نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کینه دوزی و اعتماد بیش ازانداره

928
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31595
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کینه دوزی و اعتماد بیش ازانداره

با عرض سلام
    دختر نسبتا متدینی هستم که دو سال یکجا کار میکردم که دوتا ازهمکارانم باهم آشنا و رابطه دوستی (دختر و پسر)باهم داشتند و ابتدا من فهمیدم اماهیچ نگفتم تا اینکه صاحبکارم خودش فهمید و از من کمک خواست تا با دختر صحبت کنم اما گفتم که دختر است و شاید فکر کند که حسودی می کنم بنابراین به سختی با پسر حرف زدم وپس از کلی بحث کمکش کردم تا تمام شد و او از من تشکر کرد و گفت خواهر ندارم و تو را مثل خواهرم میبینم از آن زمان بود که من را خواهرخطاب می کرد وکمی صمیمی تر شده بود و همش به بهانه تشکر کارهایی برای من میکرداما اصلا حرف ازدواج و رابطه ای بااو نداشتم البته گاهی پیامهایی میداد که من خیلی کوتاه جواب میدادم اما اعتماد زیادی بهش داشتم تااینکه صاحب کارم شک کرد و من ترسیدم وبا صاحب کارم وزنش صحبت کردم بعددوروزم اومدم بیرون وقتی بیرون اومدم دیگه کلا باهام قهر کرد وحتی جواب تلفنمم دیگه نمیداد تا اینکه صاحبکارم زنگ زد و حللالیت طلبید(صاحب کارم)و گفت بیا وبرگشتم اما دیگه سنگین بودم و رابطه ای باهاش نداشتم بااینکه صاحب کارم نمیخواست حس سنگینی حاکم باشد اما بعد از سه ماه که به سفر رفتم وقتی برگشتم گفت دیگه نیا وحقوقم نصفه داد الان بعد از گذشت هفت ماه هنوز ناراحتم حتی نوشته ای هم فرستادم برایشان اما جوابی ندادند حداقل بگویند چه کرده بودم وبرخلاف آنکه بخواهم کینه یشان را بدل گرفتم لطفا کمکم کنید حقایق را بتوانم بفهمم و کینه ای بدل نگیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : کینه دوزی و اعتماد بیش ازانداره

لازم نیست کاری بکنید
    به صلاحتون هست دنبال کار دیگه ای باشید و بی خیال اونا
    امضای ایشان
    ​یا علی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    اولا مشکل شما این بوده که تو روابط دو تا کارمند دیگه دخالت کردید ، این اصلا ربطی به شما نداشته که دخالت کنید ، ممکنه که از من ناراحت بشید که رک اینو به شما می گم اما وقتی شما تو روابط دو نفر که همسطح خودتون هستن دخالت می کنین معمولا جنبه خوبی نداره و ممکنه که شما قصد خیر داشته باشید اما تو خیلی از موارد چوبش رو شما می خورید که تو این مساله هم دیدید که شما هم بی نصیب نموندید.
    در ضمن همیشه اون چیزی که تو ذهن شما هست تو ذهن بقیه نیست اونا هم حتما پیش خودشون فکرهایی کردن که به شما گفتن که نیا ، خیلی احتمالها می تونه داشته باشه از خشک شدن روابط کارمندها بگیرید تا اینکه امکان داره که اون آقا هم حرفهایی پشت سر شما زده باشه.
    به هر حال بهتره دنبال کار دیگه باشید و سعی کنید که اصلا وارد اینجور بحث ها و قضیه ها نشید فقط کافیه بگید من روم نمی شه که تو این مسائل دخالت کنم لطفا خودتون بهشون گوشزد کنید. و یا اینکه تذکر از جانب شما باشه که رئیس هستید بیشتر تاثیر داره تا از طرف من و ممکنه که از من ناراحت بشن.
    همین یک جمله شما رو از این همه داستان دور نگه داشته بود.
    حالا هم اصلا خودتون رو ناراحت نکنین چیزی که زیاده کاره . امیدوارم که یه کار با محیط و شرایط بهتر پیدا کنین.

4. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    تشکر شده 43 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    8

به نظرم اگه مجبور نیستید و میتونید با درامد کم هم زندگی رو بچرخونید کار نکنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)