نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: حساسيت همسر

984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32206
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حساسيت همسر

سلام
    من يه مساله ي كوچيك تو زندگيم پيش اومده ، دوس دارم نظر بقيه رو هم در موردش بدونم. من و شوهرم سه ماهه عقد كرديم. همسرم ساكن تهران و من ساكن شهرستان هستم. من ديشب با دوستم بيرون بودم ، وقتي خواستم برم خونه ،همسر دوستم كه تا حالا يكي دو بار باش سلام عليك داشتم اما معاشرتي نداشتم اومد دنبالمون و چون من كليد نداشتم بهم گفتن بريم سه تايي شام بخوريم تا مامانت اينا بيان من اصرار كردم كه نميام و به دليل اصرار اونا قبول كردم، اين موضوع رو هم تو ذهنم مرور كردم كه شوهرم هم با دوستش و خانم دوستش خيلي وقتها ميرن بيرون، بعد كه به همسرم گفتم شديدا ناراحت شد و گفت نبايد اين كارو مى كردي به دو دليل يكي اينكه محيط شهرستان با تهران فرق مى كنه و يكي ديگه اينكه تو شوهر دوستتو نميشناختي از قبل و من هم اونو نديدم،
    من دليل اولش رو مى تونم قبول كنم ولي دليل دومش رو تو دوره زمونه اي كه اين قضيه كاملا عاديه و خودش هم چنين رابطه هايي داره برام قابل قبول نيس، مخصوصا اينكه قبلا به من گفته بود من دوس دارم با دوستات و همسراشون رابطه داشته باشيم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32094
    تشکـر
    53
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : حساسيت همسر

سلام بنظرم همسرتون درست میگه

من جای شما بودم باهاشون نمیرفتم بیرون

3. 2 کاربران زیر از yasan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا رحيمي زاده نمایش پست ها
    سلام
    من يه مساله ي كوچيك تو زندگيم پيش اومده ، دوس دارم نظر بقيه رو هم در موردش بدونم. من و شوهرم سه ماهه عقد كرديم. همسرم ساكن تهران و من ساكن شهرستان هستم. من ديشب با دوستم بيرون بودم ، وقتي خواستم برم خونه ،همسر دوستم كه تا حالا يكي دو بار باش سلام عليك داشتم اما معاشرتي نداشتم اومد دنبالمون و چون من كليد نداشتم بهم گفتن بريم سه تايي شام بخوريم تا مامانت اينا بيان من اصرار كردم كه نميام و به دليل اصرار اونا قبول كردم، اين موضوع رو هم تو ذهنم مرور كردم كه شوهرم هم با دوستش و خانم دوستش خيلي وقتها ميرن بيرون، بعد كه به همسرم گفتم شديدا ناراحت شد و گفت نبايد اين كارو مى كردي به دو دليل يكي اينكه محيط شهرستان با تهران فرق مى كنه و يكي ديگه اينكه تو شوهر دوستتو نميشناختي از قبل و من هم اونو نديدم،
    من دليل اولش رو مى تونم قبول كنم ولي دليل دومش رو تو دوره زمونه اي كه اين قضيه كاملا عاديه و خودش هم چنين رابطه هايي داره برام قابل قبول نيس، مخصوصا اينكه قبلا به من گفته بود من دوس دارم با دوستات و همسراشون رابطه داشته باشيم

با تفکرات و مسایلی که در ایران وجود داره بهتره از این رفتارها دوی بشه تا چنین تنشهایی به وجود نیاد

در این مورد با همسرتون صحبت کنید و به ایشون متذکر بشید که گاهی اتفاقاتی میفته که نمیتونید به تنهایی مدیریتش کنید

پس لازمه در این موارد همدیگرو خوب درک کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

خب شاید بهتر بود که به همسرتون میگفتید قبلش

و این رو هم آقا فرخ درست میگن گاهی اتفاقاتی میفته که دست ما نیست و بهتره همسرتون این مسئله رو درک کنن

اما شما هم که میدونید همسرتون حساس هستن همیشه قبلش به ایشون اطلاع بدید و توضیح بدید که مجبورید وارد این شرایط بشید

مطمئنم خیلی از آقایون وقتی از قبل بهشون بگیم که میخوایم چیکار کنیم کمتر حساسیت به خرج میدن

اما وقتی بعدش بهش بگی فک میکنه حضورش برات ارزشی نداره و بدون اجازش هرکاری میکنی و نظرش برات مهم نیست

این رو هم درست میگن که محیط شهرستان کوچیک هست و بهتره دوستانی که انتخاب میکنید مورد اعتماد همسرتون هم باشن

اتفاقا خیلی هم خوبه که همسرتون حساس هستن این یعنی براش مهمی

7. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام نه عزیزم عادی نیست برای اونایی هم که عادی یا شناخت کامل کامل دارن ازهمدیگه یا هم اتفاق جبران ناپذیری افتاده براشون حق با همسرتون به نظرم ، زیاد پای دوست به زندگیتون باز نکنین همیشه حد و حدودهارو نگهدارین تا خدایی نکرده پشیمانی به بار نیاد

9. 2 کاربران زیر از e.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

به همسرتون بگید که کار درستی نکردید و یه اتفاق بوده که خودتون هم بعدش پشیمون شدید ، بجای اصرار روی عادی جلوه دادن کارتون
    گاهی هوای غرور مرد زندگیت رو ، بدجور داشته باش
    و کارخودت رو با کار اون مقایسه نکن
    گاهی بعضی چیزها ، اونقدر بی ارزشن که
    نباید بخاطرشون بحث کرد و با یک
    قبول اشتباه ساده ، اعتماد خودت رو
    در دل همسرت از بین نمیبری و
    غرورش رو جریحه دار نمیکنی
    به همین سادگی ....

11. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)