نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: وابستگی بیش از حد نامزد به خانواده

939
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31976
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی بیش از حد نامزد به خانواده

سلام .شبتون بخیر
    بنده حدود 3 ماه هست که با شخص مورد علاقم نامزد شده ام . قبل نامزدی هم باهم اشنا شده بودیم و کاملا بهم علاقه داشتیم ....
    البته نامزدی به طوری بود که فقط دو طرف خانواده درجریان بودند و من حتی به دوستانم هم نگفتم
    یک روز که رفته بودم دورهمی دوستان قدیمی ام . یکی از دوستانم عکس های گوشی ام رو داشت چک میکرد که عکس دوست دختر برادر نامزدم که با هم بودن رو دید ... گفت که من این رو میشناسم و خیلی دخترخوبیه . تو اینو ازکجا میشناسی ؟ منم به ی نحوی جواب سربالا دادم
    بعد یک ماه نامزدم به گوشیم زنگ زد و گفت چرا عکس زنداداشم رو ب همه نشون دادی ابروی اون دختر رو بردی . ابروم پیش برادرم رفت . برادرم هرچی که از دهنش درمیومد بهم گفت .
    منم واقعا فکر نمیکردم اینطور بشه شوکه مانده بودم .
    قطع کردم و توی تلگرام بهم پی ام داد خیلی حرفای تحقیر کننده ای بهم زد
    نمیخواستم خانواده ام چیزی بفهمند ولی فقط ب خواهرم گفتم که خواهرم هم به نامزدم زنگ زد و نامزدم کاملا ب طرز بی ادبانه ای جواب خواهرم رو داد و از قبل شخصیت من رو حقیر تر کرد .و همچنان از اون دختر دفاع میکرد و حتی گفت زنداداشم برام مهم تره و خواهرم گفت که دیگه حق نداری سمت حانیه بیایی.
    الان یک هفته هست که هیچ خبری ازش ندارم و انقدر هم شخصیتم خورد و خمیر شد که نمیتونم بهش زنگ بزنم یا برم خونشون . چون از اینی ک هستم حقیر تر میشم جلوش.
    حتی روم نمیشه که این موضوع رو با خانوادم درمیون بذارم . چون از اول هم پدرم راضی نبود ک ما نامزد کنیم و من خیلی اصرار کردم . حالا بیام و بگم ....
    خواهش میکنم کمکم کنین . سردرگم مانده ام نمیدانم چیکار باید کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : وابستگی بیش از حد و بی منطق نامزد نسبت به خانواده اش

سلام
    راستش من متوجه نشدم که همسرتون از کجا فهمید که عکس زن برادرشون رو کس دیگه ای دیده و اینکه اصلا عکس جاریتون تو گوشی شما چیکار می کرده و در آخر اینکه چرا چه مشکلی بوده که کسی نباید می فهمیده شما با هم نامزد کردین؟ و سوال آخر اینکه مگه کسی که عکس جاریتون رو دیده خانم نبوده ؟!! چه اشکالی داشته حالا اونم اون عکس رو دیده باشه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31976
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    سلام
    راستش من متوجه نشدم که همسرتون از کجا فهمید که عکس زن برادرشون رو کس دیگه ای دیده و اینکه اصلا عکس جاریتون تو گوشی شما چیکار می کرده و در آخر اینکه چرا چه مشکلی بوده که کسی نباید می فهمیده شما با هم نامزد کردین؟ و سوال آخر اینکه مگه کسی که عکس جاریتون رو دیده خانم نبوده ؟!! چه اشکالی داشته حالا اونم اون عکس رو دیده باشه؟
    اوه من یادم رفته توضیح کامل تری بدم .شرمنده
    از اونجایی ک دوست بنده عکس رو دید و اون خانم رو شناخت .به اون دختر گفته ک من عکست رو دیدم و مثل اینکه به چند نفر دیگه هم گفته . و اینکه عکس جاریم رو همسرم به واتساپ فرستاده بودو توی گالریم سیو شد و من هم فراموش کردم پاک کنم . و اون دوستم درسته خانم هستن . این موضوع رو جاریم خیلی بزرگ کرد و طوری وانمود کرد که انگار انگشت نمای شهر شده... و اینکه یکی از شرایط پدرم برای نامزدیمون این بود که کسی نفهمه که ما باهم نامزدیم تا زمان عقد . که اگر مشکلی پیش اومد مشکلمون عواقب بعد جدایی نباشه.تفکرات پدر هست و من و نامزدم بی چون و چرا قبول کردیم

4. کاربران زیر از Hanie_ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanie_ نمایش پست ها
    اوه من یادم رفته توضیح کامل تری بدم .شرمنده
    از اونجایی ک دوست بنده عکس رو دید و اون خانم رو شناخت .به اون دختر گفته ک من عکست رو دیدم و مثل اینکه به چند نفر دیگه هم گفته . و اینکه عکس جاریم رو همسرم به واتساپ فرستاده بودو توی گالریم سیو شد و من هم فراموش کردم پاک کنم . و اون دوستم درسته خانم هستن . این موضوع رو جاریم خیلی بزرگ کرد و طوری وانمود کرد که انگار انگشت نمای شهر شده... و اینکه یکی از شرایط پدرم برای نامزدیمون این بود که کسی نفهمه که ما باهم نامزدیم تا زمان عقد . که اگر مشکلی پیش اومد مشکلمون عواقب بعد جدایی نباشه.تفکرات پدر هست و من و نامزدم بی چون و چرا قبول کردیم
    خب دوست عزیزم
    بهتره بگم که باید مطمئن بشی که اون به همسر شما چی گفته و ... اما چون همسر شما یکطرفه به قاضی رفته و شما رو تحقیر کرده ارتباط برقرار کردن و توضیح در مورد قضیه و توضیح خواستن برای آدمی که نمی خواد متوجه باشه خیلی سخته.
    به نظر من نظر پدرتون خیلی خوبه که خواسته این موضوع مخفی بمونه . بهترین کار اینه که کسی رو که در جریانه واسطه کنین. تا بتونه میون داری کنه. در غیر اینصورت بهتره به خانواده بگید که بزرگترها قضیه رو یکسره کنن که یا مشکل حل بشه و یا خدای نکرده اصلا قضیه منتفی بشه.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اگه نامزد شما همین الان بابت ی همچین موضوع ساده ای راحت طردتون کردن و تحقیرتون کردن پس ببینین اگه جلوتر میرفتین چه میکرد
    شاید خدا میخواست زودتر شخصیتش را بشناسی و تصمیم درست بگیری
    بهتره باانواده ات مطرح کنی تا کی میخوای بلاتکلیف باشی

یا علی مدد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : وابستگی بیش از حد نامزد به خانواده

دوره نامزدی دوره طلایی شناخته

پس از این منظر به موضوع نگاه کنید و خانواده رو باخبر کنید

هر چند کار شما در نشان دادن زندگی خصوصیتون به دیگران ، حتی دوستان نزدیک بسیار اشتباه بوده

ولی سعی کنید واقع بینانه برخورد کنید و بدونید اتفاقی که امروز رخ داد در آینده هم میتونه رخ بده

پس ببینید آیا میتونید در آینده هم با چنین برخوردی کنار بیایت و گذشت کنید ؟

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)