نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: زیگیل تناسلی

2011
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1253
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

زیگیل تناسلی

سلام بنده حدود 6 ماه هست که نامزد کردم و از همون روز های اول هم با نامزدم ارتباط جنسی کامل داشتم البته قبل از اون هم ارتباط جنسی با شخص دیگری داشتم اما نامزدم میگه که قبل از من با کس دیگه ایی ارتباط جنسی نداشته (از صحتش اطمینان ندارم) . از حدود 2 ماه پیش زایده های کوچکی رو در قسمت تناسلی بدنم رویت کردم که به اشتباه گمان کردم بر اثر حساسیت ایجاد شده اما 2 رور پیش که چک کردم چندین برابر شده که در قسمت خارجی و همچنین دهانه ی واژن قابل رویت هست. حدود 90 درصد اطمینان دارم که زیگیل تناسلی ایجاد شده اما به دلیل عادت ماهانه نتا آخر هفته نمیتونم به پزشک مراجعه کنم . در اینترنت خوندم که غیر قابل درمان هست و ویروسش در خون همیشه باقی خواهد ماند و همچنین حتی بعد از برطرف شدن زایده ها بارها ممکنه تا پایان عمر عود کنه. خیلی از لحاظ روحی تحت فشارم . حال عمومیم کاملا به هم ریخته و خواب ندارم . میخواستم بدونم حقیقتا غیر قابل درمانه؟ از چه تاریخی ممکنه گرفته باشم؟ نمیتونم به زندگی عادیم برگردم؟ نمیتونم دارای فرزند بشم؟ آیا ظاهر نازیباش از بین میره؟

2. کاربران زیر از miss.abuser بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : زیگیل تناسلی

نقل قول نوشته اصلی توسط miss.abuser نمایش پست ها
    سلام بنده حدود 6 ماه هست که نامزد کردم و از همون روز های اول هم با نامزدم ارتباط جنسی کامل داشتم البته قبل از اون هم ارتباط جنسی با شخص دیگری داشتم اما نامزدم میگه که قبل از من با کس دیگه ایی ارتباط جنسی نداشته (از صحتش اطمینان ندارم) . از حدود 2 ماه پیش زایده های کوچکی رو در قسمت تناسلی بدنم رویت کردم که به اشتباه گمان کردم بر اثر حساسیت ایجاد شده اما 2 رور پیش که چک کردم چندین برابر شده که در قسمت خارجی و همچنین دهانه ی واژن قابل رویت هست. حدود 90 درصد اطمینان دارم که زیگیل تناسلی ایجاد شده اما به دلیل عادت ماهانه نتا آخر هفته نمیتونم به پزشک مراجعه کنم . در اینترنت خوندم که غیر قابل درمان هست و ویروسش در خون همیشه باقی خواهد ماند و همچنین حتی بعد از برطرف شدن زایده ها بارها ممکنه تا پایان عمر عود کنه. خیلی از لحاظ روحی تحت فشارم . حال عمومیم کاملا به هم ریخته و خواب ندارم . میخواستم بدونم حقیقتا غیر قابل درمانه؟ از چه تاریخی ممکنه گرفته باشم؟ نمیتونم به زندگی عادیم برگردم؟ نمیتونم دارای فرزند بشم؟ آیا ظاهر نازیباش از بین میره؟
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    از اين تأخير پيش آمده پوزش ميطلبيم, هرچند احتمالا تا الان ديگه يکسرى اقدامات و نتايجى درباره ى مشکلتون داشتيد اما خب براى تکميل اون موارد عرض کنم که جهت مشخص شدن نوع ضايعات و اينکه آيا واقعا زگيل تناسلى هست يا خير حتما به همکاران متخصص زنان يا پوست مراجعه کنيد تا نووع دقيق اين ضايعات مشخص باشه و متناسب با اين مسيله درمان لازم و مرتبطش هم داده بشه

اما اگر زگيل تناسلى باشه بطور مختصر ايپ بيمارى از ويروس پاپيلوماى انسانى (hpv) ناشى ميشه و معمولا هم از آقايون به خاننها سرايت ميکنه! چرا که در آقايون بزودى خانم ها قابل رؤيت نيست

در مطالعات به اين نتيجه رسيدن که کلا بيماريهاى دستگاه تناسلى در افرادى که پارتنرهاى جنسى متعدد دارند بيشتر ديده ميشه

اين بيمارى پيشگيرى کامل نداره, دو نوع واکسن داره که اونها هم خانواده ى اين ويروس رو بطور کامل پوشش نميدن, کاندوم هم نميتونه تأثير کاملى در پيشگيرى داشته باشه, چرا که فقط روى آلت رو ميپوشونه و قطعا حين نزديکى, پوست قسمت ريشه ى آلت مردانه با ناحيه ى پوبيس شما تماس خواهد داشت

درمان کامل داره اما نه براى تمامى بيماران, از طرفى امکان برگشتش طى 4 تا 6 ماه بعد هم حدودا 20 درصد هست

از نکات مهم اينه که در مبتلايان به اين بيمارى بايد بررسى از لحاظ ابتلا به hbv يا hiv هم انجام بشه, چراکه شايد در زمينه ىک نوع اختلال يا نقص ايمنى اين بيمارى امکان بروز پيدا کرده باشه

در نهايت اينکه سعى کنيد براى دوستى و ارتباط جنسى, شخصى رو انتخاب کنيد که از بهداشت تناسلى بالايى برخوردار باشه

موفق باشيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)