نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خانواده و ازدواج

936
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32637
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده و ازدواج

سلام خسته نباشید 19سالمه و الان به مدته یک ماهه تقریبا با پسری از طریق اینترنت آشنا شدم که طرف مقابلم میخواست به خارج کشور مهاجرت کنه ولی قبلش گفت که میخواد ازدواج کنه ناگفته نماند خودم هم دوس دارم مهاجرت کنم اما بعد از اینکه حداقل دیپلمم رو گرفتم و جایی تو دانشگاه باز کنم چون به خاطر یه اشتباه کوچیک 5سال پیش مادرم منو از ادامه تحصیل منع کرد اما این موضوع رو حتی پدرم هم نمیدونه و اینو از طرف مقابلم هم پنهان کردم جوری که الان همه اعضای خانواده فکر میکنند من دانشجو پزشکی هستم! به این صورت هم مادرم پول هایی از پدر و مادر بزرگم میگرفت به اسم کمک هزینه واسه تحصیل من که اصلا اینطور نبود و الان من با تهدیده مادرم که این رازو یه روز فاش میکنم اجازه تحصیل به من داد الان هم که بحث ازدواج من پیش اومده میگه من 100% مخالفم حتی نمیخوام این پسره و خانوادش رو تو این خونه ببینم،الان من نمیدونم این پسره هم واقعا خوب هست یا نه کار درستی انجام میدم یا نه در کل سردرگم و ناراحت هستم چون قبل از این ها مادرم سعی و تلاش زیادی میکرد که من با افرادی ازدواج کنم که شرایط مالی بسیار بالا و خوبی داشته باشن که مثلا من در آینده خانوادم رو هم ساپورت کنم حتما الان فکر میکنید شرایط مالی بدی داریم نه شرایط مالی و زندگی ما آنچنان بد نیست و متوسط هستیم.از پسره مورد نظر هم که بگم فکر میکنم متوسط رو به قوی هستن و کمی مذهبی و کاملا تحصیل کرده و فرهنگی هستن.الان هم رفته ترکیه 3-5سال زندگی کنه و پاس ترک بگیره که بعد اون بتونه راحتتر مهاجرت کنه،حالا من چیکار کنم؟چطور رفتار کنم؟ خسته شدم اعتماد به نفسم هم خیلی اومده پایین ضمنن من با طرف مقابلم هم یک بار رابطه داشتم و دیگه دوست ندارم ادامه بدم چون به شدت احساس گناه میکنم و نمیدونم چطور اینو بهش بگم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خانواده و ازدواج

با توجه به سن شما و شرایطی که داشتید بهترین گزینه اتمام دوره تحصیله

ولی در این مورد اگر قرار به صحبت باشه باید فردی طرف صحبت شما قرار بگیره که کاملا" رازنگه دار و قابل اطمینان باشه

ولی ترجیحا از وابستگی های عاطفی به این صورت مجازی دوری کنید تا جایگاه واقعی خودتون رو در زندگی پیدا کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : خانواده و ازدواج

سلام
    چقدر بهش اعتماد دارین ک حرفاشون واقعیت هست و دروغ نمیگن؟!
    پسری ک تو دوره قبل ازدواج با دختری رابطه داره حتی اگه اونا باهم ازدواج هم بکنن زندگیشون دوامی نداره و همش بهم شک دارن و بهم تهمت میزنن .مخصوصا اگه گوشی دست هم ببینن و شک میکنن ک طرف باز مجازی با یکی درارتباط.
    میخوایین وارد راهی بشین ک کلا شکست در ان قرار دارد.

یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد