نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: گناه برهم زدن زندگی دیگران

11331
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32669
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

گناه برهم زدن زندگی دیگران

با عرض سلام و خسته نباشید
    من متاهلم و حدود یکسال پیش تو چت با یه خانوم متاهل آشنا شدم و با هم در ارتباط بودیم و حتی رابطه جنسی چتی داشتیم و با توجه به اینکه از دو شهر مختلف بودیم فقط رابطمون چتی و پیامکی بود و چند بار هم پول لازم داشتند و من براشون پول واریز کردم.
    حالا چند وقت پیش متوجه شدم که شوهرشون متوجه رابطه شدن و زندگی شون بهم ریخته و من از اون روز از عذاب وجدان خواب و خوراک ندارم و توبه کردم.
    حالا میخواستم بدونم با توجه به اینکه من با این خانوم در چت آشنا شدم و با اختیار خودشون اومدن چت روم و جواب منو دادن و شماره تلفن دادن و … آیا مقصر ۱۰۰ درصد بهم خوردن زندگیشون من هستم؟ و اینکه با توجه به اینکه من پشیمونم و توبه کردم آیا خدا منو میبخشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30750
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 391 بار در 213 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : گناه برهم زدن زندگی دیگران

نقل قول نوشته اصلی توسط akindboy نمایش پست ها
    من متاهلم و حدود یکسال پیش تو چت با یه خانوم متاهل آشنا شدم و با هم در ارتباط بودیم و حتی رابطه جنسی چتی داشتیم و با توجه به اینکه از دو شهر مختلف بودیم فقط رابطمون چتی و پیامکی بود و چند بار هم پول لازم داشتند و من براشون پول واریز کردم.
    حالا چند وقت پیش متوجه شدم که شوهرشون متوجه رابطه شدن و زندگی شون بهم ریخته و من از اون روز از عذاب وجدان خواب و خوراک ندارم و توبه کردم.
    حالا میخواستم بدونم با توجه به اینکه من با این خانوم در چت آشنا شدم و با اختیار خودشون اومدن چت روم و جواب منو دادن و شماره تلفن دادن و … آیا مقصر ۱۰۰ درصد بهم خوردن زندگیشون من هستم؟ و اینکه با توجه به اینکه من پشیمونم و توبه کردم آیا خدا منو میبخشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام
    در اینکه کار شما خطا بوده شکی نیست و با اینکه درصدی بخواید حرف بزنید موافق نیستم شما هر دو صد در صد مقصر هستید..
    هر دو کار خطایی که نباید انجام بشه رو انجام دادید و نمیشه کمتر خودتون رو مقصر بدونید با اختیار داشتن خود اون شخص...

اگر توبه تون واقعی باشه و دیگه کوچکترین خطایی سر نزنه بله چرا که نه. اینکه خدا ببخشه فقط به اعمال بعدتون بستگی داره.
    امضای ایشان
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32669
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورم این نیست که مقصر نیستم، ولی من شماره اون خانوم رو از آسمون نیاوردم و خودش میتونست توچت روم جواب سلام منو نده حتی.
    ضمنا شماره اون خانوم رو پاک کردم و حفظ هم نیستم و توبه کردم و چند بارم به نیتشون صدقه دادم
    ولی با توجه به اینکه من متاهل هستم و شوهرشون هم منو تهدید به شکایت کردن اگر خودم رو بهشون معرفی کنم و پیگیر شم که مشکلشون رو حل کنم ممکنه زندگی خودم هم بهم بخوره و آبروم بره.
    بعضی جاها خوندم که رابطه نامشروع با زن شوهر دار حق الله است و با توبه و ترک گناه خدا ادم رو می بخشه ولی بازم همش عذاب وجدان دارم و قصدم بهم زدن زندگی کسی نبوده.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

ممنون میشم پاسخ بدید
    هر دو مقصر بودید به یک میزان و نمیشه گفت کی بیشتر و کی کمتر

اما بهتره شما خودت رو بیشتر مقصر بدونی تا دیگه وارد این روابط نشی..چون از قدیم گفتن در دیزی بازه، حیای....

حالا این خانم شماره داده شما خودت وجدان رو نباید قاضی میکردی؟؟؟

گفتید که خودتون هم متاهل هستید نباید به فکر خانم خودتون هم میبودید؟؟؟

رابطه با زن شوهردار فقط حق الله نیست و حق الناس هس

چون پای همسر اون زن هم درمیونه و همینطور حق همسر شما که به شما اعتماد کردند

شاید این توبه و ترس شما هم بخاطر تهدید شدن زندگی خودتون باشه!!!

پس بهتره خودتون رو خیلی مقصر بدونید که حتی بعد از این کسی هم خودش اومد مستقیم به شما پیشنهاد داد شما دیگه وارد این جریانا نشید

خداوند هم بخشنده هست ولی اگر توبه شما از روی اخلاص بوده باشه نه از ترس آبروریزی که بعد که خطر رفع شد دوباره برید سراغ ...

پس واقعا توبه کنید و برای نجات زندگی اونها هم دعا کنید و از خدا بخواید که زندگی هردو رو نجات بده
    ویرایش توسط رزمریم : 12-08-2016 در ساعت 07:26 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32669
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من توبه کردم و دارم نماز میخونم و دیگه هم سراغ این کارا نمیرم
    ولی اگر حق الناس باشه با توبه هم فایده نداره و از طرفی هم با توجه به شرایط امکان طلب بخشش از اونا و رفع مشکلشون رو ندارم
    حالا نمیدونم باید چکار کنم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

من توبه کردم و دارم نماز میخونم و دیگه هم سراغ این کارا نمیرم
    ولی اگر حق الناس باشه با توبه هم فایده نداره و از طرفی هم با توجه به شرایط امکان طلب بخشش از اونا و رفع مشکلشون رو ندارم
    حالا نمیدونم باید چکار کنم
    ان شاءالله که توبه تون مقبول هست

و اگر روزی هم دوباره وسوسه شدید به این فکر کنید اگر همسر خود شما همین کارو بکنه چه حالی میشید؟؟ ( قصد جسارت ندارم فقط برای اینکه فکرتون رو بازداری کنید از رفتن به سوی این روابط مخرب)

در مورد اینکه چطور میتونید این حق الناس رو از گردن بردارید هم میتونید تو سایت مراجع تقلید به دنبال جوابش باشید.

اما از اونجایی که اگر مستقیما بخواید بهشون بگید ممکنه اوضاع بدتر بشه و وخیم تر

پس تا جایی که میتونید صدقه بدید و به نیت اونها ختم قرآن بگیرید و کار نیک انجام بدید.

ولی میگم باز هم از مراجع تقلید بپرسید تا راه درست ترش رو بهتون بگن.

7. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32669
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    زدی زندگی مردم رو خراب کردی
    بعد که کار از کار گذشته میای تایپک میزنی چیکار کنم و این حرفا
    فردا میری سراغ یکی دیگه ...
    همون اول نباید وارد رابطه بشی
    اگر بخوایم اینجوری فکر کنیم پس هر کس هر گناهی کرده باید تا ابد ادامش بده و پیشمون نشه چه بسا خیلیا زندگی یه ملتو بهم زدن و دارن راست راست میگردن
    ضمنا من فقط مقصر نبودم اون خانوم شاید غیر از من با 10 نفر دیگه هم چت کرده باشه و شوهرش روابط دیگرش رو هم فهمیده باشه.
    من خیلی از خانوما رو دیدم 1000 نفر بهشون پیشنهاد میدن و بقول معروف محل سگ بکسی نمیذارن.

9. کاربران زیر از akindboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد