، ترس،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد