نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خودکشی

1093
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1195
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودکشی

بیس ویک سالمه ازوقتی یادم میاددخترخوب وباهوشی بودم امازمان همه چی روعوض کردالآن دانشگاه علامه ام
    امانمیتونم مثه قدیم باشم من ازرفتارپدرومادرم خسته ام دیگه نمیتونم تحمل کنم که همش بهم بی محلی کنن انگار نه انگارمنم آدمن اونامثه یه غریبه شدن میخوام خودموبکشم جمعه روبهترین وقت دیدم بی دردترین راه چیه؟راهنماییم کنید...
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1164
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خودکشی

همین چند جمله :
    میخوام خودموبکشم جمعه روبهترین وقت دیدم
    و
    بی دردترین راه چیه؟
    کافیه تا به این موضوع پی ببریم که تنها به فکر خودکشی هستید ، نه ارتکاب اون . در واقع این تاپیک برای جلب توجه و دل سوزاندن کاربران ایجاد شده و لاغیر . اگر تصمیمتون قطعی بود ، به حدی که به جنون رسیده بودید و جز خودکشی راهکار دیگری به منظور پایان بخشیدن به مشکلات به ذهنتون خطور نمیکرد ، کار شما قبل از اینکه رایانه رو روشن کنید به اتمام رسیده بود ، چه برسه به اینکه در گوگل سرچی بزنید و این انجمن رو پیدا کنید و عضو بشید و ... و تازه برای روز جمعه برنامه ریزی کنید .
    ضمنا تجربه ثابت کرده در اکثر مواقع وقتی شخصی برای ارتکاب عمل خودکشی و راه های مناسب از اطرافیان مشورت میگیره تنها هدفش جلب توجه بوده و اگر هم نبوده ، فقط چون به این موضوع دائما فکر میکنه بحث خودکشی رو به میان آورده . باید بدونید کسی برای خودکشی مشورت نمیگیره . پس اگه واقعا نیاز به مشورت دارید ، نیاز دارید با کسی حرف بزنید تا خالی بشید و ... می تونید تاپیک دیگری ایجاد کنید و از مشکلاتتون برای دوستان کارشناس (!) بگید تا شما رو راهنمایی کنن .

آخر هفته ی خوبی داشته باشید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد