نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ازدواج با دختر دایی

2205
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31001
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با دختر دایی

سلام من 24 سالمه خیلی اتفاقی و تدریجی وابسته دختر داییم شدم. البته ارتباط خانوادگی خیلی نزدیکی داریم و خیلی صمیمی هستیم.خودمم نمی دونم چرا واقعا؟ نمی دونم چه حسیه؟میشه اسمش عشق گذاشت یا نه؟ چون دختر داییم 10 سال ازم کوچیکتره و 14 سالشه.دخترایی هستن که اطرافیان بهم معرفی می کنن و از همه لحاظ عالین و اگه بخوام منطقی فک کنم خیلی بی دردسر تره ازدواج باهاشون.اما من نمی تونم دست از دختر داییم بردارم.روزای بدی رو پشت سر میذارم تمام شبانه روزم رو به دختر داییم فکر می کنم ووقتیم که با همیم از نگاه کردن بهش سیر نمیشم نمی تونم چشم ازش بردارم.معلقم بین زمین و آسمون.آخه اونم فقط 14 سالشه و سنش کمه و نمی تونه تصمیم درست بگیره و من نمی دونم واقعا چه کار کنم.به همین خاطر چیزی از حسم بهش نگفتم ولی خب از نگاههایی که بهش می کنم فک کنم یه چیزایی فهمیده.احساس می کنم اونم یه مدتیه زیاد نگاهم می کنه.داغونم داغون.نمی دونم چه کنم.دلم پره از حرفای نگفته.ممنون میشم نظرتونو بگید.کساییم که مشکل مشابه داشتن،ممنون میشم راهنمایی کنین.

2. کاربران زیر از باروت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ازدواج با دختر دایی

سلام به نظر من فراموش کنین چون فاصله سنی زیاده شاید به مشکل بخورین چون 14 سال خیلی کمه و تو سن بچگیه هنوز

4. کاربران زیر از شمیمی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23774
    تشکـر
    55
    تشکر شده 78 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط باروت نمایش پست ها
    سلام من 24 سالمه خیلی اتفاقی و تدریجی وابسته دختر داییم شدم. البته ارتباط خانوادگی خیلی نزدیکی داریم و خیلی صمیمی هستیم.خودمم نمی دونم چرا واقعا؟ نمی دونم چه حسیه؟میشه اسمش عشق گذاشت یا نه؟ چون دختر داییم 10 سال ازم کوچیکتره و 14 سالشه.دخترایی هستن که اطرافیان بهم معرفی می کنن و از همه لحاظ عالین و اگه بخوام منطقی فک کنم خیلی بی دردسر تره ازدواج باهاشون.اما من نمی تونم دست از دختر داییم بردارم.روزای بدی رو پشت سر میذارم تمام شبانه روزم رو به دختر داییم فکر می کنم ووقتیم که با همیم از نگاه کردن بهش سیر نمیشم نمی تونم چشم ازش بردارم.معلقم بین زمین و آسمون.آخه اونم فقط 14 سالشه و سنش کمه و نمی تونه تصمیم درست بگیره و من نمی دونم واقعا چه کار کنم.به همین خاطر چیزی از حسم بهش نگفتم ولی خب از نگاههایی که بهش می کنم فک کنم یه چیزایی فهمیده.احساس می کنم اونم یه مدتیه زیاد نگاهم می کنه.داغونم داغون.نمی دونم چه کنم.دلم پره از حرفای نگفته.ممنون میشم نظرتونو بگید.کساییم که مشکل مشابه داشتن،ممنون میشم راهنمایی کنین.
    شما هنوز به بلوغ فکری نرسیدید!
    نه واقعا اصلا همه بگن خوبه و...
    به نظر خودتون عاقلانه هست؟

6. کاربران زیر از Mahdipoop بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

آخی دختر دایی ، آدم یاد آهنگ دختر دایی آغاسی می افته .
    اما در مورد این ازدواج، باید بگم خوبه منتهی اگر 10 سال صبر کنید که اون بشه 24 سالش و شما بشه 34 سالتون. اونوقت خیلی ازدواج خوبی می شه. اما الان هم اون خیلی سن پایینی داره هم شما . به نظر من حداقل تا 3-4 سال دیگه صبر کنید که ایشون بشه 17-18 سالش که بهتر بتونه تصمیم گیری کنه و شما هم همینطور.
    ولی بدون احساس و منطقی تصمیم بگیرید چون معمولا ازدواجهای فامیلی اگه منجر به ازدواج خوبی نشه به فامیل کشیده می شه و میونه همه رو بهم می زنه.
    اما من باز هم آرزو می کنم که تصمیم منطقی گرفته باشید و با هم خوشبخت بشید.

8. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31001
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من که الان نمی خوام اقدامی کنم.خودم متوجهم که سنش کمه و الان خیلی زوده

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31001
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdipoop نمایش پست ها
    شما هنوز به بلوغ فکری نرسیدید!نه واقعا اصلا همه بگن خوبه و...به نظر خودتون عاقلانه هست؟
    شما چطور اینقدر راحت تشخیص میدی که من به بلوغ فکری نرسیدم!!من آدم منطقی هستم و الانم نمی خوام اقدام کنم که

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31001
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    آخی دختر دایی ، آدم یاد آهنگ دختر دایی آغاسی می افته . اما در مورد این ازدواج، باید بگم خوبه منتهی اگر 10 سال صبر کنید که اون بشه 24 سالش و شما بشه 34 سالتون. اونوقت خیلی ازدواج خوبی می شه. اما الان هم اون خیلی سن پایینی داره هم شما . به نظر من حداقل تا 3-4 سال دیگه صبر کنید که ایشون بشه 17-18 سالش که بهتر بتونه تصمیم گیری کنه و شما هم همینطور.ولی بدون احساس و منطقی تصمیم بگیرید چون معمولا ازدواجهای فامیلی اگه منجر به ازدواج خوبی نشه به فامیل کشیده می شه و میونه همه رو بهم می زنه.اما من باز هم آرزو می کنم که تصمیم منطقی گرفته باشید و با هم خوشبخت بشید.
    عزیز منم همین تصمیم رو دارم و کاملا متوجهم که دخترداییم سنش کمه و الان تو دوره سنی حساسیه و هنوز نمی تونه تصمیم درستی برای زندگیش بگیره.من آدم منطقی هستم و همیشه سعی می کنم احساسی تصمیم نگیرم.اما این حسیه که به وجود اومده و هرکاری می کنم نمی تونم حسم به این دختر نادیده بگیرم و از این می ترسم که اگر با دختر دیگه ای ازدواج کنم و بعد باز هم به دختر داییم حسی داشته باشم،اون موقع فاجعه ای رخ میده و اوضاع خیلی بد میشه.منم تصمیم ندارم الان اقدامی کنم و می خوام حداقلش 3 4 سالی صبر کنم تا اونم به سنی برسه که بتونه انتخاب درست بکنه

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31001
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از همه دوستانی که تا اینجا نظر دادید.سپاس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)