نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: لک روی پوست صورت و ارتباط ان با ازدواج

2033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21886
    تشکـر
    30
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

لک روی پوست صورت و ارتباط ان با ازدواج

سلام خدمت تمام دوستان
    من يه سوال داشتم و اونم اینکه بنده حدود 4 سال هستش که لک های سفیدی روی پوستم ایجاد میشه البته با پیگیری های زیادی که تو این مدت داشتم الان حدود یک سال و نیم میشه که لک جدید ایجاد نشده و قبلی ها هم دارن خوب میشن و فقط در کل بدنم چهار تا لک باقیمانده که از بین رفتنشون داره خیلی طولانی میشه حالا مشکلی که بنده دارم اینه که همش تو فکرمه وقتی برام خواستگار میاد چه جوری اینو بهش بگم و آیا قبول میکنه یا نه.من از لحاظ خانوادگی و ظاهر و اندام و تحصیلات همش خوب هستم و فقط همین یه مشکل رو دارم.که یه مدت هم تو شهرمان میرفتم استخر بعد از اون مدت به گوشم رسید که ميگفتن فلانی همچین مشکلی داره و از اون موقع به بعد خواستگارام کمتر شدند . البته لک هام با وجود کرم اصلا دیده نميشن اما زمانی که صورتم رو میشویم دیده میشن.
    مشکل دیگه ای که دارم اینه که حتی اگر خواستگارم با این قضیه مشکلی نداشت و ما ازدواج کردیم حس میکنم تا زمانی که اینا خوب بشن من جلوی همسرم همش سرافکنده ام...
    و میخواستم ببینم واسه ی مردها این مساله چقدر حائز اهمیت هستش؟ و اینکه اگر کسی راه حلی داره برای درمانش ممنون میشم راهنمایی کنید.
    چون الان هم فردی بهم پیشنهاد ازدواج داده اما همش با خودم فکر میکنم روزی که بیاد خواستگاری چه جوری بهش بگم و آیا قبول میکنه این مساله رو؟
    باید بگم بنده 23 سالم هستش و واقعا احساس میکنم دیگه باید ازدواج کنم چون تنهایی سختم هستش دیگه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : لک روی پوست صورت و ارتباط ان با ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره 223 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان
    من يه سوال داشتم و اونم اینکه بنده حدود 4 سال هستش که لک های سفیدی روی پوستم ایجاد میشه البته با پیگیری های زیادی که تو این مدت داشتم الان حدود یک سال و نیم میشه که لک جدید ایجاد نشده و قبلی ها هم دارن خوب میشن و فقط در کل بدنم چهار تا لک باقیمانده که از بین رفتنشون داره خیلی طولانی میشه حالا مشکلی که بنده دارم اینه که همش تو فکرمه وقتی برام خواستگار میاد چه جوری اینو بهش بگم و آیا قبول میکنه یا نه.من از لحاظ خانوادگی و ظاهر و اندام و تحصیلات همش خوب هستم و فقط همین یه مشکل رو دارم.که یه مدت هم تو شهرمان میرفتم استخر بعد از اون مدت به گوشم رسید که ميگفتن فلانی همچین مشکلی داره و از اون موقع به بعد خواستگارام کمتر شدند . البته لک هام با وجود کرم اصلا دیده نميشن اما زمانی که صورتم رو میشویم دیده میشن.
    مشکل دیگه ای که دارم اینه که حتی اگر خواستگارم با این قضیه مشکلی نداشت و ما ازدواج کردیم حس میکنم تا زمانی که اینا خوب بشن من جلوی همسرم همش سرافکنده ام...
    و میخواستم ببینم واسه ی مردها این مساله چقدر حائز اهمیت هستش؟ و اینکه اگر کسی راه حلی داره برای درمانش ممنون میشم راهنمایی کنید.
    چون الان هم فردی بهم پیشنهاد ازدواج داده اما همش با خودم فکر میکنم روزی که بیاد خواستگاری چه جوری بهش بگم و آیا قبول میکنه این مساله رو؟
    باید بگم بنده 23 سالم هستش و واقعا احساس میکنم دیگه باید ازدواج کنم چون تنهایی سختم هستش دیگه.
    اون فردی که بهتون پیشنهاد ازدواج داده مگه شما را ندیده؟
    زندگی خیلی فراتر از چند تا لک کوچیکه، اصلا نگران نباشید انشاالله قسمتتون که بشه نیمه گمشدتونو پیدا میکنید.
    با آرزوی خوشبختی
    ویرایش توسط Mohammad313 : 09-26-2016 در ساعت 03:18 PM

3. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

برای پسری که اهل زندگی باشه فقط به دل نشستن دختر خانم براش کفایت میکنه و بیشتر از ظاهر به باطن اون خانم دقت میکنه..

اینکه این لکع ها چی هستن و علت ایجاد و روند بهبودیشون چجوری هست رو باید از پزشک متخصص پوست و مو پیگیر باشید ... معمولا مشکلات پوستی نیاز به صبر بیشتری دارن پس جای نگرانی نیست...

هر موردی هم امد حتما این مساله رو باهاش درمیون بزارید و از روند بهبودی و درمانش بگید .

برای ازدواج هم عجله نکنید شما تازه اول جوونی هستید و هنوز جا دارین که خواستگارها پاشنه در رو بکنن

5. 3 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21886
    تشکـر
    30
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    اون فردی که بهتون پیشنهاد ازدواج داده مگه شما را ندیده؟
    زندگی خیلی فراتر از چند تا لک کوچیکه، اصلا نگران نباشید انشاالله قسمتتون که بشه نیمه گمشدتونو پیدا میکنید.
    با آرزوی خوشبختی

بله ایشون من رو دیده هم از نزدیک هم تو عکس اما میگم که با کرم اصلا دیده نمیشه مگر اینکه صورتمو بشورم.
    راستش تو شهر ما دیگه الان کوچیکتر ازمن دارن ازدواج میکنن.. نميدونم اما تو دوره زمونه الان ظاهر واسه پسرا خیلی مهم تلقی میشه.

7. کاربران زیر از زهره 223 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21886
    تشکـر
    30
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    برای پسری که اهل زندگی باشه فقط به دل نشستن دختر خانم براش کفایت میکنه و بیشتر از ظاهر به باطن اون خانم دقت میکنه..

اینکه این لکع ها چی هستن و علت ایجاد و روند بهبودیشون چجوری هست رو باید از پزشک متخصص پوست و مو پیگیر باشید ... معمولا مشکلات پوستی نیاز به صبر بیشتری دارن پس جای نگرانی نیست...

هر موردی هم امد حتما این مساله رو باهاش درمیون بزارید و از روند بهبودی و درمانش بگید .

برای ازدواج هم عجله نکنید شما تازه اول جوونی هستید و هنوز جا دارین که خواستگارها پاشنه در رو بکنن

من واسه درمانش پیگیری های زیادی انجام دادم و دکتر پوست زیاد رفتم راه درمانش هم پیدا کردم اما خب زمان میبره تا کاملا خوب بشه .
    بیشتر نگرانیم از این هستش بهشون بگم و قبول نکنن. البته یه بار به یکی از خواستگارام گفتم گفت من که نمی بینم و باهاش مشکلی ندارم . اما خب بعدها فهمیدم ایشون کلا به زور خونواده اش اومده بود و قصد ازدواج نداشت.که ردشون کردم.
    اما در کل این مساله بزرگترین مشکل زندگیم شده و هیچ حوزه نمیتونم باهاش کنار بیام.
    دوست دارم بدونم تا چه حد این مساله واسه آقایون مهمه.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

من واسه درمانش پیگیری های زیادی انجام دادم و دکتر پوست زیاد رفتم راه درمانش هم پیدا کردم اما خب زمان میبره تا کاملا خوب بشه .
    بیشتر نگرانیم از این هستش بهشون بگم و قبول نکنن. البته یه بار به یکی از خواستگارام گفتم گفت من که نمی بینم و باهاش مشکلی ندارم . اما خب بعدها فهمیدم ایشون کلا به زور خونواده اش اومده بود و قصد ازدواج نداشت.که ردشون کردم.
    اما در کل این مساله بزرگترین مشکل زندگیم شده و هیچ حوزه نمیتونم باهاش کنار بیام.
    دوست دارم بدونم تا چه حد این مساله واسه آقایون مهمه.
    منم عرض کردم کسی که واقعا بخواد زندگی کنه این چیزا برلش در اولویت نیست ... شما فعلا روند درمان رو دنبال کنید و این مساله رو انقدر بزرگش نکنید چون بزودی با کمی حوصله برطرف میشه
    با ارزوی سلامتی و موفقیت

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

بله ایشون من رو دیده هم از نزدیک هم تو عکس اما میگم که با کرم اصلا دیده نمیشه مگر اینکه صورتمو بشورم.
    راستش تو شهر ما دیگه الان کوچیکتر ازمن دارن ازدواج میکنن.. نميدونم اما تو دوره زمونه الان ظاهر واسه پسرا خیلی مهم تلقی میشه.
    پیگیر درمانتون باشید ولی خیالتون راحت خیلی اتفاق مهمی نیست که ذهنتون رو خراب کنید بخاطرش برای یه پسر نجابت، حجب و حیا، خانواده دار بودن و شخصیت و فرهنگ دختر خیلی مهم تره درسته زیبایی هم مهمه ولی چند تا لک کوچیک کلیت زیبایی را تحت تاثیر قرار نمیده و کسی که سطح فکرش در حد چند تا لک کوچیک شما باشه بهتر که خواستگاریتون نیاد.

11. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21886
    تشکـر
    30
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    منم عرض کردم کسی که واقعا بخواد زندگی کنه این چیزا برلش در اولویت نیست ... شما فعلا روند درمان رو دنبال کنید و این مساله رو انقدر بزرگش نکنید چون بزودی با کمی حوصله برطرف میشه
    با ارزوی سلامتی و موفقیت
    ممنونم از لطفتون . کلیه روحیه گرفتم.
    متشکرم.

13. کاربران زیر از زهره 223 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21886
    تشکـر
    30
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    پیگیر درمانتون باشید ولی خیالتون راحت خیلی اتفاق مهمی نیست که ذهنتون رو خراب کنید بخاطرش برای یه پسر نجابت، حجب و حیا، خانواده دار بودن و شخصیت و فرهنگ دختر خیلی مهم تره درسته زیبایی هم مهمه ولی چند تا لک کوچیک کلیت زیبایی را تحت تاثیر قرار نمیده و کسی که سطح فکرش در حد چند تا لک کوچیک شما باشه بهتر که خواستگاریتون نیاد.

این حرفتان خيلي خوب بود که کسی که طرز فکرش در حد چن تا لک باشه همون بهتر نباشه.واقعا هم درست ميفرماييد ..خیلی خیلی ممنونم لطف کردین.
    متشکر.

15. 2 کاربران زیر از زهره 223 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)