نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ازدواج با مرد مطلقه با شرایط خاص

1902
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32790
    تشکـر
    18
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با مرد مطلقه با شرایط خاص

سلام...دختری هستم 20 ساله در مقطع کارشناسی روانشناسی تحصیل میکنم(تیپ و قایفمم خوبه) که عاشق مردی شدم22 ساله دیپلمه(تیپ و قایفش خوبه) که در سن18سالگی یک ازدواج تحمیلی و فامیلی داشته،خانم این مرد19سالشه اما از نظر تیپ و قیافه فکر میکنید30سالشه،این مرد یه بچه1ساله پسر هم داره، از اول زندگیشون با هم اختلاف داشته چون دو طرف تن به ازدواج تحمیلی دادن،حالا این آقا عاشق من شده و عشقشم واقعا بهم ثابت شده،جلوی همه خانواده خودش و همسرش هم اعلام کرده که بدون من زندگیشو به فنا میده،از طرفی اوضاع مالی درستی نداره اما مرد کار و عمله،باید تاکید کنم به شدت خوش اخلاقه و همسر اولشم این موضوعو تایید میکنه،خلاصه اینکه هر دومون زندگی بذون هم واسمون به شدت سخته،من خاستگاری دارم که مجرده و همه چی تمومه اما بخاطر علاقم به این مرد دچار سرگردونی شدم،لازم به ذکره این مرد الان 1 ماهه خونه رو ترک کرده و الان پیش مادرشه ولی هنوز همسرشو طلاق نداده چون خانوادش نمپذارن،حتی داداشش گف پامو از زندگیش بکشم بیرون اما خودش گف اگ بری قول میدم خیلی زود برا دیدنم بیای قبرستون(تاکید میکنم عشقشو نه تنها ب خودم بلکه به خانواده ها هم ثابت کرده و همه میدونن واقعا بدون من نمیتونه) الان بنظرتون من چکار کنم؟؟/

از مشکلات زندگیشونم خبر دارم چون مدتها باهم روابط خانوادگی داریم و میدونم واقعا همسرش مقصره چون خانوادشو به شوهرش ترجیح میده و تو این مدتی ک همسرش رفته بخاطر حرف خانوادش حتی بهش زنکم نزده،و این اقا فقط حس تنفر داره بهش همین و بس

اینم بگم من قبل ایشون عاشق نشدم و از لحاظ خانوادگی یک خانواده سطح بالا دارم و اگ بخوام با این مرد ازدواج کنم ممکنه خانوادم طردم کنند اما حاضرم جدایی از خانوادمو ب جون بخرم
    بازم بگم تصمیم دارم اگ خاستگارمو قبول کردم بعد یه تایمی ازش جدا شم و اونم جدا شه و بعد با هم ازدواج کنیم...حیرووووووووونم خاستگارمم میگ اگ ازدواج کنی هیچ جوره حاضر نیست از دستم بده حتی اگ بهم خیانتم کنی بازم طلاقت نمیدم(اخه من بهش گفتم عاشق شدم اما نگفتم طرف کیه)
    ویرایش توسط fazi0315 : 12-14-2016 در ساعت 01:06 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازدواج با مرد مطلقه با شرایط خاص

[QUOTE=fazi0315;222780]سلام...دختری هستم 20 ساله در مقطع کارشناسی روانشناسی تحصیل میکنم(تیپ و قایفمم خوبه) که عاشق مردی شدم22 ساله دیپلمه(تیپ و قایفش خوبه) که در سن18سالگی یک ازدواج تحمیلی و فامیلی داشته،خانم این مرد19سالشه اما از نظر تیپ و قیافه فکر میکنید30سالشه،این مرد یه بچه1ساله پسر هم داره، از اول زندگیشون با هم اختلاف داشته چون دو طرف تن به ازدواج تحمیلی دادن،حالا این آقا عاشق من شده و عشقشم واقعا بهم ثابت شده،جلوی همه خانواده خودش و همسرش هم اعلام کرده که بدون من زندگیشو به فنا میده،از طرفی اوضاع مالی درستی نداره اما مرد کار و عمله،باید تاکید کنم به شدت خوش اخلاقه و همسر اولشم این موضوعو تایید میکنه،خلاصه اینکه هر دومون زندگی بذون هم واسمون به شدت سخته،من خاستگاری دارم که مجرده و همه چی تمومه اما بخاطر علاقم به این مرد دچار سرگردونی شدم،لازم به ذکره این مرد الان 1 ماهه خونه رو ترک کرده و الان پیش مادرشه ولی هنوز همسرشو طلاق نداده چون خانوادش نمپذارن،حتی داداشش گف پامو از زندگیش بکشم بیرون اما خودش گف اگ بری قول میدم خیلی زود برا دیدنم بیای قبرستون(تاکید میکنم عشقشو نه تنها ب خودم بلکه به خانواده ها هم ثابت کرده و همه میدونن واقعا بدون من نمیتونه) الان بنظرتون من چکار کنم؟؟/

اینم بگم من قبل ایشون عاشق نشدم و از لحاظ خانوادگی یک خانواده سطح بالا دارم و اگ بخوام با این مرد ازدواج کنم ممکنه خانوادم طردم کنند اما حاضرم جدایی از خانوادمو ب جون بخرم
    بازم بگم تصمیم دارم اگ خاستگارمو قبول کردم بعد یه تایمی ازش جدا شم و اونم جدا شه و بعد با هم ازدواج کنیم...حیرووووووووونم خاستگارمم میگ اگ ازدواج کنی هیچ جوره حاضر نیست از دستم بده حتی اگ بهم خیانتم کنی بازم طلاقت نمیدم(اخه من بهش گفتم عاشق شدم اما نگفتم طرف کیه)[/QUOT

به خاستگارت فكر كن دور اين آقا رو خط بكش
    بعد ها تو زندگي باهاش خيلي به مشكل بر مي خوري
    من نمونش رو دارم هر روز هم دارم مي بينم بعد ها همين بچه طرف مقابلت مي شه يكي از هزاران معضل تو زندگيت
    تا كي مي خواي به اميد اين بشيني كه طرف بياد زنش و طلاق بده و بياد سمت تو؟
    از كجا مي دوني كه تو اين زندگي فقط زنه مقصر هستش و مرده مقصر نيست؟
    مردهاي متاهل وقتي مي خوان با يك ادم جديد رابطه برقرار كنن الين چيزي كه مي گن اينه كه زنم بده زنم برام كم مي زاره زنم بهم محبت نمي كنه دوسش ندارم و از اين حرفا
    دور اين آقا رو يك خط قرمز بكش چون كلا دردسر هستش
    و اينكه نمي گم به خستگارت اكي بده
    فقط مي گم اگه بخواي تصميم بگيري بين اين دو نفر الويت رو بزار روي خواستگارت و بهش جدي فكر كن
    امضای ایشان
    زندگي آب روان است روان مي گذرد هر چه اقبال من و توست همان مي گذرد

3. 5 کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

من فکر میکنم این آقا چون با شما آشنا شده عشق چشماشو کور کرده و میخواد خانمشو طلاق بده حتی با داشتن یه بچه .

پدری که خودشو در قبال بچش مسئول نمیدونه و با عاشق شدنش داره زندگیشو نابود میکنه نه پدره خوبیه نه همسر خوبی !!

بهتره بگم اون آقا هنوز بچه هستند و به بلوغ فکری و عقلی نرسیدن .

اگه با شما آشنا نمیشدن مطمئنن مینشستن و زندگیشونو میکردن نه اینکه کلی عیب رو خانمشون بزارن و تصمیم بگیرن طلاقش بدن .

حواستونو بدین همین بلا رو سر شما نیاره .

اتفاقا از این مردا باید ترسید . باید با خودت بگی مردی که راحت زن و بچشو ول میکنه نمیشه بهش تکیه کرد چون شاید یه روزی با خودتون هم همینکارو کنه .

به هر حال احساساتتون رو کنترل کنید و تصمیم عجولانه نگیرید .

5. 6 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

تقصیر کار اصلی شما هستید این اقا که به. نظرم یه پسر بچه به تمام معنا و بی مسئولیت هست هم اینکه تو این سن کم ازدواج کرده دوم اینکه این حرف های بی ربط خودکشی و این چیزا رو میگه مردی که مرد باشه این حرف هارو نمیزنه این حرف ادم ضعیف هستش سوم اینکه وقتی هنوز زنش و طلاق نداده با خانم دیگه ای رابطه داره چه بخوایم چه نخوایم خیانت لطفا نگو تقصیر خانمش هست
    درحال حاظرم بخوایم بگیم جفتشون اولا بچه هستند و از زندگی متاهلی چیزی نمیدونن دوم مقصر این اقا هست با این رفتارای که کرده ...
    اصلا فکر بچش هم نیست.
    چون با شما دراتباط میگه زنم مقصر یعنی هرکسی بخواد جدا بشه این حرفو میزنه. و مقصر میدونه طرفشو

اگر شما نبودی ممکن بود زندگیش باز درست بشه

این اقا اگر عاقل بود که تو تصمیم ازدواج
    اولش درست منطقی تصمیم میگرفت

مردی که با وجود زن میره دور یه دختر دیگه
    فقط از رو هوس و. احساسات و سن کمش داره میگه شمارو میخواد لطفا رو هرچیزی اسم عشق و عاشقی نذارید ...

خونه ساختن رو خرابه زندگی یکی دیگه و دل شکستن عاقبت خوشی اصلا نداره

هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه. .

هیچ پون مثبتی من تو این اقا نمیبینم مطمعن باش قول بهت میدما دوسه سال دیگه هم یکی دیگه رو پیدا میکنه

پسر بچه هستش تو این سن کلا دنبال دختره تا به بلوغ فکری برسه

داری برای هیچ و پوچ زندگیت و بهم میرزی تا دیر نشده کاری واسه خودت کن تصمیم احساسی نگیر که وقتی پشیمون شده باشی که به بمبست خورده باشی

تا وقتی که از این رابطه بیرون نیامدی به خاستگارت هم فکر نکن

ولی اگر این راه اشتباه و رفتی من بهت قول 100 درصد میدم بد پشیمون میشی

عاقلانه تصمیم بگیر پسری که تو این سن و یه ازدواج نا موفق و رفتار بچگانه داره. یکذره به فکر بچش نیست میتونه برا تو مرد باشه ؟؟؟

حالا هرچی ما بگیم شاید شما قبول نکنی چون چشمت و روحقایق بستی ولی به حرفمون میرسی
    ویرایش توسط پریماه. : 12-14-2016 در ساعت 01:46 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم٬
    درباره مشکلت چنتا موضوع توی ذهنم اومده که میخوام موردی بگم:

اول: گفتی احتمال داره خونوادت طردت کنن؛
    بهترییییین شوهر دنیا رو هم که داشته باشی به پدر و مادرت نیاز داری٬ شک نکن!
    به خصوص اگه پا بزاری توی ازدواج پر تنشی که مخالفتها توش زیاده!

دوم: گفتی کسی که عاشقشی اوضاع مالی درستی نداره( اینکه میگی مرد کار و عمله باید ثابت بشه وگرنه باد هواس)

سوم: اون آقا یک بچه داره که اگه باهات کنار نیاد و باهاش کنار نیای زندگیت جهنم میشه!

چهارم:مردی که به هر دلیلی خونه و زن و بچشو یک ماه ترک کنه آیا میتونه مرد کاملی باشه؟؟؟؟!!!

پنجم: شما یک دختر مجردی که طبق گفته خودت تا حالا عاشق نشدی٬ به نظر خودت واست راحته با مردی زندگی کنی که تمام تجربه هایی که قراره تو با اون داشته باشی رو ایشون قبلا با کس دیگه ای داشته؟؟؟ هر چندم که دوسش نداشته!!
    آیا دلت نمیخواد برای همسرت اولین باشی و لحظاتتون برای هر دوی شما اولین تجربه ها باشه ؟؟؟؟!!!

ششم: حتی اگه رابطه ت با اون بچه خوب باشه و فرض کنیم اونم باهات کنار بیاد وجود یک بچه که مال تو نیست تو زندگی تو و شوهرت هر چندم که با شما زندگی نکنه و بره پیش مادرش هزار جور بالا پایین داره و تنش ایجاد میکنه توی زندگیت!

هفتم: از کجا میتونی مطمئن باشی بعد از ازدواجتون همسر اول این آقا مزاحم زندگیت نشه و آرومت بزاره؟؟؟

هشتم: عزیزم اینو مطمئن باش اگه حتی یک درصد این احتمال وجود داشته باشه که این آقا بتونه زندگیشو درست کنه و وجود تو مانع این قضیه بشه٬ حتما متوجه هستی که این وسط مقصری و چوب از هم پاشیدن این زندگی رو تو میخوری!

نهم: شما قراره لیسانس بگیری و شایدم ادامه بدی ٬
    در حالی که ایشون دیپلمه و این ممکنه بعدا تو رابطتون تاثیر بزاره و برات مهم جلوه کنه!

دهم: اگه در شرایطی که خونوادت طردت کنن با این آقا ازدواج کنی شأنت پیش خونواده شوهرت میاد پایین!
    برای هیچ کس پسندیده نیست که یک دختر به خاطر ازدواج به پدر و مادرش پشت کنه!

یازدهم: ایشون تا به خودش اومده توی هجده سالگی ازدواج کرده و درگیر زندگی و مشکلاتش شده بعدشم که با شما آشنا شده و عاشق شده٬ آیا وقت اینو پیدا کرده که ببینه با خودش چند چنده و از این زندگی و دنیا چی میخواد؟؟؟!!
    حالا اگه جدا شده بود و یه مدتی تنها بود با فاصله ای که از جدایی تا آشنایی با شما داشت میتونست بیشتر به خودش و اهدافش فکر کنه ٬ اما الان به نظر شما چند در صد از این عشق از روی علاقه واقعی و چند درصدش به خاطر فشار و مشکلات زندگیه؟؟؟!!!

چیزی که همه میدونیم اینه که نمیشه تصمیمات مهم و بزرگ زندگی رو توی شرایط بحرانی و تحت فشار گرفت!!!

میدونم حرفام خیلی تلخ بودن٬ اما همش عین واقعیته!

متاسفانه باید بگم من هیچ نقطه مثبتی توی ازدواج با این آقا نمیبینم.

کافیه توی همین سایت بری به بخش انجمن مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده تا ببینی چه تعداد زن و مرد با همین شرایط و مسائلی که الان باهاشون روبرویی ازدواج کردن و بعدش پشیمون شدن!
    ویرایش توسط رامونا : 12-14-2016 در ساعت 01:50 PM

9. 4 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

حرفهارو بچه ها گفتن من فقط یچیز اضافه میکنم

مردی که در رابطه است با زنی
    مردی که یه قانونی تعهد داره به زنی ( حالا چه عاشق زنش هست چه نیست)
    اگر وارد رابطه با زن دیگه ای بشه خیانتکاره!
    خیانت رو نمیشه ماست مالی کرد نمیشه گفت چون عاشق زنش نبوده خیانت کنه
    ایرادی نداره!!نه
    کسی عاشق زنش نباشه جدا میشه و بعد اقدام برای ازدواج میکنه
    کسی که زن داره
    بچه داره و ادم مقیدی هست عاشق نمیشه
    اگر شد قابل اطمینان نیست
    زندگی پستی بلندی داره گیرم که باهاش ازدواج کردی کافیه مثلا یروز
    باتو بحثش بشه اونوقته که آنی میره بهت خیانت میکنه و
    با ابراز عشق میکنه به شخص دیگه ای و این چرخه ادامه داره

پیشنهاد میکنم فیلم خشم و هیایو رو ببینی!!

فیلمی که مردی بچه دار به دختر دیگه ای ابراز علاقه میکنه ...میتونی سرنوشت اون مردو زنش و دختری که اون مرد عاشق هستو ببینی.
    سرگذشت تلخیه
    ویرایش توسط حناء : 12-14-2016 در ساعت 02:27 PM
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

11. 3 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم ، رو ویرونه های زندگی یکی دیگه ، اشیانه نساز ، که اگر بسازی هیچوقت امن نخواهد بود .نه شما نه اون اقا و نه خواستگارتون هیچکدوم به بلوغ فکری و عاطف نرسیدین .ازدواج برای شما فعلا زوده ، چرا عجله میکنید ؟؟؟او اقا هم زمانی باید به ازدواج دوم فکر کنند که حداقل دو سال از طلاق رسمیشون گزشته باشه و از لحاظ عاطفی مشکلاتشون حل و فصل شده باشه و از لحاظ حقوقی و پسرشون و .... کاملا پرونده زندگی قبلیشون بسته شده باشه و تکلیفشون روشن باشه .همین الان هم حضور شما در زندگی ایشون نه تنها گناهه بلکه اشتباه محض در حد خودتون و اونهاست .شما این حق رو ندارید و تنفر ایشون از همسرشون به شما مربوط نمیشه .شما نباید به یک مرد متاهل نزدیک میشدین یا اجازه نزدیک شدن میدادین .باور کنید ما هیچ خصومتی با شما نداریم که بخوایم حرفی بزنیم ، جز واقعیت ، که باعث ناراحتیتون بشه .شما از حرف هایی که میزنید و فکرتون کاملا مشخص هنوز وقت ازدواجتون نیست .اگر صلاح خودتون رو میخواید ، فعلا صبر کنید و به درستون برسید .وگرنه ازدواج بیشتر براتون به گرفتاری تبدیل میشه تا مایه ارامش و کمالتون بشه .

13. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    حرفهارو بچه ها گفتن من فقط یچیز اضافه میکنم

مردی که در رابطه است با زنی
    مردی که یه قانونی تعهد داره به زنی ( حالا چه عاشق زنش هست چه نیست)
    اگر وارد رابطه با زن دیگه ای بشه خیانتکاره!
    خیانت رو نمیشه ماست مالی کرد نمیشه گفت چون عاشق زنش نبوده خیانت کنه
    ایرادی نداره!!نه
    کسی عاشق زنش نباشه جدا میشه و بعد اقدام برای ازدواج میکنه
    کسی که زن داره
    بچه داره و ادم مقیدی هست عاشق نمیشه
    اگر شد قابل اطمینان نیست
    زندگی پستی بلندی داره گیرم که باهاش ازدواج کردی کافیه مثلا یروز
    باتو بحثش بشه اونوقته که آنی میره بهت خیانت میکنه و
    با ابراز عشق میکنه به شخص دیگه ای و این چرخه ادامه داره

پیشنهاد میکنم فیلم خشم و هیایو رو ببینی!!

فیلمی که مردی بچه دار به دختر دیگه ای ابراز علاقه میکنه ...میتونی سرنوشت اون مردو زنش و دختری که اون مرد عاشق هستو ببینی.
    سرگذشت تلخیه
    من اين فيلم و ديدم
    واقعا اخر فيلم مي خواستم مرده رو بكشم از بس بهم فشار اومده بود كارش
    دقيقا وصف زندگي اين خانوم و اقاست
    فيلمش و حتما ببين
    امضای ایشان
    زندگي آب روان است روان مي گذرد هر چه اقبال من و توست همان مي گذرد

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها
    من اين فيلم و ديدم
    واقعا اخر فيلم مي خواستم مرده رو بكشم از بس بهم فشار اومده بود كارش
    دقيقا وصف زندگي اين خانوم و اقاست
    فيلمش و حتما ببين
    اره واقعا نشون میده چقدر دخترا راحت و ساده خام وعده وعیدهای مردا میشن اونم مردای متاهل
    کاشکی دخترامون یکم عاقلانه تر فکر کردن و انقدر افسار زندگیشونو به احساسشون ندن
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

16. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32785
    تشکـر
    18
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم راهنمایی های خوبی بهت دادن
    من یه چیزیو فقط بگم
    اگه به این نتیجه رسیدی که اون آقا براتون مناسب نیست زمانی به ازدواج به شخص دیگه ایی فک کن که هیچ حسی به اون آقا نداشته باشی تا بتونی یه زندگی با یه علاقه واقعی رو تجربه کنی
    ایشالله زودتر راه درستو پیدا کنی

18. کاربران زیر از دختر75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد