نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: حل مشکلات زندگی

823
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32120
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حل مشکلات زندگی

با سلام من 4 ماهه ک عروسی کردم و الان من و همسرم از یکنواختی زندگی رنج میبریم البته که مشگلات مادی هم هست ولی خوب دنبال راهی هستم که آرومم کنه و بتونیم از زندگی لذت ببریم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حل مشکلات زندگی

خوشبختی این نیست که شما هیچ مشکلی نداشته باشید

خوشبختی وقتیه که شما بتونید برای مشکلتون راه حلی پیدا کنید

پس اجازه ندید مشکلات زندگی شمارو به یکنواختی و سردی بکشونه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : حل مشکلات زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد مرزانی نمایش پست ها
    با سلام من 4 ماهه ک عروسی کردم و الان من و همسرم از یکنواختی زندگی رنج میبریم البته که مشگلات مادی هم هست ولی خوب دنبال راهی هستم که آرومم کنه و بتونیم از زندگی لذت ببریم؟
    خیلی راحت می تونید که زندگی رو از یکنواختی در بیارید که هزینه ای هم نداره . مثلا برید پیک نیک با دوستان ، قبلا می رفتیم و هر سری یکی یه غذای ساده درست می کرد که دور هم باشیم.
    یا می تونید شبها برید پیاده روی هم با هم قدمی می زنید هم یه تفریح دلنشینه.
    می تونید عضو کتابخانه بشید و کتابهای مختلف بخونید و بعد راجع بهش تو خونه بحث کنید اینم یکی از کارهای مورد علاقه من و همسرم بود اوایل زندگیمون الان که مشغله زیاد شده دلم لک زده برای کتاب خوندن با هم.
    می تونید فیلم بگیرید و ببینید و باز راجع بهش با هم صحبت و بحث کنید اینم خیلی کیف می ده.
    کار دیگه ای می تونید بکنید از این تورهای یک روزه برید البته ما تو تهران از این تورها داریم که هزینه خیلی پایینی دارن و خیلی خوش می گذره می ری اکثرا پنج شنبه و جمعه هستن که از وقتی پسرم اومده دیگه خیلی بندرت می تونیم بریم چون جای بچه نیست. تور لاله زار گردی ، تور کنیسه گردی ، تور آرامستان گردی و تور بادگیرهای تهران و خیلی تورهای دیگه برید عالین.
    اگه خواستید و تو تهران بودید پیغام بدید بهتون آدرس سایتشون رو بدم شما هم برید بهتون خوش بگذره.
    سینما هم خیلی خوبه شنبه ها و سه شنبه ها نصف قیمته می تونید فیلمهای خوب برید و کلی حالش رو ببرید. یه سینما بعد میدون فردوسی هست که اسمش الان تو ذهنم نیست ولی بلیطش 5000 تومانه.
    شنبه و سه شنبه می شه 2500 تومان.
    خیلی تفریحات هست که بهتون خوش بگذره.
    حتی بازی ها می تونید شطرنج بازی کنید ، جدول حل کنید یهو می بینید که دیگه اصلا انقدر تنوع داره زندگیتون دیگه وقت سر خاروندن ندارید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد