نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: نه ميخوام دلش بشكنه نه ميشه ادامه داد

1232
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32199
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه ميخوام دلش بشكنه نه ميشه ادامه داد

ادامه ازدواج يا طلاق
    سلام من ٣٣ سالمه و ٢ سأله كه ازدواج كردم. شرايط مالي و تحصيلي خوبي دارم و ساكن خارج كشور هستم.٣ سال پيش به ايران اومدم و به فكر ازدواج بودم. در زمان خواستگاري از همسرم با اينكه شرايط خانوادگي و فرهنگي ايشون رو پسنديدم ولي ظاهر همسرم صد در صد ايده ال من نبود. در هر صورت با إصرار خانواده و اشتباه خودم بعد از ٦ ماه ازدواج كرديم و با همسرم به خارج اومديم. ولي مشكلات دقيقا از همينجا و در واقع از روز عروسي شروع شد. اولين بار كه من بدن همسرم رو ديدم ( بعد از ازدواج) يه شوك بزرگ گرفتم. از جناق سينه تا نزديك ناف يه زخم تازه و عميق بود . همسرم اونجا براي اولين بار به من گفتن كه رد عمل قلبي بوده كه در بچگي داشته و چند ماه قبل ( دوران نامزدم كه من ايران نبودم) ليزر كرده بوده تا محو بشه ولي ليزر بد انجام شده و زخم شديد تر شده. شرايط سختي برام پيش اومده بود، من خودم درگير تلاطم ذهني اينكه ظاهر همسرم رو كامل دوست ندارم و حالا اين مشكل زخم روي بدن ( بين دو سينه ) هم أضافه شده بود كه تصوير خوشايندي اصلا نداشت. در هر حال طول اين ٢ سال سعي كردم روي خودم كار كنم و اين موضوع رو براي خودم كم اهميت جلوه بدم و بيشتر به نكات مثبت همسرم توجه كنم . همچنين براي اينكه ميديدم كه خودش هم از موضوع رد زخم سينه ناراحت هست سعي كردم به اون هم روحيه بدم و براش موضوع رو جوري جلوه بدم كه اهميت نداره و دلش نشكنه. ولي ته دل خودم راضي نيست و حس خوبي ندارم. روابط جنسي كه داريم خيلي خوشايند نيست چون تصوير ظاهري بدن ايشون خيلي برام جذاب نيست بخصوص با زخم بين دو سينه. از يك طرف هم نميخوام دل همسرم بشكنه و ناراحت بشه و متوجه بشه كه من از اين موضوع ناراحتم. حالا نمي دونم بايد ادامه بدم و صبر و تلاش كنم شايد شرايط بهتر بشه يا به جدايي فكر كنم. و البته تا حدي هم از لحاظ رفتاري با هم مشكل داريم و رفتار ايشون با چيزي كه قبل از ازدواج ديدم متفاوته . نمي دونم اگه ادامه بدم و هيچ چيزي عوض نشه طلاق براي هر دوي ما بهتره . در هر حال اين دو راهي خيلي فكرم رو مشغول كرده و ممنون ميشم كمك فكري بهم بدين.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32094
    تشکـر
    53
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : نه ميخوام دلش بشكنه نه ميشه ادامه داد

با سلام
    مشکل شما فقط همون زخم روی بدن همسرتون هست؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32199
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، ممنون از وققتتون براي جواب دادن. مشكل فقط زخم نيست ، در واقع مشكلات ديگه از اين موضوع نشأت گرفتن و رشد كردن، مثل عدم اطمينان، روابط نه چندان خوشايند و ،،،،

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed33 نمایش پست ها
    سلام ، ممنون از وققتتون براي جواب دادن. مشكل فقط زخم نيست ، در واقع مشكلات ديگه از اين موضوع نشأت گرفتن و رشد كردن، مثل عدم اطمينان، روابط نه چندان خوشايند و ،،،،
    سلام

به سایت مشاور خوش اومدید

خب شما که خارج از کشور هستید شاید بشه راه های بهتری برای از بین بردن این زخم باشه

و یه درصد هم فک کنین که بخاطر اینکه ظاهر ایشون رو نپسندیدید باعث این اختلافات هم شده

که اگه ظاهرشون به دلتون بود بیشتر باهاش کنار میومدید

من مشاورین رو به تاپیک شما دعوت میکنم

صبور باشید تا آنلاین بشن و تاپیک شما رو بخونن و پاسخ بدن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32199
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممون از پاسختون. اينجا چندان بار دكتر و جراح پلاستيك مراجعه كرديم ولي تقريبا همشون معتقد بودن چون ليزر قبلي بد انجام شده بايد صبر كرد تا اثر ليزر از بين بره تا بعدش دوباره ليزر بشه. ٢ تا٣ سال ديگه طول ميكشه. با حرفاتون كه اگه ظاهر همسرم به دلم بود بيشتر با موضوع زخم كنار ميومدم موافقم، خودم هم همين رو حس ميكنم. و اين اشتباهي بوده كه كردم و قبول ميكنم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed33 نمایش پست ها
    ممون از پاسختون. اينجا چندان بار دكتر و جراح پلاستيك مراجعه كرديم ولي تقريبا همشون معتقد بودن چون ليزر قبلي بد انجام شده بايد صبر كرد تا اثر ليزر از بين بره تا بعدش دوباره ليزر بشه. ٢ تا٣ سال ديگه طول ميكشه. با حرفاتون كه اگه ظاهر همسرم به دلم بود بيشتر با موضوع زخم كنار ميومدم موافقم، خودم هم همين رو حس ميكنم. و اين اشتباهي بوده كه كردم و قبول ميكنم.
    خب خدا رو شکر که حداقل شما آدمی هستید که واقع بین و حرف رو میپذیرید

حالا فک کنین که ظاهر همسر شما به دلتون هست و از همین امروز با روی خوش باهاش رفتار کنید

ببینید نتیجه چی میشه؟؟؟

آیا ایشون هم با خوشی به شما پاسخ میدن؟؟ فضای رابطتون گرمتر و دلپذیرتر میشه؟؟؟

اگر واقعا تاثیر مثبت داشت پس بدونید این تفکر و اخلاق هست که باید تغییر کنه و نه ظاهر...

شما هم که الان ازدواج کردید و مسئولید در برابر هم

اون موقع که ازدواج کردید هم که گفتید شرایط خانوادگی و فرهنگی رو پذیرفتید پس حتما ایشون یه خوبی های داره

با عمل که گفتن میشه زخم رو برطرف کرد

پس صبور باشید و زندگیتون رو بسازید

همه میتونن یهو همه چیز رو خراب کنن

اما خیلی ها نمیتونن یه زندگی رو بسازند

تفکرتون رو تغییر بدید و بر اساس باطن خانمتون باهاش رفتار کنید

مطمئن نتیجه خیلی بهتری خواهد بود

7. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد