نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: جدایی از فرد معتاد

1659
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

جدایی از فرد معتاد

با سلام و خسته نباشید خدمت مشاورین عزیز. من دختری 20ساله هستم ک یک ساله بایک اقایه 22 ب صورت اینترنتی اشنا شدم این اقا قبل از اشناییش با من دوسال مصرف کنددا هروئین بوده و وقتی من باهاشون اشنا شدم هشت ماه بود ک ترک کرده بودن. در طی این یکسال سه بار لعزش کرده و من رو خیلییی نارحت و افسرده کردن. خیلی پسر خوبیه. سربه زیر چشم پاک بامحبت کاری صادق وفادار و... ولی وقتایی ک مصرف میکرد و تا سه ماه بعد مصرف بشدت عصبیه و رفتارهای عجیبی مثل تهدید و.. ازخودش نشون میده اما زود پشیمون میشه و بشدت عذرخاهی میکنه.خیلی من رو دوستداره و ب بودن من وابسته س و واقعا نهایت تلاشش رو میکنه ک من نارحت نشم و الان چهار پاکیه. خونواده ش اصلا و ب هیچ وجه حمایتش نمیکنن و چندبار بیرونش کردن اما برادر و خاهرش خیلی دوسش دارن و کمکش میکنن و من عم چندبار بهش کمک مالی کردم. تاحالا همدیگرو ندیدیم . ولی با این حال همدیگرو دوست داریم و اون خیلی بیشتر من رو دوستداره جفتمون تجربه ی اولمونه.
    سوال من اینکه من میدونم ک خونواده م هرگز راضی نمیشن ک با ایشون ازدواج کنم و میدونم ک اگ باهاشون ازدواج کنم مشکلات خیلی زیادی خواهم داشت ک ممکنه نتونم از پسش بربیام با وجود اینکه خیلی دوسش دارم اما میخام که ازش جدابشم. اما خیلی میترسم ک طاقت نیاره و لغزش کنه و خونواده ش بیرونش کنن اون نابود شه چون روحیه شم واقعا از دست داده. همش احساس گناه میکنم و بشدت خودم رو درقبالش مسول میدونم و نمیتونم تنهاش بزارم با اینکه میدونم ادامه ارتباطم اشتباهه. اون خیلی بهم وابسته س و دوبار لغزشش دقیقا وقتی بود ک بامن دعواش شده بود . خاهش میکنم کمکم کنید و بهم بگید ک چیکارکنم چون واقعا سردرگمم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : جدایی از فرد معتاد

بهتره دوست عزیز دایه مهربان تر از مادر نباشید

ایشون اگر بنا بر ترک کردن داشته باشه با اراده خودش چنین کاری خواهد کرد و گرنه چه شما باشید و چه نباشید کار خودشو انجام خواهد داد

شما هم هر چقدر این رابطه رو ادامه بدید باعث ایجاد وابستگی شده و در ابتلای بعدی ایشون مقصر خواهید بود

پس خودتون رو با این کلمات گمراه نکنید و رابطه رو بطور کامل کات کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من چطوری باید این ارتباط رو قطع کنم جوری ک کمترین اسیب رو ببینه؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من چطوری باید این ارتباط رو تموم کنم ک کمترین اسیب رو ببینه و ایا باید دیگه هیچگونه ارتباطی نداشته باشم باهاش حتی اگ تهدید ب مصرف یا خودکشی کرد؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم.

آفرین به خاطر تصمیم درستت.

مشخصه که دختر عاقل و آینده نگری هستی.

ببین گلم موضوعی که شما الان درگیرشی ترحم و دلسوزیه که البته اصلا به جا نیست.

با اینکه وظیفه ای در قبالش نداشتی ولی تا جایی که تونستی تا الان سعی کردی ایشون رو به عدم استفاده ترغیب کنی.

شما هیچ تعهد و مسئولیتی در قبال ایشون نداری٬ به خصوص که میدونی ایشون مشکل دارن و رابطه با ایشون خییییلی خطرناکه.

از الان به بعد فقط به فکر خودت و زندگی خودت باش.

هرکسی مسئول زندگی خودشه٬ ایشون هر مشکلی داره قطعا مسببش خودش هست و تنها کسیم که میتونه بهش کمک کنه خودشه.

شما هم اگه بخوای از سر دلسوزی بمونی و تحملش کنی و بعدا هر آسیبی ببینی هیچکسو به جز خودت مقصر ندون.

باهاش حرف بزن و بگو که همه تلاشتو کردی که به زندگی برش گردونی ولی با بدقولی و بدرفتاریاش دیگه بهش اعتماد نداری و میخوای رابطه رو تموم کنی.

بعدشم شماره موبایلتو تمام راههای ارتباطی رو کات کن و برو دنبال زندگی خودت.

شما دیگه مسئول از اونجا به بعدش نیستی.

ضمنا خیلی کار خوبی کردی که تا حالا نرفتی ببینیش٬ از این به بعدم اگه گفت بیا واسه اولین و آخرین بار ببینمت و این حرفا اصلا اعتماد نکن و نرو.

توکه ندیدیش و نمیشناسیش ٬ از کجا معلوم مواد خطرناک دیگه مثل شیشه و چیزای دیگه که توهم زا هستن استفاده نکنه!!

این مواد خیییییلی خطرناکن و آدمو از خود بی خود میکنن؛

اصلا نرو پیشش و زودتر رابطه رو تموم کن.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30845
    تشکـر
    77
    تشکر شده 25 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.با 2 تا پست بالا کاملا موافقم و حرف اضافه ای ندارم.تنها موردی که میخواستم اشاره کنم اینه که شما در قبال کسانی که دوستتون دارن مسئولیت دارید. وقتی که خواستید واسش توضیح بدید که دیگه نمیتونید باهاش باشید خواهشا جوری توضیح بدید که کمترین آسیب رو از نظر روحی ببینه.حالا به هر نحوی که خودتون بلدید و...
    من تحت یه همچین شرایطی یک بار ضربه ی خیلی بد روحی خوردم و دوست ندارم کسی این مشکل رو باهاش روبرو بشه.
    موفق باشید.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییت عزیزم. اما واقعا اگر تهدید کرد باید چیکارکنم و ایا بهتره نادیده بگیرم . چون من ازش جداشدم و کاری رو ک گفتین کردم اما اون بعد از چند ساعت گفت ک لغزش کرده و دوباره رفته مصرف کردم و من واقعا حالم خیلی بدشد دراون حد که پاهام شل شد و افتادم زمین و ننونستم دیگ ازجام ت************ بخورم
    ویرایش توسط Shirin1206 : 11-06-2016 در ساعت 03:15 AM

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب عزیزم معلومه اون از کجا میخواد یه دختر گلی مثل تو پیدا کنه که بتونه رفتاراشو تحمل کنه و حتی کمک مالیم بهش داشته باشه.

وقتی خونوادش تحملش نکردن و از خونه بیرونش کردن توقع داری بعد رفتنت یکی مثل تو بیاد جاتو واسش بگیره و کاراشو تحمل کنه همونقد دوسش داشته باشه؟

معلومه نمیخواد از دستت بده٬ چون میدونه تو چقد حساسی دست گذاشته روی نقطه ضعفت تا برت گردونه.

واقعا شاید داره دروغ میگه تا اذیت بشی و برگردی پیشش.

حتی اگه دروغم نگه تو مسئول مصرف دوبارش نییییستیییی عزیزم.گفتم که هر کسی خودش مسئول و مسبب بدبختی هاییه که سرش میاد.

آره اگه زنش بودی میگفتم بمون و تا آخرین نقطه امیدواری کمکش کن. چون همسرش بودی و باید تو سختیها کنارش میموندی.

تو که زنش نیستی بخوای به هر قیمتی بمونی ترکش بدی و با رفتنت عذاب وجدان داشته باشی٬ یه مدت فقط دوست بودین تمام تلاشتم کردی که بهش کمک کنی.الانم تموم شده و هر کی رفته پی زندگی خودش.

اون اگه دوباره مصرف کرده تقصیر تو نییس٬ تقصیر اراده ضعیف و شخصیت بیمارشه که با اعتیاد به این ضعف و بیماری کشیده شده.

تو کمکتو کردی و دیگه وظیفه ای نداری٬ الانم مسئول آینده خودتی که باید به بهترین شکل رقمش بزنی.

تو در برابر خودت مسئولی٬ در رابطه با این آدم هر آسیبی که ببینی خودتی که باید جوابگو باشی نه هیچکس دیگه.

بعدشم مطمئن باش اگه واقعا دوستت داشت به جای اینکه با این حرفا آزارت بده میرفت مصرفشو میزاشت کنار و بعد میومد تا به هر طریقی بهت ثابت کنه ترک کرده که باورکنی دوستت داره و برگردی پیشش.

پس بدون هدفش فقط رنج و عذاب توئه.

وقتی تو واسش مهم نیستی چرا باید اون واسه تو مهم باشه؟

برو پی زندگیت عزیزم٬ لیاقت دختر فهمیده و عاقلی مثل تو خیلی بیشتر از این آقاس.
    ویرایش توسط رامونا : 11-06-2016 در ساعت 08:25 AM

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirin1206 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییت عزیزم. اما واقعا اگر تهدید کرد باید چیکارکنم و ایا بهتره نادیده بگیرم . چون من ازش جداشدم و کاری رو ک گفتین کردم اما اون بعد از چند ساعت گفت ک لغزش کرده و دوباره رفته مصرف کردم و من واقعا حالم خیلی بدشد دراون حد که پاهام شل شد و افتادم زمین و ننونستم دیگ ازجام ت************ بخورم
    عزیزم شما مسئول زندگی اون اقا پسر نیستید ببخشید پسر انقد ضعیف که زود تقی به توقی خورد بره مصرف کنه ؟؟

از نظر من همچین ادمی اصلا مرد زندگی نمیشه فردا تا به یه مشکل برخورد به جای اینکه مردونگی کنه مشکل و حل کنه زود پناه میبره به مواد مخدر که از فکرش کم کنه. اونم برا لحظه ای
    مرد هم انقد ضعیف اخه

عاقلانه تصمیم بگیر. انقد تاثیر مواد مخدر بد که هر مردی معتاد باشه تنها چیزی که حق طلاق و به زن میدن

پس دک دستی خودتو بدبخت نکن و ازش فاصله بگیر
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)