نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دارم از شوهرم سرد میشم یا شایدم شدم!!

3006
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21334
    تشکـر
    41
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

دارم از شوهرم سرد میشم یا شایدم شدم!!

سلام به همگی..
    من تا الان سه چهار تا پست تو همین موضوعات زناشویی مطرح کردم..از بعضی ها نتیجه گرفتم بعضی دیگه هم آرومم کرده..در کل باعث حس خوبی در من شده ممنونم از اهالی این سایت..
    تو این دو سال و چند ماهی که از ازدواجم گذشته شوهرم هر کاری که خواسته انجام داده منظورم آرزوهاش و خواسته هاشه از تغییر شغلش و ورزش و ادامه تحصیل و با دوستان بودن و قطع رابطه اش با خانواده ام صرفا به این بهونه که خانواده ات چرا به من کمک مالی نمیکنن انجام داده و این در حالیه که من تمام فعالیت های دوران مجردیم از یادگیری زبان و هنر و درس و ورزش که خیلی برام مهم بود و هیچوقت نشد که از ورزشم بزنم.. همه رو کنار گذاشتم و هیچ بی احترامی به پدر و مادرش هم انجام ندادم هر چند گاهی وقتها تیکه پرونی هاشون اذیتم میکرد..میدونید فقط نمیخوام صدای فریادهای شوهرم رو بشنوم یا هیچ وقت مسیولیت کارهاش رو به عهده نمیگیره در نتیجه من ترجیح میدم کاری به کارهاش نداشته باشم تا اینکه خرابکاری هاش رو گردن من بندازه به خاطر کارش سه روز در هفته خونه است سه روز سرکار و اصلا توجه نمیکنه چیزی اصلا برا خوردن تو خونه هست یا نه موقعی هم که میاد خونه تغذیه همون روز خودش رو میاره و تموم میکنه و به خیال خودش دست پر اومده البته این مساله رو نگفتم بهش چون دوباره یه دعوای جدید که اصلا حوصله اش رو ندارم..و البته اینم بگم که من تو این شهر کسی رو ندارم و فقط خانواده همسرم هستن... جمله ی دوست دارم رو زبونشه..خب منم اگه یه همچین کسی رو داشتم که نیازهای منو برطرف کنه و تر و خشکم کنه و کاری به کارهام نداشته باشه مگه بیمارم دوسش نداشته باشم..هر سری هم که بهش گفتم (یعنی تو این دو سال) تو خونه حوصله ام سر میره برای رفتن به باشگاه پول لازم دارم میگه باشه میدم برو ولی دیگه خبری نمیشه..در حالی که اگه خودش به چیزی لازم داشته باشه سریعا میره و تهیه اش میکنه...خلاصه سرتون رو درد نیارم من تو این رابطه احساس درجا زدن میکنم که نه تنها پیشرفتی نمیکنه بلکه روز به روز چه از نظر جسمی چه روحی تحلیل میره و عین خیال همسرم هم نیست..من قبل ازدواج چندین بار به همسرم گفتم که اگه پیشرفتی تو زندگیم نداشته باشم یعنی مردم..و ختم کلام اینکه یه همچین آدم خودخواهی رو دوست ندارم... رابطه رو تموم کنم و خودم رو خلاص کنم؟

ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دارم از شوهرم سرد میشم یا شایدم شدم!!

سلام
    فکر نمیکنی داری خیلی عجولانه تصمیم به جدایی یا باصطلاح خودتون خلاص شدن میکنید ؟ فکر میکنید واقعا خلاص میشید؟ دو سال که چیزی نیست تازه اول راهید زن و شوهر توی سالهای اولیه زندگی مثل دو تا چرخ دنده هستند که با هم کاملا مچ نشدن و مدام سرو صدا میکنن و حتی به هم ضربه میزنن باید زمان بگذره تا این چرخ دنده ها روون بشن و بچرخن. با هم صحبت کنید با احترام و محبت و با حفظ آرامش خواسته هاتون رو مطرح کنید دیالوگ و هنر استفاده از زبان به نظر من میتونه خیلی از سوء تفاهمات و مشکلات رو رفع کنه. اگه لازم میدونید دوتایی به مشاوره حضوری برید. اینو بدونید که هرگز دو تا آدم صد در صد توی همه مسائل نمیتونن یه جور فکر کنن و مثل هم باشن هنر زندگی این نیست که بتونید طرف مقابل رو تغییر بدید اینه که بتونید اشتراکات و تفاهمات خودتون رو پیدا کنید و تقویتشون کنید و به تفاوت هاتون احرام بگذارید. در هر حال زندگی بدون گذشت و بردباری به نظر من محاله. صبر و گذشت لازمه زندگی هست. زندگی رو اینقدر سبک نگیرید که جدا شدن و بهم زدنش رو یه امر خیلی عادی تلقی کنید. شما تازه اول این مسیر پر از پیچ و خم و دست انداز هستید. دریک کلام با هم حرف بزنید با هم مشکلات مسیر رو حل کنید و زود شکست نخورید و گذشت رو فراموش نکنید. زندگی هر چی جلوتر میره سخت تر میشه هنر زندگی مبارزه با همین سختی هاست . خدا توی سوره تکویر میگه خلق الانسان فی کبد (ما انسان را در رنج آفریدیم) یه مجسمه زیبا اول یه سنگ نتراشیده بوده که ضربه های سخت تیشه رو تحمل کرده و حالا با ارزش و قیمتی شده. محکم باشید و برای حل مشکلتون تلاش کنید و با هنر خودتون همسرتون رو در حل مشکل درگیر کنید.
    سن وتحصیلات خودتون و همسرتون رو اگه مایلید بگید تا دوستان بهتر بتونن مشورت بدن.
    امضای ایشان
    آنکس که ظلمی بر دوش دارد، رستگار نخواهد شد.

3. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21334
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    9

ممنونم بابت راهنماییتون...درسته که تحمل رنج و سختی و صبر کردن روح و روان انسان رو قوی و ورزیده تر میکنه حرفی نیست..ولی ترسم از آینده ای هستش که به همین صورت ادامه پیدا کنه..مگه اینطور نیست که زن و شوهر باید همدیگر رو بسازن..تو این جریان این منم که فقط خودم رو فدای پیشرفت طرف مقابل میکنم..مگه من چند بار میخوام زندگی کنم..چرا نباید لذت انجام کارهایی که دوست دارم رو به خاطر یکی دیگه که اصلا توجهی بهت نمیکنه از دست بدی احساس میکنم که یه وزنه ی چند کیلویی به پاهام وصله که توان حرکت رو ازم گرفته..من بیشتر از آینده ای میترسم که به همین منوال ادامه داشته...
    من و همسرم هر دو ۲۸ ساله هستیم و فقط همسرم چهار ماه ازمن بزرگتره و کارشناسی هستم..

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

توی سنی هستید که انتظار میره پخته تر رفتار کنید و حرف همدیگه رو بفهمید همه چیزایی که اینجا میگید با خود همسرتون مطرح کنید با آرامش با احترام بدون عصبی شدن و هول شدن نه با استرس نه با حالت طلبکارانه، از ناراحتیتون و دلسردیتون بگید و با هم حلش کنید اگه نشد با هم یه مشاوره برید البته یه مشاور متخصص، یا از بزرگترهایی که خیرخواهن و دنبال موش دووندن تو زندگیتون نیستن و اهل یک کلاغ چهل کلاغ نیستن کمک بگیرید، درباره آینده زود قضاوت نکنید و اگه بچه ندارید تا رسیدن به تفاهم عجله نکنید.
    امضای ایشان
    آنکس که ظلمی بر دوش دارد، رستگار نخواهد شد.

6. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

ایشالله مشکلت حل بشه
    نمیدونم چه راهنمایی بهت کنم
    فقط
    تا مشکلتون حل نشده بچه دار نشید...این به نفع خودتون و اون بچست

8. کاربران زیر از زهرا.ا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21334
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    9

ممنونم..آره میدونم با وجود اصرار اطرافیان از عواقب بچه دار شدن تو این اوضاع اطلاع دارم...
    من چطور میتونم تو این شرایط روحی مادری کنم و یا همسرم با اینهمه خودخواهی میتونه پدر خوبی باشه؟!!..با وجود حرف و حدیث هایی که ممکنه پشت سرم باشه..هیچوقت اینکار رو نمیکنم نه به خاطر خودمون..فقط به خاطر اون بچه که نمیخوام تو همچین محیطی بزرگ بشه..به هر حال ممنونم بابت راهنمایی و دلگرمیتون..

10. کاربران زیر از zahra mehr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra mehr نمایش پست ها
    ممنونم..آره میدونم با وجود اصرار اطرافیان از عواقب بچه دار شدن تو این اوضاع اطلاع دارم...
    من چطور میتونم تو این شرایط روحی مادری کنم و یا همسرم با اینهمه خودخواهی میتونه پدر خوبی باشه؟!!..با وجود حرف و حدیث هایی که ممکنه پشت سرم باشه..هیچوقت اینکار رو نمیکنم نه به خاطر خودمون..فقط به خاطر اون بچه که نمیخوام تو همچین محیطی بزرگ بشه..به هر حال ممنونم بابت راهنمایی و دلگرمیتون..
    امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل شه
    به تایپیک منم سر بزنی خوشحال میشم
    نظرسنجی:آخرین حرف به نامزد...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد