نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شاغل بمانم یا خانه دار شوم؟

1138
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13130
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

شاغل بمانم یا خانه دار شوم؟

سلام . 27 ساله هستم و چهار سال در دفتر اسناد رسمی مشغول بکار هستم و مزایای اداره کار را دریافت میکنم. سه سال است که ازدواج کردم و در مدت این سه سال همسرم حقوقم را به بهانه اینکه من ولخرج هستم می گیرد البته پس انداز می کند ولی در حساب خودش. همسرم بخاط شاغل بودنم پولی به من نمی دهد و فقط خرید خانه را انجام میدهد . تفکرش این است چون من کارمند هستم ،اگر خانه دار بودم باید به من پول می داد. 6 ماه است که باردار شده ام و در این مدت هم مشغول بکارم . در محل کارم همسر سردفتر هم مشغول بکار است و همه کاره ایشان است و سردفتر بدون اجازه این خانم آب هم نمیخورد و تمام مسائل زیر نظر ایشان انجام می شود. این خانم مشکل روانی دارد و هر روز با کسی درگیر می شود و با نیش و کنایه حرف می زند. برادر خودش را بی دلیل با 13 سال سابقه اخراج کرد که با شکایت به اداره کار مجبور شدند او را بر گردانند. از زمانی که باردار شده ام ایشان به همکارانم که فامیل هایش هستند سفارش کرده که سعی کنند کارها را از زیر دست من دربیاورند و خودشان انجام دهند چون من قرار است مرخصی زایمان بگیرم و نمیگذارد من کاری انجام دهم. بی دلیل بد رفتاری می کند . در طول هفته گذشته باهم بحثمان شد و در این زمان که می داند استرس برایم اصلا خوب نیست عمدا سعی می کند من را ناراحت کند . خود سردفتر از کارم بسیار راضی بود ولی نمی دانم قصداین خانم چیست و چرا این طور رفتار می کند که رفتار سردفتر هم دیگر مثل قبل نیست. همکارانم توصیه می کنند تو اهمیتی نده و به کارت ادامه بده چون قصدش این است که تو با پای خودت از اینجا بروی و این زحمتی که تا الان کشیدی حیف است .من استخدام اداره ثبت اسناد و املاک کشور هستم با سمت دفتریاری دوم که خودشان نمی توانند من را اخراج کنند باید استعفا بدهم. با توجه باینکه ادامه کار در زمان بارداری کمی مشکل است و شرایط روحی خوبی در مدت دو هفته اخیر نداشتم با وجود تشنجی که این خانم بوجود آورده و اینکه خودم از کار کردنم هیچ خیری ندیدم سردرگم شدم بکارم ادامه دهم و آینده نگر باشم بخاطر بازنشستگی و ... یا در خانه بمانم . لطفا مرا راهنمایی کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شاغل بمانم یا خانه دار شوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط نارنج نمایش پست ها
    سلام . 27 ساله هستم و چهار سال در دفتر اسناد رسمی مشغول بکار هستم و مزایای اداره کار را دریافت میکنم. سه سال است که ازدواج کردم و در مدت این سه سال همسرم حقوقم را به بهانه اینکه من ولخرج هستم می گیرد البته پس انداز می کند ولی در حساب خودش. همسرم بخاط شاغل بودنم پولی به من نمی دهد و فقط خرید خانه را انجام میدهد . تفکرش این است چون من کارمند هستم ،اگر خانه دار بودم باید به من پول می داد. 6 ماه است که باردار شده ام و در این مدت هم مشغول بکارم . در محل کارم همسر سردفتر هم مشغول بکار است و همه کاره ایشان است و سردفتر بدون اجازه این خانم آب هم نمیخورد و تمام مسائل زیر نظر ایشان انجام می شود. این خانم مشکل روانی دارد و هر روز با کسی درگیر می شود و با نیش و کنایه حرف می زند. برادر خودش را بی دلیل با 13 سال سابقه اخراج کرد که با شکایت به اداره کار مجبور شدند او را بر گردانند. از زمانی که باردار شده ام ایشان به همکارانم که فامیل هایش هستند سفارش کرده که سعی کنند کارها را از زیر دست من دربیاورند و خودشان انجام دهند چون من قرار است مرخصی زایمان بگیرم و نمیگذارد من کاری انجام دهم. بی دلیل بد رفتاری می کند . در طول هفته گذشته باهم بحثمان شد و در این زمان که می داند استرس برایم اصلا خوب نیست عمدا سعی می کند من را ناراحت کند . خود سردفتر از کارم بسیار راضی بود ولی نمی دانم قصداین خانم چیست و چرا این طور رفتار می کند که رفتار سردفتر هم دیگر مثل قبل نیست. همکارانم توصیه می کنند تو اهمیتی نده و به کارت ادامه بده چون قصدش این است که تو با پای خودت از اینجا بروی و این زحمتی که تا الان کشیدی حیف است .من استخدام اداره ثبت اسناد و املاک کشور هستم با سمت دفتریاری دوم که خودشان نمی توانند من را اخراج کنند باید استعفا بدهم. با توجه باینکه ادامه کار در زمان بارداری کمی مشکل است و شرایط روحی خوبی در مدت دو هفته اخیر نداشتم با وجود تشنجی که این خانم بوجود آورده و اینکه خودم از کار کردنم هیچ خیری ندیدم سردرگم شدم بکارم ادامه دهم و آینده نگر باشم بخاطر بازنشستگی و ... یا در خانه بمانم . لطفا مرا راهنمایی کنید.

پول و درامد شما فقط و فقط مخصوص خودشماست و ایشون موظف به پرداخت نفقه شماست

پس اگر ایشون پول شمارو میگیره خواست خودتون بوده ... و از اول شرایط و حریم رو مشخص نکردید

و امروز باز باید خودتون تصمیم گیری کنید ...تا از این سرگردانی بین خانه و کار بیرون بیایت

هر کدام معایب و مزایایی داره که شما تشخیص میدید کدام کفه سنگین تره
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شاغل بمانم یا خانه دار شوم؟

بستگی به سابقه کاریتون داره و بستگی به حمایت همسرتون داره
    اگر سابقتون بالاست خب به گفته همکارهاتون حیف هست که تا حالا زحمت کشیدید و الان استعفا بدید
    رفتار همسرتون هم مسببش خود شما هستید که از اول حقوقتون رو بهشون دادید و الان دیگه کاری نمیتونید بکنید الیته با مشاور حضوری صحبت کنید بهتره
    تا جایی که میتونید سر کارتون راجب رفتار اون خانم بیخیالی طی کنید و موقعش که شد به مرخصیتون برید و به موقع برگردید تا بهانه دست اون خانم و شوهرشون ندید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد