نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ازدواج و مشکل مالی

1190
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و مشکل مالی

سلام من ۲سال است که با شوهرم عقد کردم .اوایل خیلی خوب بودیم دوسش داشتم اما الان بعد ۲سال ب دلیل مشکلات اقتصادی هنوز سر خونه زندگی نرفتیم .الان هر روز دارم ازش دورتر میشم ب حدی که نمیخوام بیاد پیشم .اونم اخلاقش تغییر کرده لطفا راهنمایی کنین .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط Tanha 12 نمایش پست ها
    سلام من ۲سال است که با شوهرم عقد کردم .اوایل خیلی خوب بودیم دوسش داشتم اما الان بعد ۲سال ب دلیل مشکلات اقتصادی هنوز سر خونه زندگی نرفتیم .الان هر روز دارم ازش دورتر میشم ب حدی که نمیخوام بیاد پیشم .اونم اخلاقش تغییر کرده لطفا راهنمایی کنین .
    مشکلات اقتصادی برا همس
    سعی کن بهش وقت بدی و ازش بخوای جدی مسائل مالی رو حل کنه
    اگر شغلش کم درامده عوضش کنه یا بره سراغ شغل دوم
    مرد باید کار و درامد داشته باشه اگه اینارو نداره پس نمیشه باهاش زندگی کرد گرچه زندگی همش پول نیست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج

منم دارم پا بپاش کار میکنم .ولی با هر حرفی سریع بهم میریزه از کوره در میره .مثلا الان تو عقدیم .میگه بیام پیشت میگم ن سریع ناراحت میشه .طوری شدم که فرار میکنم ازش .اولا خیلی میخواستمش ولی الان ن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج و مشکل مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Tanha 12 نمایش پست ها

بدون هیچ گونه کم و کاستی به شما میگم که اگر به همین روال پیش برید مسلما" در آینده ای نه چندان دور زندگی شما در وضع بدی قرار خواهد گرفت

باید با ایشون در زمانی مناسب صحبت کنید و سعی کنید راهی برای خارج شدن از این وضعیت پیدا کنید

و این مشکل اکثر جوانان این کشوره و باید برای حلش صبور باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

[replacer_img] نوشته اصلی توسط Tanha 12 [replacer_a]
    سلام
    عزیز جان طولانی شدن دوران عقد مشکلاتی رو به همراه میاره که خودت درکش کردی
    باید فکر برای این مشکل بکنید وامی چیزی
    هرچی طولانی تر بشه دوران عقدتون از هم دورتر میشید و مشکلاتتون بیشتر میشه
    اگر میتونید دنبال شغل باشید و هردوتون تلاش کنید برای رفتن سر زندگیتون..

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

شما ایشونو از خودتون دارید میرونید ، چه ربطی به مشکل اقتصادی داره ؟ زوجهای زیادی هستن که طول زمان عقدشون بیشتر از 5 سال هستش ولی حسشون به هم عوض نشده هیچوقت ، یکی از نزدیکان بنده به خاطر اینکه همسرش مشکل کاری پیدا کرده بود 2 سال عروسیش عقب افتاد ، سال بعدش عموی ایشون با خونوادش تصادف کرد و کشته شد و عروسی شون 1 سال دیگه هم عقب افتاد و بعدش هم مادرشون به رحمت خدا رفتن و 1 سال دیگه هم عقب افتاد و با راست و ریست شدن اوضاع سال بعدش رفتن سر خونه زندگیشون ، الان هم یه فرزند دارن و خداراشکر زندگیشون خوبه (اون چیزی که ما میبینیم البته )

شما هم به جای اینکه مشکل مالی ایشون را بهونه قرار بدید واسه اینکه ایشونو از خودتون میرونید ، ببینید مشکل اصلیتون چیه ، زندگی همینه ، اوضاع اقتصاد هم ترکیده و روز به روز هم بدتر میشه و در آینده ممکنه باز ایشون به مشکل بخوره ، این سرد شدن شما تویجیهش مشکل مالی نیست ، واکاوی کنید ببینید مشکل اصلیتون با ایشون چیه ، همین فردا مشکلشون حل بشه و باشون برید زیر یه سقف احساس خوشبختی میکنید ؟ اگه پاسختون منفیه که باید بیشتر فکر کنید و اول از همه تکلیف خودتون با خودتون مشخص بشه ، نه اینکه بخواید به خاطر سردی شدید حتی نتونید با ایشون رابطه برقرار کنید !

مشاوره حضوری هم بسیار کمک کننده هستش ، در صورتی که خودتون مایل به تغییر وضعیت باشید !
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد