نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: درمان دیسک کمر

1809
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    413
    تشکـر
    3
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation درمان دیسک کمر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاوران و اعضای سایت
    من حدود 23 سالمه و چند وقت پیش زمانی که روی کاناپه من خوابم برد و صبح که بیدار شدم متوجه درد شدیدی در قسمت کمرم شدم و بعد از دوماه پیگیری و گرفتن ام آر آی متوجه شدم که یک دیسک خفیفی در مهره 4 و 5 دارم و خیلی خیلی این دیسک خفیف به زندگی من ممکن هستش آسیب بزنه چون من از دوماه پیش کارهای استخدامی در پلیس فتا رو انجام میدم و الان به مرحله نهایی اون رسیدم و تمامی آزمون ها و مصاخبه ها رو قبول شدم و فقط مونده معاینات تکمیلی که یکی از اونها عکس از ناحیه کمر هستش که من میترسم این همه زحمت من کشیدم برای قبولی بر باد بره و باید هرچه سریعتر این بیماری رو درمان کنم یا کاری کنم که در عکس رادیولوژِی دیسک خفیف من دیده نشه و من بتونم تو پلیس استخدام بشم و یک نکته هم اینکه درد اصلا ندارم و بعد از ایکه فهمیدم دیسک دارم با ورزش و قوی کردن شکم درد کمرم کامل از بین رفته اما من خیلی از این میترسم که در استخدامی رد بشم . اگه ممکنه راهنمایی کنید . با تشکر فراوان

2. کاربران زیر از miladebram بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درمان دیسک کمر

نقل قول نوشته اصلی توسط miladebram نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاوران و اعضای سایت
    من حدود 23 سالمه و چند وقت پیش زمانی که روی کاناپه من خوابم برد و صبح که بیدار شدم متوجه درد شدیدی در قسمت کمرم شدم و بعد از دوماه پیگیری و گرفتن ام آر آی متوجه شدم که یک دیسک خفیفی در مهره 4 و 5 دارم و خیلی خیلی این دیسک خفیف به زندگی من ممکن هستش آسیب بزنه چون من از دوماه پیش کارهای استخدامی در پلیس فتا رو انجام میدم و الان به مرحله نهایی اون رسیدم و تمامی آزمون ها و مصاخبه ها رو قبول شدم و فقط مونده معاینات تکمیلی که یکی از اونها عکس از ناحیه کمر هستش که من میترسم این همه زحمت من کشیدم برای قبولی بر باد بره و باید هرچه سریعتر این بیماری رو درمان کنم یا کاری کنم که در عکس رادیولوژِی دیسک خفیف من دیده نشه و من بتونم تو پلیس استخدام بشم و یک نکته هم اینکه درد اصلا ندارم و بعد از ایکه فهمیدم دیسک دارم با ورزش و قوی کردن شکم درد کمرم کامل از بین رفته اما من خیلی از این میترسم که در استخدامی رد بشم . اگه ممکنه راهنمایی کنید . با تشکر فراوان
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    خب بابت استخدامتون تبريک عرض ميکنم
    اما بابت فتق ديسک بين مهره اى اگر خفيف باشه معمولا در گرافى ساده ديده نميشه و فقط در موارد شديد شک به ديسک رو برامون ايجاد ميکنه که براى تأييد شک بسراغ mri ميريم
    پس برلى شما نياز به نگرانى نيست
    از طرفى براى کمک به بهبودى بيماريتون علاوه بر توقويت عضلات شکم, روى عضلات کمرتون هم کار کنيد (هرچند کار سختى هست)
    قراردادن بالشهاى کوچک در زير کمرتون حين دراز کشيدن, عدم بلندکردن جسم سنگين و اجتناب از حرکات ناگهانى و نيز استفاده از پوزيشنهاى مناسب براى نشستن و يا درازکشيدن رو هم مدنظر داشته باشيد
    موفق باشيد ...

4. کاربران زیر از MHY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)