نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: عشق بی نهایت منطقی

2804
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق بی نهایت منطقی

سلام به همه دنبال کننده ها و پاسخ دهنده ها !
    واقعیت اینه که من تازه دو ماهی میشه که وارد دانشگاه شدم و طبق سنجیدن هایی که داشتم ، به این نتیجه رسیدم از یه دختری که اهل تهران هست و سر و سنگینه خوشم اومده که البته ایشون هم به غیر از من زیاد با کسی گرم نمیگیره . شاید این نشونه ی خاصی نباشه که من بتونم بر اساس اون جلو برم و قطعا به شناخت بیشتری لازم دارم . سر و سنگین و متین و با وقار که البته امیدوارم هر چی بیشتر با هم آشنا میشیم ، همین ویژگی ها باقی بمونه . دختر خوبی نشون داده خودشو تا الان و خب اگه اون چیزی که بهش فکر میکنم باشه ، هر کاری میکنم تا ازدواج کنیم . یه مشکل اینه که من نمیدونم چطوری بشناسمش چون میترسم اگه جلو برم ، بیشتر وابسته بشم و به جای شناخت ، احساساتم جلوی چشمم رو بگیره . دومین مشکل اینه که ایشون اهل شهر بزرگی همچون تهرانه و من ساکن اصفهان که از لحاظ مسافت و جغرافیایی یه کمی شاید عجیب به نظر برسه . سومین مشکل اینه که نمیدونم چطور ابراز علاقه کنم بهش که ناراحت نشه . میدونم که علاقه ای بینمون هست که میترسه لو بره و سعی داره که اونو پنهان کنه ! خواهشا کمک کنید که این مشکلات حل بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشق بی نهایت منطقی

سلام
    نیاز نیست رابطه عاطفی شکل بگیره
    اگه موقعیت ازدواج دارید از لحاظ مالی
    یکروز بهشون بگید که اگر میشه یه چندساعتی بهتون وقت بدن تا باهاشون صحبت کنید
    خیلی جدی و منطقی باهاشون صحبت کنید و بگید که بهشون علاقمند هستید
    بهشون بگید اگر خودشون و خانوادشون اجازه میدن یه مدتی باهم صحبت کنید و
    راجب معیارا هم صحبت کنید بگید اهل دوستی بی اساس نیستید و برای ازدواج قصد دارید باهاشون اشنا بشید
    میتونید راجب خلق و خوتون و رسم رسومتون صحبت کنید و راجب محل زندگی شاید
    به توافق رسیدید
    نیاز نیست رابطه عاشقانه برقرار کنید تا اگر به هم نخورید جفتتون ضربه بخورید
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-M2 نمایش پست ها
    سلام به همه دنبال کننده ها و پاسخ دهنده ها !
    واقعیت اینه که من تازه دو ماهی میشه که وارد دانشگاه شدم و طبق سنجیدن هایی که داشتم ، به این نتیجه رسیدم از یه دختری که اهل تهران هست و سر و سنگینه خوشم اومده که البته ایشون هم به غیر از من زیاد با کسی گرم نمیگیره . شاید این نشونه ی خاصی نباشه که من بتونم بر اساس اون جلو برم و قطعا به شناخت بیشتری لازم دارم . سر و سنگین و متین و با وقار که البته امیدوارم هر چی بیشتر با هم آشنا میشیم ، همین ویژگی ها باقی بمونه . دختر خوبی نشون داده خودشو تا الان و خب اگه اون چیزی که بهش فکر میکنم باشه ، هر کاری میکنم تا ازدواج کنیم . یه مشکل اینه که من نمیدونم چطوری بشناسمش چون میترسم اگه جلو برم ، بیشتر وابسته بشم و به جای شناخت ، احساساتم جلوی چشمم رو بگیره . دومین مشکل اینه که ایشون اهل شهر بزرگی همچون تهرانه و من ساکن اصفهان که از لحاظ مسافت و جغرافیایی یه کمی شاید عجیب به نظر برسه . سومین مشکل اینه که نمیدونم چطور ابراز علاقه کنم بهش که ناراحت نشه . میدونم که علاقه ای بینمون هست که میترسه لو بره و سعی داره که اونو پنهان کنه ! خواهشا کمک کنید که این مشکلات حل بشه
    حرف و جوابی که بهتون میدم رو بزارید پای تجربه
    اول که باید بگم این احساسی که نسبت به این خانوم دارید اصلا عشق نیست
    دلیلش هم اینه که تازه وارد محیط دانشگاه شدید محیطی که با جنس مخالف رفت و آمد دارید سر یه کلاس هستید همدیگه رو میبینید و این تو جامعه ما که دختر و پسر تا موقع دانشگاه وارد همچین محیط مختلطی نشدن عادیه که نسبت به هم احساسی پیدا کنن احساسی که از روی عادت میتونه باشه چون شما هنوز فکرت و خواسته هات شکل نگرفته اگرم بخوای خودتو متقاعد کنی که آره این برا خودش یه حرفی میزنه و من انتخابم همین دختر هست داری خودت رو گول میزنی
    من خودم ترم اول و دوم عاشق دختری شدم که زیاد میدیدمش تقریبا همه کلاسهامو باهاش داشتم و دختری بود که زیادی به خودش میرسید از نظر ظاهری عشق آتشینی که فکر میکردم فقط همینو میخوام ولی خب زمان گذشت و متوجه اشتباهم شدم و به کل فراموش کردم...
    شما هنوز هیچ شناختی از اون دختر نداری و هیچجوره فقط به واسطه رفتارهای محیط دانشگاه نمیتونی اون دختر رو بشناسی چون تو محیط های رسمی خیلیا معمولا اونجور که باید رفتار نمیکنن و خود واقعیشون نیستن پس مراقب خودت باش بیشتر فکر کن.
    اگر واقعا میخوای بشناسیش از نظر مالی اگر توانش رو داری رسما جلو برو..ازش وقت صحبت بگیر بهش بگو بهش علاقه داری و میخوای از طریق خانواده اقدام کنی اگر موافق بود از طریق خانواده و با منطق اصلی وارد شو باهاش رفت و آمد کن تا بتونی بشناسیش و واسه آیندتون تصمیم بگیری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آراد نمایش پست ها
    سلامنیاز نیست رابطه عاطفی شکل بگیرهاگه موقعیت ازدواج دارید از لحاظ مالی یکروز بهشون بگید که اگر میشه یه چندساعتی بهتون وقت بدن تا باهاشون صحبت کنیدخیلی جدی و منطقی باهاشون صحبت کنید و بگید که بهشون علاقمند هستیدبهشون بگید اگر خودشون و خانوادشون اجازه میدن یه مدتی باهم صحبت کنید وراجب معیارا هم صحبت کنید بگید اهل دوستی بی اساس نیستید و برای ازدواج قصد دارید باهاشون اشنا بشیدمیتونید راجب خلق و خوتون و رسم رسومتون صحبت کنید و راجب محل زندگی شایدبه توافق رسیدیدنیاز نیست رابطه عاشقانه برقرار کنید تا اگر به هم نخورید جفتتون ضربه بخورید
    ممنون بابت راهنماییتون ولی من فعلا موقعیت مالی مناسبی ندارم ولی یک سری شرایط ازدواج همانند خونه و وسایل خونه رو دارم . فقط شغل میمونه که به امید خدا بعد از چند سال دانشگاه دنبالش میرم . فقط مشکلم اینه شده که نمیدونم علاقه داره بهم یا نه ؟! در صورتی که علاقه نداشته باشه ، نمیتونم پا جلو بذارم چون اگه نه بگه ، حرفش توی کل دانشگاه میپیچه و باعث آبرو ریزی میشه !

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    حرف و جوابی که بهتون میدم رو بزارید پای تجربهاول که باید بگم این احساسی که نسبت به این خانوم دارید اصلا عشق نیستدلیلش هم اینه که تازه وارد محیط دانشگاه شدید محیطی که با جنس مخالف رفت و آمد دارید سر یه کلاس هستید همدیگه رو میبینید و این تو جامعه ما که دختر و پسر تا موقع دانشگاه وارد همچین محیط مختلطی نشدن عادیه که نسبت به هم احساسی پیدا کنن احساسی که از روی عادت میتونه باشه چون شما هنوز فکرت و خواسته هات شکل نگرفته اگرم بخوای خودتو متقاعد کنی که آره این برا خودش یه حرفی میزنه و من انتخابم همین دختر هست داری خودت رو گول میزنیمن خودم ترم اول و دوم عاشق دختری شدم که زیاد میدیدمش تقریبا همه کلاسهامو باهاش داشتم و دختری بود که زیادی به خودش میرسید از نظر ظاهری عشق آتشینی که فکر میکردم فقط همینو میخوام ولی خب زمان گذشت و متوجه اشتباهم شدم و به کل فراموش کردم...شما هنوز هیچ شناختی از اون دختر نداری و هیچجوره فقط به واسطه رفتارهای محیط دانشگاه نمیتونی اون دختر رو بشناسی چون تو محیط های رسمی خیلیا معمولا اونجور که باید رفتار نمیکنن و خود واقعیشون نیستن پس مراقب خودت باش بیشتر فکر کن.اگر واقعا میخوای بشناسیش از نظر مالی اگر توانش رو داری رسما جلو برو..ازش وقت صحبت بگیر بهش بگو بهش علاقه داری و میخوای از طریق خانواده اقدام کنی اگر موافق بود از طریق خانواده و با منطق اصلی وارد شو باهاش رفت و آمد کن تا بتونی بشناسیش و واسه آیندتون تصمیم بگیری
    ممنون بابت پاسخ خوبتون . من هیچ عشق آتشینی نسبت به این دختر خانوم ندارم و فقط علاقه است و خب با برخوردی که ازشون دیدم نسبت به بقیه ی دخترای دانشگاه که خیلی زود خودشونو خراب کردند ، ایشون احترام میذاره و شخصیتشو حفظ میکنه .همچنین مثل بقیه دخترا اهل هزار مدل آرایش و ... نیست و بدون آرایش سر کلاس حاضر میشه و من از همین اخلاقیات و ویژگی هاشه که خوشم اومده . خونواده ام رو فعلا نمیتونم بیارم وسط و فعلا فقط من و اون مهمیم که باید نسبت به هم شناخت پیدا کنیم البته اگه رابطه مون یه طرفه نباشه . من نمیخوام با اسم آشنایی برای ازدواج هزار تا کار بد انجام بدم بلکه فقط علاوه بر شناخت میخوام اون دختر رو یه کمی به خودم وابسته کنم تا حداقل من هم یه نفر رو برای خودم داشته باشم چون تا حالا با هیچ کسی دوست معمولی هم نبودم . فقط میخوام بدونم چطور بفهمم که اون به من علاقه داره ؟!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-M2 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ خوبتون . من هیچ عشق آتشینی نسبت به این دختر خانوم ندارم و فقط علاقه است و خب با برخوردی که ازشون دیدم نسبت به بقیه ی دخترای دانشگاه که خیلی زود خودشونو خراب کردند ، ایشون احترام میذاره و شخصیتشو حفظ میکنه .همچنین مثل بقیه دخترا اهل هزار مدل آرایش و ... نیست و بدون آرایش سر کلاس حاضر میشه و من از همین اخلاقیات و ویژگی هاشه که خوشم اومده . خونواده ام رو فعلا نمیتونم بیارم وسط و فعلا فقط من و اون مهمیم که باید نسبت به هم شناخت پیدا کنیم البته اگه رابطه مون یه طرفه نباشه . من نمیخوام با اسم آشنایی برای ازدواج هزار تا کار بد انجام بدم بلکه فقط علاوه بر شناخت میخوام اون دختر رو یه کمی به خودم وابسته کنم تا حداقل من هم یه نفر رو برای خودم داشته باشم چون تا حالا با هیچ کسی دوست معمولی هم نبودم . فقط میخوام بدونم چطور بفهمم که اون به من علاقه داره ؟!
    بله بنظرت الان این دختر همه چی تمومه و با توجه به رفتارش تو دانشگاه میگی آره این همونه که میخوام و الان هم همه فکرت شده دوست شدن با این دختر که شاید یه روزی شرایطت جور بشه ولی اینو بدون اگر با هم دوست هم بشین راه طولانی ای داری تا بتونی بهش برسی و دخترای امروزه اینهمه صبر نمیکنن و مورد بهتر گیر اومد قطعا انتخابشون همون مورد بهتر هست و بعد تو میمونی و یک عمر تلف شده و آرزوهایی که یه روز تو سر داشتی...
    آره اهل آرایش نیست و ساده میگرده با هرکسی حرف نمیزنه و سر به زیر و مودب میاد و میره و فقط به فکر درس هست...اینا چیزایی هست که تو محیط دانشگاه میبینی!

توصیه من:
    1- بشین درستو بخون بتونی آینده وارد بازار کار بهتری بشی با معدل خوب چون اگه درگیر رابطه دوستی و عشق شدی از درس میفتی...جبهه هم نگیر که آره درسم خوبه اله بله من این دورانو همه جوره گذروندم
    2- اگه میخوای بدستش بیاری و توصیه اول درت کار ساز نیست تصمیمتو بگیر و یه روز برو تو دانشگاه حرفاتو بهش بزن...بعد یا میگه باشه یا میگه نه...اگه گفت نه دیگه ولش کن و به زندگیت برس

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

دوست عزیز اگه واقعا اونطور که گفتین دختر خوب ومتینی هستن پس شما شناخت اولیه رو که دیده ميشه رو پیدا کردین بلاخره برای اینکه با خلقیات ایشون هم آشنا بشین باید باهاشون مدتی صحبت بکنین به نظر من مسافت مهم نیست خیلی ها هستن که با این شرایط ازدواج کردن وخوشبخت هستن اگه از علاقتون نسبت به ایشون مطمئن هستین وقتی که از دانشگاه خارج میشن و تنها هستن پا پیش بذارین و بهشون بگین که میخواین باهاشون بیشتر آشنا بشین و اگر تفاهم داشته باشین قصدتون جدی حالا یا قبول میکنه یا نه اما شما بلاتکلیف نمیمونین و جوابش میدونین موفق باشین

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بله بنظرت الان این دختر همه چی تمومه و با توجه به رفتارش تو دانشگاه میگی آره این همونه که میخوام و الان هم همه فکرت شده دوست شدن با این دختر که شاید یه روزی شرایطت جور بشه ولی اینو بدون اگر با هم دوست هم بشین راه طولانی ای داری تا بتونی بهش برسی و دخترای امروزه اینهمه صبر نمیکنن و مورد بهتر گیر اومد قطعا انتخابشون همون مورد بهتر هست و بعد تو میمونی و یک عمر تلف شده و آرزوهایی که یه روز تو سر داشتی...
    آره اهل آرایش نیست و ساده میگرده با هرکسی حرف نمیزنه و سر به زیر و مودب میاد و میره و فقط به فکر درس هست...اینا چیزایی هست که تو محیط دانشگاه میبینی!

توصیه من:
    1- بشین درستو بخون بتونی آینده وارد بازار کار بهتری بشی با معدل خوب چون اگه درگیر رابطه دوستی و عشق شدی از درس میفتی...جبهه هم نگیر که آره درسم خوبه اله بله من این دورانو همه جوره گذروندم
    2- اگه میخوای بدستش بیاری و توصیه اول درت کار ساز نیست تصمیمتو بگیر و یه روز برو تو دانشگاه حرفاتو بهش بزن...بعد یا میگه باشه یا میگه نه...اگه گفت نه دیگه ولش کن و به زندگیت برس
    آقا یا خانوم محترم ، من به اطلاعات بیشتر شما احترام میذارم ولی من نمیتونم حرفاتون رو منطقی بدونم چون با شرایطی که من دارم سازگار نیست . شما فقط راه حل میدین ولی شرایطمو درک نمیکنید ! البته ببخشید که رک میگم ...

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط e.m نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه واقعا اونطور که گفتین دختر خوب ومتینی هستن پس شما شناخت اولیه رو که دیده ميشه رو پیدا کردین بلاخره برای اینکه با خلقیات ایشون هم آشنا بشین باید باهاشون مدتی صحبت بکنین به نظر من مسافت مهم نیست خیلی ها هستن که با این شرایط ازدواج کردن وخوشبخت هستن اگه از علاقتون نسبت به ایشون مطمئن هستین وقتی که از دانشگاه خارج میشن و تنها هستن پا پیش بذارین و بهشون بگین که میخواین باهاشون بیشتر آشنا بشین و اگر تفاهم داشته باشین قصدتون جدی حالا یا قبول میکنه یا نه اما شما بلاتکلیف نمیمونین و جوابش میدونین موفق باشین
    واقعیتش اینه که من یه مدتی هست که توی فضای مجازی ، در مورد مسائل درسی باهاشون چت میکنم و کمی هم غیر درسی . و واقعی تر از اون اینه که میخوام ایشون هم یه کمی علاقه مند بشه و بعد بهشون پیشنهاد بدم که قبول کنن . نمیدونم چطوری جلو برم و باهاشون حرف بزنم چون تا حالا اصلا این کار رو نکردم و تجربه ندارم میترسم خراب کنم ...

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

توصیه من:
    در ضمن اگه کسی عاشق واقعی باشه همه جوره صبر میکنه و با شرایط کنار میاد تا مشکلات حل بشه . از طرفی من سعیم رو میکنم ، اگه موند به پام که هر کاری واسش میکنم تا خوشبختش کنم و اگه هم یکی از من بهتر پیدا شد میتونه با اون ازدواج کنه . درسته برای من سخته و شاید ناراحت بشم اما خب عشق واقعی اینو میگه که وقتی اون خوشبخت شده و هدف من هم خوشبخت شدن اون بوده ، پس دیگه ناراحتی نداره . من با مسائل خیلی راحت کنار میام !

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

قصد بحث باهات رو ندارم چون هرچى بگم فك ميكنى من دارم از خودم در ميارم ولى اين جايى كه تو الان وايسادى من ٨-٩ سال پيش وايساده بودم..
    شما دنبال راه حل برا برقرارى دوستى هستى از يه دختر خوشت اومده ميخواى بدونى چجورى برى جلو...
    اگه يه كم عاشق بودى و اول راه عاشقى بودى هيچوقت حرفى از اين نميزدى كه اشكال نداره يكى بهتر بياد خواستگاريش و اون بره...عاشق همه كار ميكنه كه خودش بتونه دخترو بدست بياره و همه كار ميكنه تا خودش بتونه خوشبختش كنه...پس رك بگم اداى عاشق ها رو در نيار
    ميخواى دوست بشى باهاش در تماسى بهترين كار رك بودنه...اگه رو در رو بگى تاثيرش بيشتره ولى اگه نميتونى يه بار كه درسى چت ميكنيد حرف دلتو بهش بزن بگو ازش خوشت مياد و دلت ميخواد بيشتر بشناسيش

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

قصد بحث باهات رو ندارم چون هرچى بگم فك ميكنى من دارم از خودم در ميارم ولى اين جايى كه تو الان وايسادى من ٨-٩ سال پيش وايساده بودم..
    شما دنبال راه حل برا برقرارى دوستى هستى از يه دختر خوشت اومده ميخواى بدونى چجورى برى جلو...
    اگه يه كم عاشق بودى و اول راه عاشقى بودى هيچوقت حرفى از اين نميزدى كه اشكال نداره يكى بهتر بياد خواستگاريش و اون بره...عاشق همه كار ميكنه كه خودش بتونه دخترو بدست بياره و همه كار ميكنه تا خودش بتونه خوشبختش كنه...پس رك بگم اداى عاشق ها رو در نيار
    ميخواى دوست بشى باهاش در تماسى بهترين كار رك بودنه...اگه رو در رو بگى تاثيرش بيشتره ولى اگه نميتونى يه بار كه درسى چت ميكنيد حرف دلتو بهش بزن بگو ازش خوشت مياد و دلت ميخواد بيشتر بشناسيش

Sent from my iPhone using Tapatalk
    باید بگم که ادا در نمیارم ، اگه کسی میتونه خوشبختش کنه من حاضرم به خاطر خوشبختی هر کاری کنم حتی اگه بدونم با کسی دیگه خوشبخت میشه حاضرم از زندگیش برم بیرون ... من عاشقی مجنون رو ترجیح میدم عشقای امروز که اکثرا واسه یه ساعتن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)