نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خوشبختی یا حماقت ؟

621
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

خوشبختی یا حماقت ؟

با سلام
    قبلا پست گذاشتم نمیدونم یادتون هست یا نه (البته پست های قبلیم کمی پریشون بود مثل حالی که داشتم )

ولی میخام دوباره نظراتتون رو بدوونم

قضیه ازاونجا شروع شد که من دو سال پیش با پسری در دانشگا اشنا شدم و هر دو به نیت ازدواج ما هم حرف زدیم

هر دو صداقت داشتیم ولی وقتی اقدام به خواستگاری شد خانواده پسره رفتار ناشایستی از خود بروز دادن

چون پدرم مخالفت میکرد و پسرشون به هیچ وجه راضی به از دست دادن من نبود و هنوزم اینطوری هست

تماس میگرفتن با خونمون و هر چی دلشون میخاست درمورد من میگفتن و تهمت بهم میزدن و من و خانوادم
    جواب تماس هاشون رو ندادیم (اینو بگم من تنها پسری که باهاش حرف زدم همین بود اونم به نیت ازدواج )

ما به نیت ازدواج با هم بودیم حتی من به پسره گفتم که ما دیگه نباید ادامه بدیم چون خانوادت راضی نیستن
    گفت خودت بهم قول دادی تا اخرش هستی منم تنهات نمیزارم پشتت هستم حمایتت میکنم

من گفتم من قولی که دادم برا وقتی بود که خانوادم ناراضی بودن نه الان که خانوادت دارن اینکارارو میکنن

من هنوز عروس شما نشدم اینطوری میکنن

چون من و خانوادم واقعا اروم هستیم و ادمایی نیستیم که
    بخایم کار غیر منطقی بکنیم و لج کنیم و زندگیمونو داغون کنیم

چن روز پیش به عشقم گفتم که تموم کنیم همه چیو این قضیه درست نمیشه خانوادت تورو قانع کنن که دور منو خط بکشی چرا زنگ میزنن خونه ما هرچی میخان میگن

بعد قلبش درد گرفت زبونش بند اومده بود بعد تماس گرفتم متوجه شدم اینطوری شده اول فک کردم داره دروغ میگه
    ولی دروغ نبود نمیتونست حرف بزنه

گفت باید به خانوادش نشون بده که کارشون اشتباه بوده میگه من کاری میکنم که دیگه چیزی نتونن به تو بگن خونمون دور از خانوادم میگیرم و بعد چن سال که وضعمون بهتر شد میریم تهران دیگه اصلا نمیتونن دخالت کنن

میگه من اطرافیانمو تو این مدت شناختم و نمیزارم زندگیم و ایندم خراب کنن

من تو رو از خدا خاستم تا اخر هم تنهات نمیزارم

الان میگه نمیتونه بدون من زندگی کنه و تنها من براش مهم هستم قرار شده من تنها صبر کنم و اون با خانوادش حرف بزنه و تکلیفش معلوم بشه میگه اگه خانوادم راضی نشدن

و خودش پدرم راضی کنه و تمام سختی ها و حرفایی که کشیدم برام جبران کنه

من چیکار کنم ؟؟؟ نه میتونم عشقم تنها بزارم نه میتونم مقابل خانوادم بایستم و نه میتونم در برابر رفتار زشت خانوادش دووم بیارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خوشبختی یا حماقت ؟ بنظرت کدام نتیجش میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 9821 نمایش پست ها
    درود بر شمابه مشاور مراجعه کنیدبا هدف این که بدونید با ایشون خوشبخت می شید یا خیرچون اگر بشید، می تونید دور از خانواده ی همسرتون زندگی کنیداما اگر نشید، سخت می شه بعدا.حتما سریع تر به مشاور مراجعه کنیدضمنا بدونید که آیا ایشون می تونن با زندگی به دور از خانواده شون و بدون حمایتشون، برای شما زندگی خوبی فراهم کنن؟با اطلاع خانواده ی خودتون که دوستشون دارید، به مشاور مراجعه کنید و در صورت لزوم با پسره بریدتا به خیر ختم شه.ضمنا شما وابسته به کسی نیستیداگر مشاور یا پدرتون این ازدواج رو صلاح نمی دونن، خودتون عاقلانه ختمش کنید.ازدواج باید عاقلانه باشه و زندگی عاشقانه،اونایی که ازدواج عاشقانه دارن اما عاقلانه نیست، حماقته چرا که زندگی عاشقانه نخواهند داشت.
    خانوادم میخواهند با پسری که مطابق میل اونا هست ازدواج کنم و فقط 15 درصد تصمیم من میمونهبه مشاوره دسترسی ندارم و نمیتونم مراجعه کنم چون پدرم مخالف این ازدواج و از مراجعه به مشاور هم خوشش نمیاد الان من موندم و ..بی خیال بگذریم ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)