نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: تاثیر فیلم بد و خودارضایی

1746
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تاثیر فیلم بد و خودارضایی

خیلی بچه خوبی بودم. خوب هستم اما نه خیلی. مثل بقیه رفقام. از اکثرشون با اعتقادتر. اما مشکل دارتر.

تا اواخر سوم راهنمایی نمی دونستم فیلم بد چیه دقیقا. نمی دونستم خ ا چیه. نمی دونستم چطور بچه دار میشه آدم.

اما اواخر سوم راهنمایی کم کم یادگرفتم. اولا فک می کردم نشانه مرد بودنه. نمی دونستم ضرر داره. نمی دونستم حرامه. نمی دونستم یعنی خرد شدن غرور مردونه. نمی دوسنتم یعنی وابسته بودن به زن. یه چیزای نصف و نیمه ای از مدیر شنیده بودم به نام غسل جنابت که میومد تو کلاس می گفت. اما اون موقع نمی دونستم دقیقا جنب شدن یعنی چی و چیزای دیگه یعنی چی. هر کی هم میومد فقط میگفت اگه جنب شدید غسل کنید. یا اگه کار بد کردید بیاید پیش من قرص بدم بهتون تا ایدز نگیرید. اولین بار هم به طور اتفاقی ازین فیلما دیده بودم اما نمی دونستم دقیقا جیه. تا همون موقع نمی دونستم اصلا اونجای خانوم ها چه شکلیه. فقط می دونستم فرق داره و داخل رفته است که یکی بهم گفته بود.

اولا که نمی دونستم چطور باید بیرون بیاد اما کم کم یاد گرفتم. اولا خالی خالی این کار رو می کردم. بعدا با عکس تحریک می شدم و این کار رو می کردم و بیشتر تحریکم می کرد این کار. شاید قبل اینکه یاد بگیرم هم به طور نا خودآگاه عکس بد می دیدم و تحریک می شدم اما چون بلد نبودم ازون کارا بکنم فقط تحریک می شدم. نه به این معنی که چیزی خارج بشه نه. به معنی اینکه فقط یکم یه حالتی بهش دست میداد.

ز اواسط اول دبیرستان کم کم متوجه شدم کار خیلی زشتیه، جهنم نرم و خدا حالمو نگیره (واسه موضوع و هدفی تلاش می کردم و دوست داشتم موفق باشم و انجام اینکار رو دوری از خدا و عدم موفقیت می دونستم)، ضرر داره و ...

تا حدود اوایل سوم دبیرستان (یا اواسطش دقیقا یادم نیست کی) با عکس این کار رو می کردم. اینو بگما خودم بدم میومد همیشه... همیشه ناراحت میشدم که چرا اینکارو می کنم و عذاب وجدان. همیشه سعی داشتم ترکش کنم. همیشه.

تا اوایل سوم دبیرستان سراغ فیلم نمی رفتم هم فیلتر بود و هم اینکه نمی دونم چرا نمی رفتم ولی به هر حال نمی رفتم و کارم با همون عکس راه میفتاد. تا اینکه یکی از دوستان یه عکس بد گذاشت تو گروه و من به شوخی تو جمع دوستانه گفتم این چیزای بد رو نذار تحریک کردی ما رو. بعد گفت با عکس تحریک میشی؟ من با عکس تحریک میشدم و واسم جالب بود که اونا با عکس تحریک نمیشن. کم کم رفتم سراغ فیلم و فهمیدم فیلم بیشتر تحریکم می کنه.

فک کنم هر یه روز در میون (از همون اول دبیرستان) تحریک میشدم خودکار بدون اینکه چیزی ببینم. اون چیز بد دو روز پیش تو ذهنم بود تصویرش و تحریکم می کرد و میرفتم سراغ چیزای بد دیگه. مثل اینکه واسم شده بود یه برنامه. هر یه روز در میون خود به خود یادشون میفتادم و از اونجایی که خیلی خیلی بدم میومد از اینکار و بیشتر وقتا که این کار رو می کردم بعدش گریه می کردم یا خیلی ناراحت میشدم این خودش یه وسواسی در من ایجاد می کرد و خودش منو می کشوند به تحریک شدن. میخواستم فرار کنم و میترسیدم یه روز در میون تحریک بشم اما این فرار یه جور نزدیک شدن بود.

همیشه همیشه همیشه تصمیم به ترک هم می گرفتم اما اخرش سر یه هفته برمی گشتم می کردم. یه بار هم دو هفته.

از پیش دانشگاهی دیگه رفتم به سمت فیلمای موضوعی. شاید الآن خیلی بدتون بیاد از حرفام ولی من خودم هم بدم میومد و عذاب وجدان می گرفتم بعدش. من اصلا از دختر خوشم نمیومد و ازدواج و دوست دختر هم نداشتم و ندارم. از وابستگی به این چیزا که به نظرم غرور مردونه رو خرد می کرد خوشم نمیومد و بچه مذهبی بودم و هستم. نماز میخونم. بچه بودم هم قرآن می خوندم اذان می گفتم و مداحی و ... همیشه به خدا می گفتم خدایا کمکم کن من نمی تونم ترک کنم خودت کمکم کن. قول میدم دیگه ازین کارا نکنم ولی لامصب نمیشد. هر یه روز در میون فکرای اون فیلمای بد میومد سراغم بعضی موقع به زوووور کنترل می کردم و بعضی موقع نه. مثلا چون درس داشتم و باید تمرکز می کردم مجبور می شدم انجامش بدم و نمی تونستم کنترلش کنم چون کنترلش وقت میبرد.

هیچوقت به این فکر نمیفتادم که این کارام چه معنی ای داره و اصلا هم خوشم نمیومده که تو واقعیت این کار رو انجام بدم و همیشه از دختر و ازدواج ... فراری بودم تا این که یه روز اون موضوعات روی من تاثیر گذاشت و به هدفشون پی بردم. یه روز به این فکر افتادم که اینا میخوان منو مثل خودشون کنن. شاید من تو فکرم اون فیلم و اون موضوع رو تصور کنم و تحریک بشم اما اون عمل زشت ترین عمل حرامه مخصوصا با اون موضوعات و آیا در واقعیت همچین موضوعی برای من پیش بیاد انجام میدم؟ آیا این تصوراتم خوبه که عملی بشه؟ اگه خوب باشه و تو واقعیت هم خوشم بیاد ازشون من یه آدم خیلی بدم. پاسخ دادم به سوالاتم که نه من این کار رو انجام نمیدم و بهو خیلی بهم فشار و ناراحتی و عذاب وجدان اومد که چی کار داشتم می کردم که خودم نمی دونستم. این فشار و ناراحتی های کش دار از موضعات اتفاق افتاده و ترس، مشکل دارمکرد. مشکلم این بود که پر از ترس بودم نسبت به انجام این کارها و نفرت.

واسه مشکل و افکارم مجبور بودم قرص بخورم. بیماری جنسی نبود. بیماریم فکری بود. بیماری جنسی نداشتم و ندارم. البته اون قرصا کاری کرد که تمرکزم از این لحاظ که مثلا یه روز در میون یاد چیزای بد بیفتم و اونقدر بهم فشار بیاره که نتونم کنترلش کنم رو حل کرد. قرص واسه فکر و ناراحتی بود (نه تحریک) و فک کنم از لوازم جانبیش بود که تحریک رو هم در بعضی افراد کم می کرد. اسمش بود فلووکسامین مالئات فک کنم. اون قرصا رو هفت ماه مصرف کردم و بعدش ول کردم و گفتم مشکل روحیم رو خودم باید حل کنم با گیر ندادن به این موضوعات.

خلاصه خیلی نفرت تو ذهنمه اما هنوز نتونستم ترکشون کنم و درگیرمشکلم شدم و همجنین درسم و مجبورم بدون عذاب وجدان انجامشون بدم. به مدت هفت ماه فیلم دیدن رو ترک کرده بودم. هیچی نمی دیدم و اما بعد یه مدت شروع به فیلم دیدن کردم و بعضی موقع میرم سراغشون و بعضی موقع نه.

الآن با عکس تحریک نمیشم. با فیلم هم مثل قبل خوردن اون قرصا فکر کنم تحریک نمیشم اونجور که نتونم خودمو کنترل کنم. شاید ربطی به قرص هم نداشته باشه. دقیقا نمی دونم و دنبالش هم نیستم که بدونم. کلا زیاد تحریک نمیشم اما عادت بدم رو دارم. عادتم مهمه.

کاش مثل اون موقع از جهنم می ترسیدم.

لعنت به هر چی فیلم و جنسی و ترس. سینه زنی و حسین حسین میگم در حالی که درگیر چیزای بد هستم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : لعنت بر هر چی فیلم بد

سلام دوست عزیز

ببینید ترس از جهنم نباید باشه تا شما رو مجبور کنه دست به خود ارضایی نزنی مطمئنن از عوارض و موانعی که این کار در آینده برات پیش میاره با خبری
    اگر هم نمیدونی کافیه یه سرچ بزنی لیست ضرر هاشو برات میاره
    زمانی میتونی ترک کنی که خودت بخواهی
    این کار مستلزمه اراده هست که اراده رو میتونی کم کم تقویت کنی از کم شروع کنی به زیاد
    بهت پیشنهاد میکنم تاپیک ترک عادت زشت

رو بخونی
    در ضمن دهنیتت راجع به ازدواج و دختران خیلی خیلی بده
    درسته دوست دختر و روابط نامشروع بده اما در حیطه ی ازدواج میتونم بگم نه تنها خرد شدن غرور بلکه اوج غرور و افتخار یه مرد هست که زن زندگی داشته باشه و بتونه ازش آرامش بگیره متاسفانه شما به این مقوله از دید جنسی نگاه میکنی
    ویرایش توسط miss eli vrn : 11-30-2016 در ساعت 11:46 PM
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

3. 4 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ببینید ترس از جهنم نباید باشه تا شما رو مجبور کنه دست به خود ارضایی نزنی مطمئنن از عوارض و موانعی که این کار در آینده برات پیش میاره با خبری
    اگر هم نمیدونی کافیه یه سرچ بزنی لیست ضرر هاشو برات میاره
    زمانی میتونی ترک کنی که خودت بخواهی
    این کار مستلزمه اراده هست که اراده رو میتونی کم کم تقویت کنی از کم شروع کنی به زیاد
    بهت پیشنهاد میکنم تاپیک ترک عادت زشت

رو بخونی
    در ضمن دهنیتت راجع به ازدواج و دختران خیلی خیلی بده
    درسته دوست دختر و روابط نامشروع بده اما در حیطه ی ازدواج میتونم بگم نه تنها خرد شدن غرور بلکه اوج غرور و افتخار یه مرد هست که زن زندگی داشته باشه و بتونه ازش آرامش بگیره متاسفانه شما به این مقوله از دید جنسی نگاه میکنی
    جهنم واسه بچگیا بود. گفتم که کاش مثل همون بچگی میترسیدم و بهتر بود. اما نمی ترسم. بقیه حرفاتون رو هم همه می دونن. تاپیک رو خو نخوندید. گفتم که بعدا متوجه عوارضش شدم آبجی. راهی که شما اۀان پیشنهاد می کنید رو خیلی ها صدبار بهش رسیدن. یعنی اواسط اول دبیرستان متوجه ضضراش شدم. لطفا وقتی تاپیک رو می خونید کلمه به کلمه و دقیق بخونید و سطحی نباشه. مرسی

یکی که سیگار می کشه آیا از عوارضش خبر نداره؟ در پایان هم تشکر.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    تشکر شده 86 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    0

اما در حیطه ی ازدواج میتونم بگم نه تنها خرد شدن غرور بلکه اوج غرور و افتخار یه مرد هست که زن زندگی داشته باشه و بتونه ازش آرامش بگیره متاسفانه شما به این مقوله از دید جنسی نگاه میکنی
    سلام سرکار الی...

اشکانم.

این جملت خیلی باحال بود خدایی شبیه کتاب دینی و زندگی ماست ساختار و جمله بندیش. نویسندش تو نیستی؟

بذار یه مثال پیدا کنم از توش ...

"زندگی یک جوان در کنار کسی که همسر او محسوب می شود چنان برکتی برای جسم و روح او دارد و جنان لذتی به ارمغان می آورد که هیچ چیز دیگری جای آن را نمی گیرد."

"در چنین مواقعی پدر که بر احساسات خود غلبه دارد و نیز دارای تجارب فراوان و شناخت کامل از جنس مرد است، می تواند به سان باغبانی دلسوز و کاردان از گل لطیف و ظریف خویش مراقبت کند و به راهنمایی او بپردازد"

خلاصه خیلی لایک داشت جملت خیلی باحال بود

6. 2 کاربران زیر از کاربر انجمن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    تشکر شده 86 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    0

-------------

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رونالدو1 نمایش پست ها
    جهنم واسه بچگیا بود. گفتم که کاش مثل همون بچگی میترسیدم و بهتر بود. اما نمی ترسم. بقیه حرفاتون رو هم همه می دونن. تاپیک رو خو نخوندید. گفتم که بعدا متوجه عوارضش شدم آبجی. راهی که شما اۀان پیشنهاد می کنید رو خیلی ها صدبار بهش رسیدن. یعنی اواسط اول دبیرستان متوجه ضضراش شدم. لطفا وقتی تاپیک رو می خونید کلمه به کلمه و دقیق بخونید و سطحی نباشه. مرسی

یکی که سیگار می کشه آیا از عوارضش خبر نداره؟ در پایان هم تشکر.
    اگر دقت میکردی میفهمیدی دقیقا کل تاپیکت رو خوندم
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

9. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط کاربر انجمن نمایش پست ها
    سلام سرکار الی...

اشکانم.

این جملت خیلی باحال بود خدایی شبیه کتاب دینی و زندگی ماست ساختار و جمله بندیش. نویسندش تو نیستی؟

بذار یه مثال پیدا کنم از توش ...

"زندگی یک جوان در کنار کسی که همسر او محسوب می شود چنان برکتی برای جسم و روح او دارد و جنان لذتی به ارمغان می آورد که هیچ چیز دیگری جای آن را نمی گیرد."

"در چنین مواقعی پدر که بر احساسات خود غلبه دارد و نیز دارای تجارب فراوان و شناخت کامل از جنس مرد است، می تواند به سان باغبانی دلسوز و کاردان از گل لطیف و ظریف خویش مراقبت کند و به راهنمایی او بپردازد"

خلاصه خیلی لایک داشت جملت خیلی باحال بود
    سلام اشی مشی آره اتفاقا نویسنده ی کتابتون اول میاد با من مشورت میکنه بعد کتاب مینویسه خخخخخخ
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

11. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

از اونجای که آدمی مذهبی هستین توصیه میکنم کلیپ های ترک گناه استاد رائفی پور را ببینید ، بهتون انگیزه میده .

و برای حل مشکلات ذهنیتون بهترین دوا ، تقوا و پرهیزه کردنه ، از نگاه بگیرین تا فکر کردن ...

13. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر دقت میکردی میفهمیدی دقیقا کل تاپیکت رو خوندم
    چون حرف از جهنم و خ ا حرف زدید گفتم. تو تاپیک گفتم که جهنم واسه بچگی ها بود. عوارضش رو هم می دونم. پس این چیزا روی من تاثیر نداره که بخوام ترکش کنم. شما دوباره این چیزا رو گفتید. چون متوجه نبودید که تاپیک گفتم می دونم عوارض و ... اش را.

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

از اونجای که آدمی مذهبی هستین توصیه میکنم کلیپ های ترک گناه استاد رائفی پور را ببینید ، بهتون انگیزه میده .

و برای حل مشکلات ذهنیتون بهترین دوا ، تقوا و پرهیزه کردنه ، از نگاه بگیرین تا فکر کردن ...
    تشکر فراوان

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    بلندددددد بگوووو
    مرگ بر امریکا
    روجانی مچکریم

17. کاربران زیر از رونالدو1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رونالدو1 نمایش پست ها
    چون حرف از جهنم و خ ا حرف زدید گفتم. تو تاپیک گفتم که جهنم واسه بچگی ها بود. عوارضش رو هم می دونم. پس این چیزا روی من تاثیر نداره که بخوام ترکش کنم. شما دوباره این چیزا رو گفتید. چون متوجه نبودید که تاپیک گفتم می دونم عوارض و ... اش را.
    من اصلا حرف جهنم و گناه نزدم معلومه که نظر منو نخوندی !!!!
    منم نگفتم این چیزا روت تاثیر داره !!!
    فکر کنم یه کلمه دیدی برای خودت بافتی
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

19. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصلا حرف جهنم و گناه نزدم معلومه که نظر منو نخوندی !!!!
    منم نگفتم این چیزا روت تاثیر داره !!!
    فکر کنم یه کلمه دیدی برای خودت بافتی
    بله بله اشتباه از من بوده یکم نقطه ها رو بالا پایین خوندم

عذر می خوام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)