نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تغییر رفتار همسر

859
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تغییر رفتار همسر

سلام
    من وهمسرم یک سال و نیم هست که عقد کردیم. علت زیاد بودن مدت عقدمون هم فوت پدرم بود که یک هفته به شب چله امسال سالگردشون هست.
    مشکل ما دقیقا بعد از عقدمون با تغییر رفتار و اخلاق ایشون شروع شد. همسرم قبل از عقد قول داده بودند که مهریه(1369 عدد سکه تمام بهار آزادی- هزینه حج تمتع-آینه شمعدان نقره) و تمام حق هایی (حق طلاق-تحصیل-مسکن)که بهشون دادم رو بخاطر رضایت والدینم بیان محضر و بهم برگردونن اما اینکارو نکردن. والدین من صرفا با این شرط با عقدمون موافقت کردند.
    همسرم خیلی دروغ میگه( چیزی که من ازش متنفرم ) جوری که حتی به گذشته و روابطش هم شک میکنم. تمام حرفهای من و اطرافیانمو میاد به مادرش و خانوادش میگه. میگه من اگه کار اشتباهی کردم شما چیزی نگو من بچه ام!!! در حالی که شخصیتی که قبل از عقدمون از خودش نشون میداد چیز دیگه ای بود.
    تو ذهنش از مادرم یه غول ساخته . اما بنده خدا مادرم هروقت تلفنی باهاش صحبت میکنه کلی قربون صدقش میره و میگه تو رو بیشتر از پسرم دوست دارم.
    تو مجلس بله برونمون حرفی از جهاز و این چیزا نشد اما حالا میگه فلان وسایل هارو تو باید بگیری! و کلی چیزهای دیگه.....من تمام این موارد رو با دایی کوچکترشون که همه کارشون هست درمیون گذاشتم بخاطر اینکه شاید مشکلمون حل بشه اما مثل اینکه از دست اون بنده خدا هم کاری بر نیومد.
    حالا به نظر شما با توجه به اینکه هفته گذشته سر مسئله ای باهم جروبحثمون شد البته به صورت اس ام اسی و یک هفتس جواب گوشی منو نه خودش نه خانوادش نمیدن من چکار کنم؟
    مادرم بعد چند روز دیشب تونسته با مادر خانومم صحبت کنه گفته باید برن پیش مشاور و از هم دور باشن نمیدونم ایشالله هرچی خیره پیش بیاد.
    من دیروز ظهر ساعت 3 قبل این حرف مادر خانومم هم وقت مشاوره حضوری از مرکز مشاوران غرب تهران تو میدان سرو گرفته بودم که ایشون تشریف نیاوردند .
    حالا چه تصمیمی بگیرم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خانواده

سلام
    ایشون که با این مهریه نمی تونن کاری بکنن چون اگه ایشون برن مهر رو اجرا بزارن بیشتر از 114 تا بهشون تعلق نمی گیره. پس اینکار رو نمی تونن بکنن تنها چاره اینه که همین جوری بزارید یه چندوقت بمونه تا خودش بالاخره یه کاری کنه چون تو اینجور مسائل پیش قدم نباشید بهتر هستش.
    بالاخره خودش یا خانوادش بعد چند وقت یه تماسی چیزی می گیره و بالاخره مشکل یه جوری حل می شه. بعدم که تماس گرفتن بهتره که بهشون بگید که تکلیف زندگی رو مشاوره مشخص می کنه و بهتره که به مشاوره مراجعه کنیم تا مشکلاتمون حل شه.
    خلاصه به نظرم هر چقدر بی محلی کنید اینجور مواقع بهتره.
    موفق باشید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خانواده

امیدارم بدونید در چه راه سختی قدم گذاشتید

مهریه بسیار بالا و دادن تمامی حقوق به ایشون نوعی شجاعت از سمت شما بوده

پس بهتره در مورد مشکلاتتون صحبت کنید و از وساطت بزرگان برای حل مشکلاتتون استفاده کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد