نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بازی و دنیای مجازی

1117
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

بازی و دنیای مجازی

سلام وخسته نباشید دوستان من تازه عضوانجمن شدم امیدوارم بتونیم بهم تو حل مشکلات کمک کنیم؛مشکل من ی مشکل امروزی هس که دامن گیر خعلی هاست؛برادرمن ی پسرمتاهل 24ساله هس متاسفانه همیشه بعد از کارش تبلت بدست تو خونه هس و گاهی بازی میکنه گاهی هم تو فضای مجازی با دوستاش گروه تشکیل دادن اونجا سرگرمه؛ی مدت مادروپدرم بهش تذکر میدادن گوش نمیداد؛الان هم سراین موضوع با همسرش بحث میکنن و من تازگیها متوجه شدم یواشکی و ب دور از چشم مامان و بابام و همسرش باتبلت بازی میکنه و از اونجایی ک زیاد ب حرف گوش نمیده منم نمیتونم چیزی بگم من موندم بحث و ناراحتیهایی که ب وجود میاد؛لطفا اگه میشه راهنمایی کنین ک چیکار کنم تا از وابستگی به تبلت دست بکشه ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بازی و دنیای مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط zoli نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید دوستان من تازه عضوانجمن شدم امیدوارم بتونیم بهم تو حل مشکلات کمک کنیم؛مشکل من ی مشکل امروزی هس که دامن گیر خعلی هاست؛برادرمن ی پسرمتاهل 24ساله هس متاسفانه همیشه بعد از کارش تبلت بدست تو خونه هس و گاهی بازی میکنه گاهی هم تو فضای مجازی با دوستاش گروه تشکیل دادن اونجا سرگرمه؛ی مدت مادروپدرم بهش تذکر میدادن گوش نمیداد؛الان هم سراین موضوع با همسرش بحث میکنن و من تازگیها متوجه شدم یواشکی و ب دور از چشم مامان و بابام و همسرش باتبلت بازی میکنه و از اونجایی ک زیاد ب حرف گوش نمیده منم نمیتونم چیزی بگم من موندم بحث و ناراحتیهایی که ب وجود میاد؛لطفا اگه میشه راهنمایی کنین ک چیکار کنم تا از وابستگی به تبلت دست بکشه ممنون.

اولا ایشون 24 سال سن داره و بهتر از هر کسی میدونه که چه چیزی به مصلحت زندگیش هست

پس بهتره در این مورد و در زندگی شخصی ایشون دخالت نکنید

چون این مورد گریبانگیر خیلی از افراد هست و تا شخص خودش تمایل و اراده به مدیریت زمانش نداشته باشه انتظاری نباید از ایشون و هیچ فردی داشته باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط zoli نمایش پست ها
    سلام به شما.

همونطور که جناب فرخ فرمودند این موضوع به شمایی که خواهر ایشون هستید خیلی ارتباط پیدا نمیکنه.

راهکار هایی وجود داره که همسرش باید انجام بده تا بتونه ایشون رو جذب خودش بکنه تا بتونه کمی ایشون رو از این فضا دور کنه.

یکی از اون مسائلی که خیلی میتونه مهم باشه اینه که در زمانی که ایشون تبلت دستش نیست به نوعی رفتار کنه که حس خوبی به ایشون القا بشه.

مثلا اینکه چقدر حس خوبی بهم میدی که تبلت دستت نیست.(این رو پدر و مادرتون هم میتونه انجام بدن.)

در زمانی که ایشون تبلت به دست هستن نشون دادن حساسیت بیش از حد باعث میشه آتیش

لجاجت ایشون شعله ور تر بشه.و از سر لج هم که شده مدت زمان استفاده ش رو بیشتر کنه.

در این رابطه پدر و مادرتون باید بدونن که اصلا نباید در این زمینه خیلی به برادرتون گیر بدن و بدونید ه بعد از مدتی این موضوع کم کم در برادرتون کتر میشه.

کار دیگه ای که زن برادرتون میتونه انجام بده این هست که کار برای برادرتون بتراشه.کاری که حس خوب به براتون القا کنه.

5. 4 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

از اقای فرخ وmahdianshakibممنونم بابت راهنماییهاشون.

7. کاربران زیر از zoli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

اینکه یه نفر به یه کاری علاقه داره خب از خصوصیات اخلاقی اون هستش و نمیشه بهش زیاد گیر داد که پی چیزی و که دوست داره نگیره. به نظر من عوض اینکه بهش تذکر بدید سعی کنید که تو عمل بهش نشون بدید. همسر منهم یه مدت همینجوری بود این بازی کلش تمام زندگیمون رو از هم جدا کرده بود . اما من کار دیگه ای کردم خودمم شروع کردم به رفتن توی اینترنت و اینور اون ور زدن ، بعد یهو به خودش اومد دید که من بهش کاری ندارم و کار خودم رو می کنم و بدون وجود اون احساس کمبود نمی کنم ، خیلی از این کاراش رو کم کرد ، نمی گم که دیگه کلا کلش نمی ره اما شاید شبی نیم ساعت ، بقیه شب کنار همیم و داریم با هم حرف می زنیم و کیف می کنیم.
    بعضی هام هستن که مثل زن داداشم خودشون هم کلش ریختن و پابه پای همسرشون بازی می کنن و تازه پیگیرم هستن خیلی ، اونا که از منم موفق ترن تو زندگیشون ، یعنی شاید راجع به اون بازی دو ساعت با هم حرف بزنن و لذت هم ببرن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)