نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مادر شوهر بد

934
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31370
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مادر شوهر بد

سلام خدمت شما مشاور محترم
    من 22سالمه و الان 1 ساله عقدم شوهرم توی شهر دیگس هر وقت که میرم خونه پدر شوهرم از دست مادرشوهرم با شوهرم نمیتونیم دوتایی بریم بیرون و مادرش همیشه زودتر از من آمادس تا با ما بیاد بیرون هرچی به شوهرم میگم دوتایی بربم من اینجوری اذیت میشم میگه نمیتونم به مامانم بگم با ما نیا چه کار کنم ؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط سمیرا123 : 10-04-2016 در ساعت 12:29 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مادر شوهر بد

سلام ان شاالله خوشبخت بشین بنظرم بهتره مستقیم به همسرتون نگید مادرت با ما نیاد مثلا بهش بگو میشه یه بار تنهایی بریم بیرون باهم تو زمان مناسب بگو بهش ببین چطور بگی تاثیر داره مدیریت کن نه اینکه جبهه بگیری سعی کن با حرفای منطقی شوهرت جذب خودت کنی مثلا بهش بگو منم بدم نمیاد مادرت میاد با ما ولی من دوس دارم یه بارم تنهایی باهات باشم شما خودتون همسرتونو میشناسین میدونین چطوریهسعی کنین مدیریت کنید

3. کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مادر شوهر بد

دخالت مادرشوهر قبل از ازدواج
    دختر 23 ساله که به تازگی عقد کرده، در حال تهیه و تدارک کارهای عروسی هستند اما از دست مادرشوهرش به ستوه آمده، مادر شوهرش مدام در مورد مسائل مختلف نظر می دهد و دلش می خواهد در انجام تمام کارهای عروسی حضور داشته باشد. بعضی وقت ها نظرات او را می پذیرد اما گاهی هم پیش می آید که نظر مادر شوهر با او کاملا متفاوت است و او هم به شوهرش غر می زند و از او می خواهد که مادرش را از این همه دخالت منصرف کند. نگران است که مبادا این دخالت ها بعد از ازدواج هم ادامه داشته باشند. چطور باید با این رفتار ها کنار بیاید؟

راه حل: برای کاهش این قبیل مشکلات بهتر است که همراه با همسرتان به تنهایی به خرید و انجام تدارکات عروسی بروید. اگر خودتان همراه با مادر یا سایر اقوام هستید نباید انتظار داشته باشید که همسرتان تنها باشد. در این صورت مادر او هم همراهی اش می آید. هر دوی شما باید به خانواده هایتان توضیح دهید که می خواهید دو نفری باهم کارها را انجام دهید. اگر در ابتدا اجازه دهید دخالت در زندگی شما وجود داشته باشد کنترل آن بعد از ازدواج سخت می شود واین موارد بستگی به رفتارهای خودتان دارد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد