صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 69

موضوع: قانون جذب

5843
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

قانون جذب

امروز میخام از قانون جذب براتون صحبت کنم

چیزی که در دین اسلام هزاران سال پیش بر مسلمانان از طریق امامان (ع) و پیغمبران (ع) عنوان شده

جوامع غربی حالا بهش دست یافتن همون دینی که اکثرا قدرشو نمیدونیم یا دنبالش نیستیم که چه

پیامدهای خوبی برای زندگی کردن
    داره این همون راز خوشبختیست

شکر گزاری و قدر دانی

به همسر فرزندمون دیگران هر چه بیشتر قدردان محبتهایشان باشیم خوشبخت تریم

میگن فکر مثبت کنین ولی سخته همه افکارو کنترل کرد میدونیند چراااا ؟

چون افکار تنها نیستن بلکه احساسمون هم باهاش دخیلن حالا یه سری افکارمون سریع میان و میرن

از ذهن
    و یک سریشون میشن جزوی از وجود ما چون با احساسمون همگام میشن

این احساس همون که در دین اسلام میگه حسه خوب در مورد دیگران داشته باشین حسه تنفر

خشم را از خودتون دور کنین قضاوت بی مورد نکنین حقوق یکدیگر رارعایت کنین همگی در دین اسلام

امده حالا جوامع غربی بهش رسیدن

۲ـ «مولي اميرالمؤمنين عليه‌السلام»:أَفضَلُ الوَرَعِ حُسنُ الظَّنِّ.حسن‌ظن و خوش‌بيني بالاترين مرتبة تقوي و پرهيزکاري است. (فهرست غرر، ص۲۲۶)
    ۳ـ «مولي اميرالمؤمنين عليه‌السلام»:حُسنُ الظَّنِّ راحَةُ القَلبِ وَ سَلامَةُ البَدَنِ.خوش‌بيني، ماية راحتي جان و سلامتي تن آدمي است. (شرح‌ غرر، ج ۳، ص ۳۸۴)
    ۴ـ «پيامبر گرامي اسلام صلي‌الله عليه و آله و سلم»:اِحتَرِسوُا مِنَ النّاسِ بِسُؤالظَّنِّ.از سوء‌ظن و بدگماني نسبت به مردم بپرهيزيد. (تحف‌العقول، ص ۵۳)
    ۵ـ «امام جعفرصادق(عليه‌السلام)»:حُس ُن الظَّنِّ اَصلُهُ مِن حُسنِ ايمانِ المَرءِ و سَلامَةِ صَدرِهِ.اصل و ريشة حسن‌ظَن، ايمان نيکوي شخص و صفاي باطني او است

زمینه های بروز مثبت اندیشی

به طور قطع در زندگی همه انسان ها، اتفاقات خوب و بد هر دو وجود دارد. در تفکر مثبت- چنان که

پیش تر گفته شد- هدف این است که بر جنبه های خوب رویدادها تکیه شود و حتی از بدترین شرایط،

بهترین نتیجه کسب شود. درواقع نمی خواهیم بگوییم اتفاق بد یا شکست وجود ندارد. مسلماً افراد

بسیار موفق هم در طول زندگی بارها به حوادث ناگوار و ناکامی و تلخی ها مواجه شده اند، اما تفاوت

یک فرد موفق با ناموفق این است که فرد موفق شکست را به منزله تجربه ای جهت رسیدن به

موفقیت تلقی می نماید. در این بخش به ذکر برخی عوامل مؤثر و زمینه ساز در بروز مثبت اندیشی
    می پردازیم:
    1. ایمان
    اگر همواره خداوند را ناظر و حاضر بر افکار و اعمال خویش بدانیم و آگاه باشیم که به عنوان اشرف

مخلوقات و جانشین خداوند در روی زمین هستیم، در می یابیم که شایستگی کسب نعمت ها و

موهبت های فراوانی داریم. هم چنین « فضایل و کمالات اخلاقی زمانی از پشتوانه قابل اعتماد

برخوردار می شود که تکیه بر ایمان به خدا و کلمه توحید داشته باشد. تنها ایمان به خداست که می

تواند در تار و پود وجود انسان نفوذ کند و تمامی وجود انسان را تحت تسلط خود گیرد. بنابراین بین

ایمان و اخلاق در انسان رابطه متقابل وجود دارد، اخلاق فاضله به وسیله ایمان ضمانت و ایمان به

وسیله آن صیانت می گردد». (سادات، 39-40) از سوی دیگر، خداوند متعال در آیات قرآن وعده می دهد

که ایمان آورندگان را یاری می نماید: « ألا إن نصرَ الله قریبٌ» (بقره، 214)؛ « آگاه باشید که یاری خدا

نزدیک است» و گاه به فرشتگان خود فرمان می دهد که مؤمنان را یاری کنند: « إن الذین قالوا ربُنا الله

ثمّ استقاموا تتنزّلُ علیهم الملائکة الا تخافوا و لا تحزنوا و ابشروا بالجنة التی کنتم توعدون. نحنُ

اولیاؤکم فی الحیاة الدنیا و فی الاخرة»( فصلت، 30-31)؛ « بی گمان کسانی که گفتند پروردگار ما

خداست، سپس ایستادگی کردند، فرشتگان بر آن ها نازل می شوند که بیم مدارید و غمگین مباشید

و مژده باد بر شما بهشتی که وعده داده می شدید ما در زندگی دنیا و در آخرت مددکاران و دوستان

شماییم.»« حقیقت تأسف انگیز این است که زندگی بسیاری از مردم به گونه ای است که خداوند بر

آن حکومت نمی کند. ما به خوبی از نیرویی که خداوند قادر، در اختیار ما گذاشته است، استفاده نمی

کنیم. این ها همان نیروهایی است که در مسیر رسیدن به موفقیت در دسترس همه ما قرار دارد.

( پیل، 45-44) نکته مهم دیگر این است که توکل به خدا موجب آرامش درونی فرد می شود:

« ... الا بذکر الله تطمئنّ القلوب»(رعد، 28)؛ « آگاه باش که با یاد خدا دل ها آرام گیرد». در این آیه

«خداوند متعال بندگان خود را تشویق می کند که دل های خود را با توجه به نعمت ها و پاداش او

تسکین دهند و آرامش بخشند؛ زیرا وعده خداوند حتمی است و هیچ چیز برای آرامش دل های

مضطرب بهتر از نویدهای صادق نیست». ( طبرسی، 483/2). صاحب المیزان « اطمینان» را س************ و

آرامش؛ یعنی چیزی می داند که آدمی با آن دل گرم و خاطر جمع شود. در این آیه، طمأنینه یا اطمینان

قلب، منحصر در ذکر خدا شده، یعنی تنها راه آرامش قلب و نشاط درونی، یاد خداست. همان طور که

در آیه 58 سوره یونس، شادی منحصر به یادآوری فضل و رحمت خدا شده است وقتی دل به آرامش و

اطمینان برسد، می تواند نعمت ها و فضائل الهی را بهتر ببیند. با آرامش درونی می توان حوادث و

رخدادها را به گونه ای مثبت تعبیر کرد. درواقع باید گفت ایمان دری به سوی موفقیت و کامیابی است.
    2. فرهنگ خانوادگی و اجتماعی

یکی از زمینه هایی که در سوق دادن تفکر انسان به سوی نگرش مثبت یا منفی نقش مهمی دارد،

فرهنگ خانواده و اجتماع است. حقیقت این است که از اوان کودکی، تربیت، اخلاق، رفتار و باورهای

والدین، معلمان و اطرافیان در شکل گیری شخصیت انسان نقش بسیار مهمی دارد. خداوند در آیات

قرآن والدین را به تربیت صحیح فرزندان و مراقبت از آنان فرمان داده است:
    « یوصیکم الله فی اولادکم»(نساء،11)« خدا شما را درباره فرزندانتان سفارش می کند»؛ « یا ایها الذین

آمنوا قوا انفسکم و اهلیکم ناراً»(تحریم، 6) « ای کسانی که ایمان آورده اید، خود و خانواده خویش را از

آتش حفظ کنید». همه افراد خانواده و حتی جامعه در برابر هم مسئولند. قرآن در این مورد تأکید می

کند: « وقفوهم إنهم مسئولون»(صافات، 24)؛ « و آن ها را نگه دارید که بازخواست خواهند شد.»

رسول اکرم(ص) درباره رفتار افراد خانواده با یکدیگر می فرماید:

«خیرکم خیرکم لأهله و انا خیرکم لاهلی»(حرعاملی، 122/14)« بهترین شما کسی است که نسبت

به خانواده اش رفتارش نیک تر باشد و من نیک رفتارترین شما نسبت به خانواده ام هستم». باید توجه

داشت رفتار پدر و مادر زمانی می تواند روی فرزندان مؤثرتر باشد که بین پدر و مادر تفاهم، هم دلی و

احترام وجود داشته باشد. تربیت صحیح فرزند میراثی است که والدین از خود برجا می گذارند. از حضرت

علی(ع) چنین نقل شده است: « خیر ما ورّث الاباء الابناء الادب»(آمدی، 393)؛ « بهترین ارثی که پدران

به پسران می دهند، ادب است». القائاتی که به ما می شود، چه مثبت و چه منفی، همه در ذهن ما

اثر می گذارد؛ جملاتی مانند تو در ریاضی ضعیف هستی، زندگی سخت است، درآمد ما همین قدر

است یا برعکس آن: تو دختر باهوشی هستی، اگر تلاش کنیم به هدفمان می رسیم، خداوند به

درآمد ما برکت می دهد و... جملاتی هستند که در خلال سالیان رشد، باورهای ما را می سازند.

انسانی که از ابتدا با الگوهای رفتاری منفی رشد کرده، مسلماً به راحتی نمی تواند به تفکر مثبت

دست یابد. برای مثبت اندیشی نیاز است که باورهایمان را اصلاح کنیم. لازم است از تفکر « نمی

توانم»، « لیاقت ندارم»، « ناتوانم» به سمت تفکر « من می توانم»، « من ارزشش را دارم» برویم.

همچنین قرار گرفتن در معرض امواج منفی دیگران و هم نشینی با کسانی که بیش از اندازه زبان به

شکوه می گشایند، فرد را به سوی منفی بافی و بدبینی سوق می دهد. « یکی از عواملی که در

ایجاد و تقویت صفات حمیده بسیار مؤثر است،‌ مصاحبت و معاشرت با صاحبان چنان فضایل است.

معاشرت با این قبیل افراد که فضایل اخلاقی را به صورت فعال و محسوس دارا هستند، از یک طرف

سبب تقویت قوای روحی انسان شده و اراده او را جهت تحصیل آن صفات تقویت می کند و از طرف

دیگر، شخص با دقت در اعمال و رفتار و حالات آن ها می تواند الگوی زنده فضیلت را در وجود آنان

مشاهده نماید که همین امر او را در اقتباس فضایل بسیار یاری می کند.» ( فیض کاشانی، 269) از

حضرت علی(ع) نقل شده که هم نشین خوب نعمت است:« جلس الخیر نعمة»(آمدی، 368) لذا بهتر

است سعی کنیم با افراد مثبت اندیش مجالست کنیم تا از امواج مثبت تفکراتشان بهره مند شویم.
    3. تلاش
    تلاش و کوشش از عوامل بسیار مؤثر در بروز مثبت اندیشی است. خداوند انسان های تلاشگر را

دوست دارد و وعده می دهد که به اندازه تلاششان به آن ها جزا می دهد: « لتجزی کلُّ نفسٍ بما

تسعی»(طه، 15)؛ « هرکسی به موجب آنچه می کوشد، جزا داده می شود». این کوشش و تلاش

باعث نیک بختی و سعادت انسان می شود، چنان که از حضرت علی(ع) ‌نقل شده است: « قد سعد

من جدّ» ( آمدی، 527)« بسیار می شود که تلاش کننده نیک بخت شود». هم چنین قرآن از این تلاش

انسان قدردانی می نماید: « و کانَ سعیکم مشکوراً» (انسان، 22) « و از تلاش شما سپاس گزاری

شده است». در حقیقت مثبت اندیشی زمانی مثمر است که با عمل همراه باشد. چه بسا افرادی که

اندیشه های مثبت دارند، اما چون دست به عمل نمی زنند، مثبت اندیشی آنان ثمر نمی دهد. «

مشاهده افرادی که موفقیت های عظیم کسب می کنند، ممکن است ما را به این اشتباه بیندازد که

گمان کنیم آن ها موهبت الهی خاص دارند. مشاهده نزدیک تر نشان می دهد که بزرگ ترین موهبت

اشخاص موفق نسبت به اشخاص عادی آن است که اقدام به عمل می کنند. این موهبتی است که

هریک از ما می توانیم در خود ایجاد نماییم».( رابینز، 17/1) از سوی دیگر اگر ایمان داشته باشیم که

خداوند قادر، نیروهای عظیمی را در وجود ما به ودیعه نهاده، مسلماً با جدیت و انرژی بیشتر برای

کسب آن ها تلاش می کنیم. تلاش و کوشش مسلماً با دشواری هایی نیز همراه خواهد بود، اما خدا

وعده می دهد که بعد از این دشواری ها آسانی ها در پیش است و از سوی دیگر هرکس را به اندازه

تواناییش تکلیف می فرماید:« لا یکلف الله نفساً إلا ما اتاها سیجعل الله بعد عسرٍ یسراً»(طلاق، 7)«

خدا هیچ کس را جز به اندازه ای که به او داده، تکلیف نمی کند. زود است که خدا پس از دشواری

آسانی پیش آورد». فراتر از این خداوند می فرماید آسانی ها و آسایش ها همراه و در درون سختی ها

و دشواری هاست، مشروط بر آنکه با نگاهی مثبت به سختی ها، آن ها را ابراز کمال و رشد بدانیم: «

فإنّ مع العسرِ یسراً* إن مع العسر یسراً» (انشراح، 5-6)
    4. اراده
    تفکر مثبت در صورتی نتیجه می دهد که ما بخواهیم. با قدرت اراده می توانیم باورهای غلط ذهنی

خود را تغییر داده و تحولات اساسی در مسیر زندگی ایجاد کنیم. خداوند در قرآن کریم می فرماید:

« إن الله لا یغیرُ ما بقومٍ حتی یغیروا ما بأنفسهم»(رعد، 11)؛ « همانا خداوند سرنوشت هیچ قومی را

تغییر نمی دهد، مگر آن ها وضع خود را تغییر دهند».

این وعده الهی است که انسان با قدرت اراده، حتی قادر است سرنوشت قومی را تغییر دهد. پس

خداوند از ما می خواهد که از مواهبی که او در وجود ما به ودیعه نهاده، به نحو احسن استفاده نماییم.
    مرغ را پر می برد تا آشیان

پرّ مردم همت است ای مردمان
    (مولوی)
    از سوی دیگر، اراده قوی به دنبال ایمان قوی به وجود می آید. در سایه ایمان محکم می توانیم ادراکات

خود از جهان بیرون و درون را در جهت صحیح هدایت کنیم و به این وسیله تحول اساسی در زندگی

خود و حتی دیگران ایجاد نماییم. اگر بخواهیم در هدف های خود موفق شویم، باید با قدرت ایمان، اراده

خود را تقویت کنیم. از حضرت علی(ع) در اهمیت اراده نقل شده است: « خذ القصد فی الامور فمن

اخذ القصد خفّت علیه المؤون»(آمدی، 394) « در امورات عزم و قصد را به کار بند که هرکس قصد را

برگیرد، کارها بر وی سبک گردد». هم چنین در حدیث دیگری آمده است: « اصل الحزم العزم و ثمرته

الظفر» ( محمدی ری شهری، 299)« اصل دوراندیشی اراده است و نتیجه آن موفقیت است».

با تقویت اراده می توان در کنترل احساسات دیگر مانند خشم، غضب و افزایش صبر موفق شد. در

حقیقت تفاوت بین انسان مثبت اندیش و منفی نگر در نیروی اراده آن ها است. « بدانید که این تصمیم

های شماست، نه شرایط شما که سرنوشتتان را می سازد. به یاد داشته باشید، تصمیمی که به آن

مقید و پابند باشید، نیرویی است که زندگی شما را دگرگون می سازد. این نیرویی است که هر لحظه

که بخواهید در اختیار شماست. اراده پیروزی، اراده تغییر مسیر زندگی و مسلط بودن به آن، فقط

هنگامی ایجاد می شود که شما تصمیم بگیرید و باور کنید که هیچ مشکل و مانعی نمی تواند مانع

شما شود. انسان مثبت اندیش با تقویت اراده پویا می شود، برنامه ریزی و هدف گذاری می کند و

برای رسیدن به هدف تلاش می کند. اما در مقابل، انسان منفی نگر به علت ضعف اراده، کم کم دچار

یأس و نومیدی می شود و قادر به داشتن یک زندگی پویا نخواهد بود.

پی نوشت ها :
    1.استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
    2. دانشجوی کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
    منبع: نشریه علوم و معارف قرآن کریم، شماره 7

شما از زندگی چی میخاین ؟

ما دوست نداریم خیلی از اتفاق ها که خوشایندمان نیست برماچیره شود ولی متاسفانه به دلیل

نداشتن اطلاعات از قانون جذب
    و عدم کنترل احساسمون از نتیجه ای که نمیخایم زمین زمان را به

این سمت سوق میدیم و بر عکس نتیجه میگیریم

دوست داریم فرزندمون بهترین باشه ولی کلید میزنیم روی رفتارهای اشتباهش

تا بحال شنیدین که میگن پول دار ها پول دار تر میشن و فقیرا فقیر تر ؟

(8) امام حسين (عليه السلام):

شكرك لنعمة سالفة يقتضى نعمة آنفة ؛
    شكر تو بر نعمت گذشته ، زمينه ساز نعمت آينده است

(9) امام على (عليه السلام):
    اءكثر اءن تنظر الى من فضلت عليه ، فان ذلك من اءبوابك الشكر؛
    به كسى كه به او برترى داده شده اى بسيار بنگر، زيرا اين كار يكى از انگيزه هاى شكر گزارى است .

۲ـ «مولي اميرالمؤمنين عليه‌السلام»:شُكرُالنِّعَمِ يَزيدُ في‌الرِزْقِ.شكر نعمت، نعمتت افزون كند.

(بحار، ج ۷۱، ص ۴۴)
    ۱۱ـ «امام جعفرصادق(عليه‌السلام)»:مَن اُعطِيَ الشُّكَر اُعطِيَ الزِّيادةَ يَقولُ

اللهُ عَزّوجَلّ «لَئِن شكَرتُم لَاَزيَدنَّكُم».
    كسي كه توفيق شكرگزاري به او عطا شده زيادتي نعمت هم

نصيب او مي‌گردد. خداوند متعال مي‌فرمايد «اگر شكرگزار باشيد حتماً شما را زياده خواهم بخشيد».

(بحار، ج ۷۱، ص ۴۰)
    ۳ـ «امام جعفرصادق(عليه‌السلام)»:اَلشُّكرُ زيادةٌ في‌النِّعمِ و اَمانٌ مِنَ

الفَقرِ.
    شكرگزاري باعث وفور نعمت و مصونيت از فقر و تهيدستي است. (تحف‌العقول، ص ۳۷۶)

2. 7 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : قانون جذب

شما از زندگی چی میخاین ؟

ما دوست نداریم خیلی از اتفاق ها که خوشایندمان نیست برماچیره شود ولی متاسفانه به دلیل

نداشتن اطلاعات از قانون جذب
    و عدم کنترل احساسمون از نتیجه ای که نمیخایم زمین زمان را به

این سمت سوق میدیم و بر عکس نتیجه میگیریم

میگن فکر مثبت کنین ولی سخته همه افکارو کنترل کرد میدونیند چراااا ؟

چون افکار تنها نیستن بلکه احساسمون هم باهاش دخیلن حالا یه سری افکارمون سریع میان و میرن

از ذهن
    و یک سریشون میشن جزوی از وجود ما چون با احساسمون همگام میشن

این احساس همون که در دین اسلام میگه حسه خوب در مورد دیگران داشته باشین حسه تنفر

خشم را از خودتون دور کنین قضاوت بی مورد نکنین حقوق یکدیگر رارعایت کنین همگی در دین اسلام

این صوت را حتمااااا گوش کنید راز خوشبختی هست

http://dl.audiolib.ir/AudioBookSite/...da%20Byrne.rar

4. 3 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

images21.jpeg

7. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

9. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

....
    ویرایش توسط Experience : 11-18-2016 در ساعت 07:04 PM

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خواسته ها با تلاش به دست میان، نه فقط با خوشبین بودن

برای تلاش کردنم باید سیاست، شجاعت، جسارت و صفات دیگری مثل اینا رو داشته باشی

تازه ممکنه همه این صفاتو داشته باشی و تلاشم بکنی اما در آخر به خواستت نرسی

چون ممکنه دیگرانی باشند که از تو بهترند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    تشکر شده 40 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی من خیلی اعتقاد دارم این کار و انجام دادم و جوابشم گرفتم
    درسته یک کم کنترل کردن سخته ولی می شه
    روز های اول یک کم سخته ولی وقتی ادامه بدی واقعا می شه
    اول از چیز های کوچیک بعد اروم اروم می رسه به چیز های بزرگ

13. کاربران زیر از مری موجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

یکی از اونها این بود
    قبل ازدواجم همیشه فگر می کردم یک روز ماشین می خرم و تو جاده ای که مد نظرم بود خودم پشت فرمون رانندگی می کنم
    این حس و همچنان تو فکرم ادامه دادم و به این فکر می کردم که ازدواجم تو این مسیره
    جالب اینجا بود که بعد یک مدت خاستگاری واسم اومد که از شهر خودم نبود و یک شهر با من فاصله داشت با این تفاوت که تو مسیری خلاف مسیری که من همیشه تو ذهنم بود بودش یعنی شهرش تو جهت مخالف اون شهری بود که من همیشه تجسم می کردم
    تا لحظه اخر همه چی اکی بود ولی روز اخر قضیه ازدواجم منتفی شد و اون پسر از زندگیم رفت
    بعد 2 ماه یک خاستگار دیگه واسم اومد و جالب اینکه دقیقا تو مسیری بود که من همیشه تصور می کردم
    و الان که ازدواج کردم دقیقا تو این مسیر هر روز دارم با همون ماشین رفت و آمد می کنم
    همون مسیری که همیشه تصور می کردم یعنی یک شهر دور تر از شهر خودم
    من یقین دارم به این موضوع
    این یکی ز اون اتفاق هایی بود که بهش رسیدم
    دومیشم تصورم این بود که خونه زندگیم و خودم طراحی می کنم وقتی نامزد شدم
    پدر شوهرم گفت واستون خونه می سازم و جالب اینجا بود که چون رشته ام معماری بود
    داخل و نقشه خونه ام رو خودم با دلخواه خودم طراحی کردم و ساختیمش
    و این یکی از ارزوهام بود و بازم بهش رسیدم
    من ایمان دارم به این موضوع و چون ایمان دارم بهشم می رسم

15. کاربران زیر از مری موجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط مری موجی نمایش پست ها
    یکی از اونها این بود
    قبل ازدواجم همیشه فگر می کردم یک روز ماشین می خرم و تو جاده ای که مد نظرم بود خودم پشت فرمون رانندگی می کنم
    جالب اینجا بود که بعد یک مدت خاستگاری واسم اومد که از شهر خودم نبود و یک شهر با من فاصله داشت با این تفاوت که تو مسیری خلاف مسیری که من همیشه تو ذهنم بود بودش یعنی شهرش تو جهت مخالف اون شهری بود که من همیشه تجسم می کردم
    تا لحظه اخر همه چی اکی بود ولی روز اخر قضیه ازدواجم منتفی شد و اون پسر از زندگیم رفت
    بعد 2 ماه یک خاستگار دیگه واسم اومد و جالب اینکه دقیقا تو مسیری بود که من همیشه تصور می کردم
    و الان که ازدواج کردم دقیقا تو این مسیر هر روز دارم با همون ماشین رفت و آمد می کنم

خوشم اومد جالب بود
    ویرایش توسط Experience : 11-18-2016 در ساعت 07:12 PM

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یعنی به پول و موقعیت اجتماعی آدما مربوط نمیشه این قانون؟

میشه براش زمان در نظر گرفت یا فقط باید براش صبر کرد؟

من خودمم یه همچین تجربه هایی دارم اما دیگه متوقف شده و نظر من اینه که نمیشه براش زمان تعیین کرد

مثلاً مدل موهام و چهره ای که الان دارم همون چیزیه که وقتی نوجوون بودم تصور میکردم

بنظرم همیشه یه حالت بیخیالی باید داشت

اونایی که دقیقتر تجربه اش کردن لطفاً بیان توضیح بدن ببینیم قضیه چطوریه؟
    ویرایش توسط Experience : 11-18-2016 در ساعت 07:15 PM

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    یعنی به پول و موقعیت اجتماعی آدما مربوط نمیشه این قانون؟

میشه براش زمان در نظر گرفت یا فقط باید براش صبر کرد؟

من خودمم یه همچین تجربه هایی دارم اما دیگه متوقف شده و نظر من اینه که نمیشه براش زمان تعیین کرد

مثلاً مدل موهام و چهره ای که الان دارم همون چیزیه که وقتی نوجوون بودم تصور میکردم

بنظرم همیشه یه حالت بیخیالی باید داشت

اونایی که دقیقتر تجربه اش کردن لطفاً بیان توضیح بدن ببینیم قضیه چطوریه؟
    بهتون پیشنهاد میکنم

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

و کتاب راز رو بخونید

19. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    بهتون پیشنهاد میکنم کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و کتاب راز رو بخونید
    شما خوندین؟ اگه خوندین نتیجه چطور بوده؟

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

اره من هر روتاش و هم خوندم هم گوش دادم عاللللللللللللللیی بودش
    باید هر روز گوشش کنی و بخونی
    من هر صبح که میرم سر کار اول کیلیپ صوتی رو می زارم و گوش می دم به حرفاش
    خیلی بهم انرپی میده

22. 2 کاربران زیر از مری موجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

رو پول هم امتجان کردم این اتفاق افتاد خیلی واسم هیجان داشت

24. 2 کاربران زیر از مری موجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

شما خوندین؟ اگه خوندین نتیجه چطور بوده؟
    بله خوندم و فوق العاده بوده

26. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اره من هر روتاش و هم خوندم هم گوش دادم عاللللللللللللللیی بودش باید هر روز گوشش کنی و بخونی من هر صبح که میرم سر کار اول کیلیپ صوتی رو می زارم و گوش می دم به حرفاش خیلی بهم انرپی میده
    یعنی تنها کاری که میکنید فقط فکر کردن به خواستتونه؟

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

بله خوندم و فوق العاده بوده
    شمام نتیجه گرفتین؟

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

شمام نتیجه گرفتین؟
    باید باورش کنی تا به نتیجه برسی

من خیلی وقته باورش کردم

30. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

یعنی تنها کاری که میکنید فقط فکر کردن به خواستتونه؟
    اول فکر بعد تلاش در اون مسیر

32. کاربران زیر از مری موجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

باید باورش کنی تا به نتیجه برسی

من خیلی وقته باورش کردم
    چه خواسته ای رو باهاش بدست آوردین؟

حس و حالتون از زمان آغاز خواسته و رسیدن بهش چطوریه؟

34. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

اون کتاب و بخون خودش بهت راه و نشون میده

36. کاربران زیر از مری موجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اون کتاب و بخون خودش بهت راه و نشون میده
    دارم فیلمشو دانلود میکنم

38. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

یه چیزایی رو ترجیح میدم نگم

ولی شما کتاب رو بخون

تمام اصولش رو میگه

40. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

یه چیزایی رو ترجیح میدم نگم

ولی شما کتاب رو بخون

تمام اصولش رو میگه

کتاب راز حجم زیادی نداره

کتاب اسکاول شین هم به صورت داستان های واقعی هس که خوندنش رو راحت میکنه

قیمتی هم ندارن

42. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چطور موانع رو از سر راه برداریم؟

مهمترین سوال همینه

44. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

فیلمشو دانلود کردم مال شبکه چهار هست با دوبله فارسی
    ویرایش توسط Experience : 11-18-2016 در ساعت 08:01 PM

45. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

چطور موانع رو از سر راه برداریم؟

مهمترین سوال همینه
    اگه از الان به موانع فک کنی نمیتونی پیش بری

46. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

من كتاب صوتي چهار اثر رو دانلود كردم هر روز يكي از كليپ هاش رو گوش مي دم خيلي بهم انرژي مي ده و اينكه راهش و بهم ياد مي ده
    راسي بابت پول گفتي
    اره رو پول اين كار و انچجام دادم به طور ناخوداگاه مبلغي كه تو زمان مشخص تعيين كرده بودم بهش رسيدم ولي بايد بهش ايمان داشته باشي
    بهش فكر كني و تو مسيرش تلاش كني باور كن بهش مي رسي

48. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

اولين قدم نترسيدن از مشكلات هستش
    بايد به اين يقين برسي كه چيزي كه مي خواي رو تو زمان مشخص بدست اوردي
    اصلا نبايد يه نقطه منفي هم تو ذهنت باشه

50. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

کتاب صوتی 4 اثرو دانلود کردم

چیزی که تا الان فهمیدم اینه که نباید با عقل استدلال کنیم

این قضیه بیشتر شبیه عاشق بودنه، تو عاشق بودنم آدم پی فکر و حرفای منطقی نیست

هر چند که عاشق بودن خودش نهایت عقله، یعنی در نهایت عقل انسانو به عشق میرسونه

مورد دوم اینه که نباید بترسیم چون ترس گمراهمون میکنه و از قدم برداشتن به جلو منصرف میشیم

الان میگید تا دیروز قبول نداشت، حالا داره درس میده

52. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

مورد دوم اینه که نباید بترسیم چون ترس گمراهمون میکنه و از قدم برداشتن به جلو منصرف میشیم

تازه اولش هستش یک کم که جلو تر بری بیشتر به حرفاش عمل می کنی و اینکه وقتی ام که یکی دو مورد واست ثابت بشه و عملی بشه
    اون موقع انگیزت بیشتر می شه و اون موقع هستش که هدف دار می شی و واسه رسیدن به هدفت بیشتر تلاش می کنی
    سعی کن هر روز گوشش بدی خیلی بهت کمک می کنه
    تازه می فهمی که چقد راه و اشتباه می رفتیم
    مثل خود من

54. کاربران زیر از مری موجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

تا چیزی رو دوست نداشته باشی نمیتونی بهش برسی

و تا وقتی از چیزی میترسی نمیتونی باهاش مواجه بشی

پس تا الان به نکات خوبی رسیدید

56. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

یکی از اونها این بود

چه جالب ما از بچگی خونه اپارتمانی داشتیم همیشه تو ذهنم این بود که ازدواج میکنمو شوهرم خونه ویلایی داره
    که حیاطش یه تاب بزرگ داره
    همیشه رو اون تاب خیالی میشستم با شوهرم
    همینطورم شد

58. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

تا حالا کسی تابلو آرزوها داشته؟

60. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

تا حالا کسی تابلو آرزوها داشته؟
    من خوشم نمیاد از تابلو ارزوها یجوریه
    ولی تو ذهنم دارم تابلو ارزوها
    شاید باورتون نشه ولی همیشه تصور میکردم یه پول گنده از بانک برنده شدم
    و واسه خودم رویاپردازی میکردم که باهاش چه کارایی کنم
    تازگیا تو بانک برنده یه جایزه میلیونی شدم اصلا حواسم نبود که همش واسه تصورات خودم بوده
    الان که این تایپیکمو دیدم یادم اومد

61. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    چه جالب ما از بچگی خونه اپارتمانی داشتیم همیشه تو ذهنم این بود که ازدواج میکنمو شوهرم خونه ویلایی داره
    که حیاطش یه تاب بزرگ داره
    همیشه رو اون تاب خیالی میشستم با شوهرم
    همینطورم شد
    منم بهش خيلي اعتقاد دارم و چون يمان دارم هميشه واسم اتفاق افتاده حالا چه فكر خوبش چه فكر بدش
    انشالله واسه شما هم هميشه بهترين هاش اتفاق بي افته

63. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

من خوشم نمیاد از تابلو ارزوها یجوریه
    ولی تو ذهنم دارم تابلو ارزوها
    شاید باورتون نشه ولی همیشه تصور میکردم یه پول گنده از بانک برنده شدم
    و واسه خودم رویاپردازی میکردم که باهاش چه کارایی کنم
    تازگیا تو بانک برنده یه جایزه میلیونی شدم اصلا حواسم نبود که همش واسه تصورات خودم بوده
    الان که این تایپیکمو دیدم یادم اومد
    مباركت باشه

65. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها
    مباركت باشه
    مررررسی گلمممم
    البته من اصلا از خدا نخواستم که جایزه برنده بشم یا دعایی کنما
    فقط همیشه عادت داشتم تصور کنم جایزه برنده شدم

67. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها
    منم بهش خيلي اعتقاد دارم و چون يمان دارم هميشه واسم اتفاق افتاده حالا چه فكر خوبش چه فكر بدش
    انشالله واسه شما هم هميشه بهترين هاش اتفاق بي افته
    مرسی عزیزدل منم برات ارزو میکنم ذهنتو کنترل کنی بسمت چیزهای خوب
    منم گاهی فکرای مسخره میاد تو سرم که مثلا مریضی لاعلاجی گرفتم و شوهرم رهام میکنه

69. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

مرسی عزیزدل منم برات ارزو میکنم ذهنتو کنترل کنی بسمت چیزهای خوب
    منم گاهی فکرای مسخره میاد تو سرم که مثلا مریضی لاعلاجی گرفتم و شوهرم رهام میکنه
    مرسي عزيزم
    براي شما هم بهترين ها رو از خدا مي خوام
    خوشبختي و سلامتي

71. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

این نوع از افکار و احساسات، پاک کردنشون از بوجود آوردنشون راحتتره

چه فکر خوب و چه فکر بد کافیه بعدش فک کنی نه شدنی نیست، دیگه عمراً اگه بشه

این دیگه برا هممون اثبات شده است

73. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

افکار تبدیل میشن به اجسام

74. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

من وقتی کتاب صوتی 4 اثرو گوش میدم اینقد ریلکس میشم که خوابم میاد

75. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

تایپیک جالبیه
    راستش من به انرژی ها اعتقاد دارم به خیلی چیزها رسیدم که در گذشته رو ریاهام میدیدمشون

76. 2 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

این روزا کسی چیزی جذب کرده؟

78. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

این روزا کسی چیزی جذب کرده؟
    من شلغم

79. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چطور یه عشق واقعی رو به زندگیمون جذب کنیم؟

81. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    تشکر شده 113 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    8

چطور یه عشق واقعی رو به زندگیمون جذب کنیم؟
    هر روز با جزییات زیاد تصورش میکنی. خندیدنشو. رفتارش و خصوصیلتی که دوست داری داشته باشه. چه شکلی باشه.

ادم ها افراد هم فرکانس را جذب میکنن. یعنی اینکه هر شخصی بر اساس باورهاش فرکانس هایی رو ارسال میکنه و توی مداری قرار داره. نتیجه ی اون میشه اشنایی با افرادی که توی مدار خودش هستن.
    باور هم فکریه که زیاد تکرار شده و ما قبولش کردیم. اگر باور داشته باشیم همسر خوب و پاک برای من وجود داره و باورش کنم و خصوصیاتش را تصورش کنم فرکانسش را ارسال کردم و نتیجش میشه قرار گیری در مداری که اون افراد هستن و اشنایی با شخصی با ویژگی های دلخواه من.

فراموش نکنید حتی شخصی که توی تاکسی کنارتون میشینه اتفاقی نیست...

82. 2 کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

83. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چطور یه عشق واقعی رو زودتر به زندگیمون جذب کنیم؟

میخوام اونی که از قبل در تقدیرم هست رو زودتر پیدا کنم

امیدوارم ظاهر و اخلاقشم همونی باشه که میخوام

زندگی من بدون عشق کلاً بیمعنیه
    ویرایش توسط Experience : 11-28-2016 در ساعت 03:16 PM

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد