نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مخالفت پدر پسر با ازدواج

2134
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31844
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت پدر پسر با ازدواج

سلام.واقعا نمیدونم اینجا میتونه دردی ازم دوا کنه یا نه به راهنمایی هاتون نیاز دارم خواهش میکنم نصیحت نکنید فقط راه حل بدین درمورد صبر هم حرفی نزنین.۵ ساله با پسری همدیگه رو میخوایم همسایه رو به رو و از فامیل هامونه.خواستن ما اینقدر جدی بوده که همه ما رو رسما زن و شوهر میدونستن رفتار مادرش با من عین عروس و مادرشوهر واقعی بود همینطور رفتار مامان من با اون عین دوماد و مادر زن.اوایل باباش مخالف بود ولی مادرش گفت که راضیش میکنه ما هم به همین امید با همدیگه بودیم سه سال از دوستیمون گذشت درسش تموم شد و وقت خواستگاری رسید اما باباش هنوز مخالف بود حدود یه ماه تو خونشون بحث بود یه هفته مونده به زمان عقد پسره گفت برو دنبال زندگیت و رابطه تموم شد مرداد سال قبل مادرش فوت کرد بخاطر مراسم ها و ... رابطه ی ما دوباره شروع شد تا یه ماه پیش هنوز ادامه داشت اشناهامون خیلی باهاش حرف زدن که پا جلو بذاره و بیاد خواستگاری ولی میگفت شرایطشو نداره.و هنوز پدرش مخالفه من دیروز شنیدم که پدرش دختری رو براش انتخاب کرده این در حالیه که همه ی اشناها و غریبه ها قضیه ما رو میدونن.دیشب باهاش صحبت کردم و گفت بعد از فوت مادرش درمورد من با پدرش دوباره حرف نزده و فکر نمیکنه که ما باهم ازدواج کنیم.من دیشب تا حالا به اینده فکر میکنم اینده ای که اون با ادم دیگه ای ازدواج کرده باشه به نگاه های بقیه روی من به ترحم هاشون به اینکه با خاطراتم چکار کنم به اینکه چجور دختر دیگه ای رو کنارش تحمل کنم و فقط یه راه به ذهنم رسیده خودکشی.از مرگ و عذاب اخرت میترسم ولی تنها راهی که راحت میشم همین خودکشیه ازتون راهنمایی میخوام قبل از اینکه کار احمقانه ای انجام بدم که قابل جبران نباشه حدود دوساعته که تو اینترنتم و عواقب و راه های خودکشی و بررسی میکنم کمکم کنید واقعا سریع نیاز دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مخالفت پدر پسر با ازدواج

سلام دوست عزیز خودت که میدونی خودکشی اینهمه عواقب دنیوی و اخروی داره چرامیخای بری دنبالش بنظرم از اولش ارتباطتون بدون درک عجولانه بوده وتومسایلی همچون ازدواج فقط طرف مقابل ملاک نیس اول خونخوادش مهمه برای جواب دادن به احساس وجدانت اگه واقعا میخوای زندگی کنی بفکرخودت باش تو مثل خودش تلافی کن با خودکشی ضعف خودتو نشون میدی شاید حرفام شعارباشه ولی همچین مسایلی خیلی اتفاق افتاده که میگم
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31844
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چون هرچی به آینده فکر میکنم راه دیگه ای نمیبینم میدونم هنوز اینده نیومده و ادم خبر نداره اما تو این ۵ سال هرچی تلاش کردم خوب فکر کنم بدترین نتیجه ها رو گرفتم.بله میدونم خونواده ی طرف هم مهمه برای منم بود مادر ایشون موافق کامل بودن و به ما قول داده بود که پدرشون رو راضی میکنه.چجور میتونم مثل خودش تلافی کنم؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2067
    تشکـر
    51
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Motahare.74 نمایش پست ها
    چون هرچی به آینده فکر میکنم راه دیگه ای نمیبینم میدونم هنوز اینده نیومده و ادم خبر نداره اما تو این ۵ سال هرچی تلاش کردم خوب فکر کنم بدترین نتیجه ها رو گرفتم.بله میدونم خونواده ی طرف هم مهمه برای منم بود مادر ایشون موافق کامل بودن و به ما قول داده بود که پدرشون رو راضی میکنه.چجور میتونم مثل خودش تلافی کنم؟؟؟
    تلافی لازم نیس، کاملا شمارو درک میکنم، خودم 4 سال از عمرم همینطوری سپری شد.. فقط به خودتون زمان بدید ..

sent from Huawei mate 8

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Motahare.74 نمایش پست ها
    مثل خودش رفتار کن بیخیال گذشته رشد و دوباره با اهدافی نو زندگی تو بساز که با صبوری گذر زمان حل میشه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    شما نمی تونید کسی رو که نمی خواد برای زندگیش بجنگه رو وادار به جنگ کنید. اون میخواد تسلیم بشه و زندگیش رو بکنه
    براش فرقی نمی کنه که شما کنارش باشی یا یه نفر دیگه
    اگه ایشون می خواست می تونستم بهت بگم ده سال هم شده وایسا پاش
    اما وقتی ایشون نمی خواد دیگه کاریش نمی شه کرد.
    حرف مردم رو هم برای خودتون زیاد بزرگ نکنید همه حرفها نهایت یکی دو ماه طول بکشه و بعدش همه یادشون می ره.
    فقط به فکر خودتون باشید و از زندگیتون لذت ببرید.
    موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)