نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: کم شدن احساس شوهرم

1062
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

کم شدن احساس شوهرم

سلام.
    ٣١سال دارم 10ساله که ازدواج کردم من عاشق شوهرم بودم ما با هم رابطه خانوادگي داشتيم من وشوهرم همديگر رو مي خواستيم وقتي خانواده ها متوجه شدن خيلي مخالفت کردن ولي شوهرم سر حرفش بود که منو مي خواد بلاخره ما ازدواج کرديم بعد از گذشت 5سال بچه دار شديم يه دختر الان يه دختر 5ساله ويک پسر 3ساله.تا يک سال پيش خيلي با گوشيش مشغول بود من مشکوک شدم وتوي گوشيش رو نگاه کردم اس هاي خوبي نديدم اون شماره اي که اين اس ها مربوط به اون بود را برداشتم وزنگ زدم شوهرم متوجه شد که من اين کار رو کردم خيلي سختي کشيدم تا زندگيم دوباره روبه راه شد ولي شوهرم ديگه اون شوهر اولم نيست احساساتش به من کم شده خودش ميگه با اين کار من تمام علاقه رو در من از بين بردي ما الان که از اون موضوع 1ساله که مي گذره سر کوچکترين موضوع جنجال ميشه وبعضي اوقات به کتک کاري هم مي رسه به من گفته که من از اول بهت علاقه نداشتم براي رضاي خدا باهات ازدواج کردم
    ویرایش توسط اسمان : 12-08-2013 در ساعت 03:20 PM دلیل: نشان ندادن در عموم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شک به شوهر

دلايل مخالفت خانواده ها ، عدم شناخت نيازهاى دو طرف و براورده نكردنشون ، عدم توجه ومحبت ونبود دوستى وصميميت بين دو طرف ، شايد اينا علل فاصله بين شما وشك تو وعصبانيت شوهرت باشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نمي دونم شايد اينجوري باشه که شما مي گي .خودش که به من ميگه درکش نمي کنم وبهش اعتماد ندارم ولي من معتقدم که بي اعتمادي من رو خودش بايد از بين ببره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1148
    تشکـر
    29
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر میکنم اگر ادم به شوهرش شک کنه انقدر واضح نباید زنگ بزنه طرف مقابل در زندگی هیچ وقت نباید پرده ی حیا پاره شود شما می توانستی با محبت خاص و رفتاری بهتر ته و توی قضیه را در اوری

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم مي دونم که اشتباه کردم زنکگ زدم ولي اون موقع اصلا نمي دونستم دارم جچکار مي کنم حالا که کار از کار کگذشته دارم سعي مي کنم جمعش کنم برام دعا کنيد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    به مشاور خوش آمدید
    خانم عزیز درسته که شما اقدامتون میتونست سنجیده تر باشه و به این وضع نباشه، اما دیگه بیشتر از این خودتون رو سرزنش نکنید، شما در واقع برای حفظ زندگیتون این کار رو کرده بودید
    الان این ایشون هست که باید از شما دلجویی کنه و شرایط رو برای ادامه ی زندگی تسهیل کنه
    هر چند متأسفانه جامعه اینقدر بد شده که اگر هر کدامتان هم بخواهید میتونید در عرض چند ساعت نفر دیگری رو برای خودتون مهیا کنید اما خب خدا رو شکر قصد شما این اقدامات ناپسند نیست و واقعا میخواید به زندگیتون ادامه بدید
    پس میتونید باهاشون خیلی آرام و منطقی صحبت کنید و ازشون بخواید این رفتارشون رو بزارن کنار
    بهشون بگید اگر ایشون این کار رو نمیکرد که شما هم این کار رو نمیکردید و ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد