نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خود ارضایی

1610
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خود ارضایی

با سلام. من الان 26 سالمه و حدودا 12 ساله که به خود ارضایی اعتیاد دارم. تعدادش متغیره. ولی روزی 3 بار میانگین انجام میدم. سعی کردم ترک کنم ولی به دو روز نمیرسه. البته مشکل اصلیم تو رابطه جنسی هستش. چند ماه پیش رابطه جنسی داشتم ولی ارضا نمیشدم. چندین ساعت طول کشید ولی ارضا نشدم. به طور مثال اگه تو شهوت 100 درصد ارضا بشم, شهوتم از 70 درصد بیشتر نمیشد در اخر مجبور شدم خودارضایی کنم.
    یه مشکل دیگه هم که جدیدا واسم ایجاد شده اینه که عامل تحریکم واسه خودارضایی , شده شارژ و پول فرستادن واسه دخترا تو اینستاگرام که اصلا نمیشناسمشون. وقتی شارژ یا پول میفرستم سریع پشیمون میشم, ولی در عرض چند دقیقه دوباره دوست دارم بفرستم. واقعا موندم چیکار کنم
    ویرایش توسط Amir.arsalan : 12-02-2016 در ساعت 05:12 AM

2. کاربران زیر از Amir.arsalan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : خود ارضایی

سلام

خود ارضای یک نوع اعتیاده ، پس اگر بخواین ترک کنید یک باره اش خیلی سخته و شاید غیر ممکن ، پس بهتره کم کم ازش کاسته کنید . ( اگر از نظر دینی مقید باید باید بدونین که گناه کبیره هم هست ، و اگر نیستین بدونین از نظر روانشناسی آسیب های فراوانی داره که چنتاش رو براتون میگم )

یکی از ضربه های که خود ارضای بهتون میزنه ، وقتی است که ازدواج کنید ، شما بعد اینکه ازدواج کنید به دلیل انجام زیاد این عمل از همسر خودتون نمیتونید لذت ببرین و باعث نارضایتی همسر میشه ، وخود ارضای باعث سردی بعد ازدواج میشه .

معمولاً خود ارضای به همراه فیلم های پورن و... است ، وقتی شما با دیدن این فیلم ها طی دفعات فراوان خودتون را ارضا میکنید . در رابطه جنسی باهمسر خودتون نمیتونید ارضا بشین ، چون قدرت لمسی خودتون رو از دست دادین و بیشتر به صورت بصری تحریک میشین .

ضرر بعدی که خود ارضای و دیدن این فیلم ها بهتون وارد میکنه ، شما را از نظر ارضا به سطح بعدی میبره ، یعنی دیگه بعد ازدواج از دیدن همسرتون و یک رابطه جنسی طبیعی لذت نخواهید برد ، دنبال هیجان در رابطه جنسی ، فانتزی ها و... هستین ،

اگر جلوی این گرفته نشه حتی علاقه شما به رابطه های خشونت آمیز هم میکشه و ... که بهتره نگم . ( طبیعی شدن یکسری مسائل خیلی خطرناکه )

این رابطه جنسی شما هم اگر با غیر همسر بوده باشه ، خودش مشکل خطرناک جدیدی میشه ، که از نظر روانی تاثیری رو شما میزاره که بعد ازدواج یا قبل ازدواج دردسر ساز میشه ، بی اعتمادی و بد بینی و... را در شما تشدید میکنه .

پس اگر دوست دارین در آینده یک زندگی مشترک خوب باهمسرتون داشته باشین ، بهتره شروع به تغییر و ترک این عادت ها کنید ، و مطمعنن این تغییر دردناک و سخته ، اما ارزش لذت بردن از زندگی واقعی را دارد .

میتونین در این رابطه از مشاور و روانشناس کمک بگیرین ، اگر حضوری روتون نمیشه میتونین به صورت تلفنی از مشاورین همین سایت مشورت بگیرین .

موفق باشید.

4. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

حتما حتما باید حضوری بری پیش روانشناس و بعد از اون به احتمال زیاد ایشون شما را بفرسته پیش یه دکتر اورولوژی یا س..لوژی

ولی مشکل شما حتما نیاز به درمان حضوری داره
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

6. 2 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.arsalan نمایش پست ها
    با سلام. من الان 26 سالمه و حدودا 12 ساله که به خود ارضایی اعتیاد دارم. تعدادش متغیره. ولی روزی 3 بار میانگین انجام میدم. سعی کردم ترک کنم ولی به دو روز نمیرسه. البته مشکل اصلیم تو رابطه جنسی هستش. چند ماه پیش رابطه جنسی داشتم ولی ارضا نمیشدم. چندین ساعت طول کشید ولی ارضا نشدم. به طور مثال اگه تو شهوت 100 درصد ارضا بشم, شهوتم از 70 درصد بیشتر نمیشد در اخر مجبور شدم خودارضایی کنم.
    یه مشکل دیگه هم که جدیدا واسم ایجاد شده اینه که عامل تحریکم واسه خودارضایی , شده شارژ و پول فرستادن واسه دخترا تو اینستاگرام که اصلا نمیشناسمشون. وقتی شارژ یا پول میفرستم سریع پشیمون میشم, ولی در عرض چند دقیقه دوباره دوست دارم بفرستم. واقعا موندم چیکار کنم
    همه میگن تو رابطه جنسی ادم کامل ارضا میشه اما در خودارضایی نه
    اما شما برعکسش میگی
    در تناقضه

8. کاربران زیر از امید دارم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط امید دارم نمایش پست ها
    همه میگن تو رابطه جنسی ادم کامل ارضا میشه اما در خودارضایی نه
    اما شما برعکسش میگی
    در تناقضه
    تا مغزش شرطی شده باشه ، نوع تحریک و انزالش هم با اون به وقوع پیوستن اون شروط ارضا میشه ... ایشون حتما باید حضوری پیگیر باشه و پشت گوش نندازه
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

10. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32599
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    منم متاسفانه به خودارضایی دچار شدم البته من در هفته شاید یک یا دوبار اینکار بکنم اونم بخاطر اینکه بعضی روزها احساس میکنم دهنم بسته شده وانگار چیزی تو دهنمه اذیت میشم و بعد از خود ارضایی با تمام عذاب وجدانی که دارم ولی حالم بهتر میشه. نمیدونم چیکارکنم!!! من از اینکار بدم میاد

12. کاربران زیر از سارها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)