نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مخالفت خانواده به ازدواج ، انتخاب خودم به علت تک فرزند پسر بودن

3231
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1143
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده به ازدواج ، انتخاب خودم به علت تک فرزند پسر بودن

سلام.من 2 سال از دختری خوشم اومده و احساس میکنم که معیار های مورد نظرم را دارد.خانواده بنده مخالف این ازدواج هستند چون اولا بنده تک فرزند پسر هستم.دوما تموم اعضای اطراف ازدواج سنتی داشتند و اونایی که با هم آشنا شدن و ازداج کردن دچار مشکل شدند.این مشکلات بی اعتمادی خانوادم رو به همراه داره که مخالف ازدواجم هستند.به نظرم کسایی که با هم ازدواج کردن و دچار مشکل شدند دلایلی داره که خودشون مقصرن.اولا سن کم انها دوما خیلی کوتاه بودن پروسه آشنایی و ازدواج سریع آنها و بعد دخالت بیش از حد خانواده ها
    این مشکلات جلو راهم هستند.خانوادم به هیچ عنوان راضی نمیشن و حتی چند بار به خونه دختره زنگ زدن که به اسطلاح دست از سر پسرمون ور دار
    خلاصه خانوادم از خانواده اونا برداشت بد دارن چون شاکن تهران هستند و خودمون شهرستان ولی در واقع اینجور نیست
    پدر دختر همشهری ما هستند و عمو و عمه های طرف همشهری هستیم
    ما هروقت مخالفت میکنیم ماردمون دست به قلبش میگیره و پدرمون میزنه زیر گریه و از این حرفا
    قابل ذکر که همین جریان 5 سال پیش به وجود اومد که بخاطر خانوادم بنده منصرف شدم و احساس دارم که اونا به اطاعت و کوتاه اومدن بنده عادت کرده اند
    حرف اونا اینه که ما چون آرزو داریم باید خودمدون زن واست انتخاب کنیم و تو میتونی قبول کنی
    بنده دانشجو شهر اصفهانم و اومدم دانشگاه و مدتی اصلا تماس ندارم با خانوادم و اونا هم هیچ تمایلی به تماس ندارن و تماسی نگرفتن
    لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مخالفت خانواده به ازدواج ، انتخاب خودم به علت تک فرزند پسر بودن

age bekhai be khatere khanevadat sokot koni motmaen bash faghat khodet zarar mikoni sai kon ba dalil ghaneeshon koni

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1276
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مخالفت خانواده به ازدواج ، انتخاب خودم به علت تک فرزند پسر بودن

سلام منم همچین مشکلی دارم ولی خیلی وخیم تر دختری که 5 از من بزرگتره رابطمون رابطه دوستی بود من خیلی اذیتش می کردم ولی به هر حال موند باهام دوسم داشت بخاطر همین منم واقعا عاشقش شدم باهم ************ داشتیم و پرده بکارتش زدم با خانوادم صحبت کردم سخت مخالفت کردن چندین بار خانوادم زنگ زدن بهش و خیلی بد باهاش حرفیدن تا کم کم نسبت بمن سرد شد میگید من چی کار کنم دارم دیونه میشم بخاطر پستی که دارن و سنتای قلتشون دارن لهم میکنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)