نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رهایی از مشکل خودارضایی

1169
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29466
    تشکـر
    176
    تشکر شده 51 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    8

رهایی از مشکل خودارضایی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان من با یک موضوعی روبرو هستم که همین تا به امروز باعث شده در ترک کامل عمل خودارضایی دچار مشکل شوم
    موضوع از این قرار است که زمانی که تصمیم ترک کامل و طولانی مدت این عمل را دارم بعد از گذشت مدت زمان تقریباً دو هفته در لحظات خستگی شدید مثل بعد از یک فاز درس خواندن 2 ساعتی یا بازگشتن از خرید و ... که احساس خستگی زیاد میکنم و به خانه برمیگردم و میخوام استراحت کنم در خلال خستگیم یک ضعف شدید در اعضای بدنم که ناشی از نیاز جنسی هست حس میکنم.(دلیلش هم این هست که در این زمان خستگی ذهنم دنبال ساخت فانتزی میره چه عاطفی چه جنسی و انگار یک ضعف شدید از درون حس میکنم جوری که گاهی صدایی از درون حس میکنم که رضایت به خودارضایی یا تماشای فیلم میده.)
    من با هر دوی این ها دارم مبارزه میکنم هفته ای سه شب استخر توی برنامم گذاشتم اما بازم دچار این حس میشم اما خب سخت هست و متاسفانه انسان در ترک این اعتیاد تنهاست و این مشکل هم در تنهایی آدم رو اذیت میکنه.
    یکم زیادی صادقانه حرف زدم امیدوارم حرف بدی نزده باشم
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل در رهایی یک مشکل

نقل قول نوشته اصلی توسط Tabnak7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان من با یک موضوعی روبرو هستم که همین تا به امروز باعث شده در ترک کامل عمل خودارضایی دچار مشکل شوم
    موضوع از این قرار است که زمانی که تصمیم ترک کامل و طولانی مدت این عمل را دارم بعد از گذشت مدت زمان تقریباً دو هفته در لحظات خستگی شدید مثل بعد از یک فاز درس خواندن 2 ساعتی یا بازگشتن از خرید و ... که احساس خستگی زیاد میکنم و به خانه برمیگردم و میخوام استراحت کنم در خلال خستگیم یک ضعف شدید در اعضای بدنم که ناشی از نیاز جنسی هست حس میکنم.(دلیلش هم این هست که در این زمان خستگی ذهنم دنبال ساخت فانتزی میره چه عاطفی چه جنسی و انگار یک ضعف شدید از درون حس میکنم جوری که گاهی صدایی از درون حس میکنم که رضایت به خودارضایی یا تماشای فیلم میده.)
    من با هر دوی این ها دارم مبارزه میکنم هفته ای سه شب استخر توی برنامم گذاشتم اما بازم دچار این حس میشم اما خب سخت هست و متاسفانه انسان در ترک این اعتیاد تنهاست و این مشکل هم در تنهایی آدم رو اذیت میکنه.
    یکم زیادی صادقانه حرف زدم امیدوارم حرف بدی نزده باشم
    ممنون
    قدم اول در این مشکل همین تحریک شدنه

و تا وقتی که بتونید خودتون رو از این تحریک دور نگه دارید میتونید وارد فاز خودارضایی نشید

بطور ساده وقتی در چنین حالتی قرار میگیرید باید موقعیت خودتون رو ترک کنید مثلا" به کاری مشغول بشید با کسی حرف بزنید

و گرنه این حالت کاملا" طبیعی هست و خود شما با اراده خودتون میتونید کنترلش کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32933
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رهایی از مشکل خودارضایی

سلام من جوان 25 ساله و مذهبی هستم که دچار خود ارضایی شده ام وبه شدت احساس گناه میکنم به طوری که دچار افسردگی ناشی از گناه شده ام
    لطفا کمکم کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)